Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
jeve: no taky jsem byla sama prekvapena.. :-D v obyvaku jsem zvolila podobny styl a vsichni, co prijdou na navstevu, tak si pak sami doma z parapetu oddelavaj ten brutalbarevny mix a davaj si tam jen jednu, max. dve barvy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jestli je fuchsiova cyklamen alias magenta nebo jak tu suik rika tmobajlova, tak bude. mam tu asi metr tyhle barevny veci, zatim je z toho snuptichelnik. takze bude. nerada bych byla kverulantem, ale obavam se, ze MC v prerove nesezenes :( hura, budu mit prvni to kreslo :) akurat ze ja treba ted musim setrit na vratka, pac jsou v nadstadardu, takze me mozna predbehnete. na fler se mi desne libeji ti cestovni medvidci, pac jendak nejsou mytuju... ale co nechapu, jak je ta slecna prodava za 150 a pise, ze cena odpovida pracnosti ??? to mi teda prijde, ze je kouzli hulkou, pac jestli to striha, sije, vycpava, vysiva... tak teda smekam.... mit nejakyho sviste, uz je mam doma :) a cepici od halusky a uz by byla vybavicka...takhle se jen rvu o nausnice zoo :)
Odpovědět
For haluš: www.dilnainspirace.cz ;-)
Odpovědět
tak dievcata podarilo sa mi dat do albumu par zalezitosti z mojej dielne......pobavte sa :-D a Jeve ma momentalne na fler drazdi svojim vrecuskom sedivacikom na mobil.......hodil by sa mi k vencu..... :-N a stale netrpezlivo cakam na nejake lila nausnicky od Zoo x-)
Odpovědět
aivlis: tyyjo, kde jsi sehnala ty supracky retro ubrousky na krabicku? ja videla nejaky takovy v Tescu, ale staly 69,- coz mi prislo uppplne silena cena.
Odpovědět
eulalie, diky. Nevis, jestli ten filc, co tam maji, je stopro vlna, nebo nejaka primisenina?
Odpovědět
tak už jsem doma, mám pár hadříků, ale žádný odvaz, černý jarní kabátek -koupila bych si jinou barvu, ale neměli, a u tohodle se mi líbil střih a dvě trika. No což, na černou se hodí jakákoliv brož, ne? :-D jinak jse prošmedili pár zajímavých čtvrtí jednu velmi luxusní a pak soho, čínskou a indickou čtvrť. Fotky mám hlavně z výloh, ty jediné se daly fotit, páč byly osvícené. Taky jsem učinila první nákup na fler. Háčkované náušnice -modrozelené. Už se na ně moc těším. Ale s modrozelenou už končím, mám toho dost, docela bych brala žluto-šedou, ale nějak nic zajímavého nenacházím. Já na filc chodím na florenc do výtvarných potřeb a do Dlouhé do řemeslnictví.....Ale barvy na výběr moc teda nemaj. Jana má mnohem hezčí filce. Jo Jani ta panenka nebyla dělná větší úmyslně. ta první je nejmenší, tu mám s sebou, ty co jsou na fler, jsou také větší, ale sebou je nemám, tak nemůžu porovnat mlckat: krásná dekorace, takové mám nejradši x-)
Odpovědět
Jani můžu teda vyměnit šnutikltasche za tu brož :-D , pokud ji někdo nechce. Je fakt boží x-)
Odpovědět
jofiel.....myslim, ze cez servitky.sk alebo na podobnej stranke.....ale ked si kupis balenie s 10 ks (myslim) po 69,- je to urcite lacnejsie ako ked samotny servitok kupis za 8 - 10 Sk, tak sa vacsinou pohybuju ceny pri tych ziadanejsich....inak velmi pekne si namalovala tu stenu ;-)
Odpovědět
aivlis: zapoměla jsem ti pochválit albíčko, vše je super. Ty obrazy jsou krásný ;-)
Odpovědět
dufam, ze ma tu damy zazracnice kreativne neukamenuju kvoli decoupage v mojom albume :-x :-D :-D
Odpovědět
diky moc suik......si fakt zlata.....musim povedat, ze keby som cakala nejake to mimino v najblizsej dobe.....okamzite kupujem kockosneka....alebo nejaku panenku....su fakt velmi roztomile......skoda, ze nemam ani ziadne deti vo svojim okoli, ktore by taketo krasne hracky ocenili ]-( sama barbi a podobne :-(
Odpovědět
Článek se načítá
ach jo holky, vás stíhat, to je nad moje síly. ani se nepokouším to dočíst. sem vám akorát přišla říct, že si jdu prohlídnout vaše alba - to mě baví - pak že efi má ode mě ultramegahyperdůležitej mail, a dále také, že jsem včera opět viděla na primě ten pořad o bydlení a za A jsem alergická na toho jednoho designéra, co se chová děsně arogantně, jako kdyby sežral veškerou moudrost světa a měl patent na vkus nebo co, a za B jsem fakt zděšená, jestli tahle banda lidí si řiká profesionálové. co to jako zase mělo být??? jo a ještě za C jsem nepochopila, jakou roli hraje v celém týmu nějaká novicka, co celou dobu vařila v karavanu kafe a tvářila se u toho děsně důležitě. :-D a ještě vám řeknu, že budu asi rekonstruovat chatu :-D :-D :-D
Odpovědět
aivlis, za decoupage se nestyd, ta tvoje je zajimava, napadita, neni to takovy to "naivni umeni matek na MD".
Odpovědět
aivlis: kdyby jsi neřekla, že to je decoupage, tak to ani nepoznám :-D To tvoje je moc pěkný, taky mám ráda takovouhle černobílou kombinaci. A vůbec já jsem taky decoupage dělala, mám (měla jsem) dvě krabice s majákem, pak šperkovnici s dvěma vlčíma mákama :-p .....dost nic moc teda :-D ....a ubrousků mám doma taky hafo, ale většina ne moc použitelnejch
Odpovědět
Profilova fotka
:) ja souhlasim s haluskou. decoupage neni sproste slovo, preci :))) a je pravda, ze kdyz vidim prkynko s nalepenou olivovou ratolesti nebo revou vinnou, ze se mi lehce svira kreativni dusicka, ale prece kdyz je to originalni, vkusny, tak zas neni tak zle, ne? me to prijde dobry a nechapu, proc se tak podcenujete, pani :))) i ten pokus o vankusik dopadl vyborne, tak to neres :) karkul, precist by sis to mela, pac je tu poptavka po projektu, ktery nam tu NEKDO odprezentoval... a uz nerekl dal, sic myslim lahve od BIO juice ..... jo a halus, kdyz jsme u toho bio, napadl mne ten filc ... obavam se, ze to uplne cista vlna neni, hlavne si myslim, ze barvy jsou dost chemicky a z toho prave vznikaji takovy jedovaty odstiny. ten filc aspon trochu vlneny je, pac ma ty valstnosti, ale zbytek si myslim ze je dohnan z nafty ... :( jinak suik, kdes videla nejaky moje filce? ja moc odstinu nemam ... mno, jdu se zase potit, chjo.
Odpovědět
moje lahve čekají na jaro, páč já vám to teda prozradim... chci si do nich nasbírat různý přírodniny rostlinný, zavíčkovat, aby to chvilku vydrželo, a popsat je nějakýma chytrýma věcma z herbáře. čili si z těch lahví chci udělat takový skleněný herbář. lahví mám asi 10 myslim... jestli jsem teda už nějaký nevyhodila. původně jsem z toho chtěla udělat svícen, tzn. že bych okolo velké tlusté svíčky postavila ty skleněné lahve (dokola), případně je ještě nějak dozdobila.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rano, vcera vecer som sa pokusala svojej ratolesti dorobit ten darcek, nakoniec sa to aj podarilo, len tie fotky nejak nevysli, bola hrozna tma.......tym padom som tu divnu relaciu,ktoru by som nazvala"ako sa rucaju sny"nevidela a myslim ze som nic neprisla.....tych ludi, co im robia tie rekonstrukcie, je mi luto :-( :-( pani vesela, onedlho som v prahe, tak pracuj... zoo k tej rysavej brosni by sa mi hodili aj nejake nausnicky:)))), tak ak ta nieco napadne som potencialna zakaznicka.... pani vesela, celkom som na to zabudla, Poly, akoze dcera,je hotova z tvojich podvazkov :-D :-D idem fotit...
Odpovědět
venedy, máš úžasné album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aivlis:tie obrazy su super,si dobra :-) :-) ak technike" ala obrousek" tiez som to skusala a mam doma ozstatky(ale dajako sa zacat musi), ked mam byt uprimna, jedno leto na chalupe sme oservitkovali s detmi skoro celu chalupu, a prezili sme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj baby, mam nejaky spatny den..... :-(....tak se dnes asi nezucastnim. Ale jinak vsem pekne rano-dopoledne a vubec cely kreativni den... jo a nausnice uz jsou pripraveny a budu je odesilat-diky za objednavku :o). Doufam, ze je dobre uzijes.
Odpovědět
Jani: já myslela ty na tom zeleným věnci .....zelená a ta tmavěmodrá a ještě někde jsem viděla nějakou pěknou barvu ....jo na tý růžovou šnuftikltašku.... jo aha, tak zrzavou brož má zamluvenou venedy...... karkul: to je dobrej nápad. My jednou něc podobného dělali na táboře, akorát obsach měl vypadat jako z čarodějný laboratoře......kůže z hada, vývržky od poštolky, sušený choroš, sušené mouchy, pěkný hnusy.....děti to pak měli lovit, jakože bobřík odvahy nebo tak. když to stálo pohromadě a mělo to vintage nálepky, vypadalo to bezvadně x-)
Odpovědět
Taky bychom už mohli pomalu domlouvat ten sraz, ne? Já bych mohla příští týden odpoledne.
Odpovědět
a hele, katka! moc hezká fotka! ;-)
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view... Jani tady je pro tebe ta panenka. Ještě jí chci přidělat nějaký šmrncovní knoflík. Tak jestli se ti líbí je tvoje ;-) ...Ten ksichtík je trochu větší než ty předchozí
Odpovědět
ranko prajem......dakujem za pochvalu mojich vytvorov 8-) ...... venedy musim suhlasit s karkulkou uzasne veci mas v albume...... x-) Zoo tak tiez ti prajeme pekny den, aby ti ta zla nalada presla ;-)
Odpovědět
inak baby nasla som nieco obdobne ako je v CR "fler"......tak na SK som nasla "predajdielo", nechcem sem davat link, nech nemaju adminky z toho problem...... :-)
Odpovědět
já myslím, že můžeš, my tu linky dáváme a zatím se nic nestalo. Myslím, že hlavně vadí firmy, ne? =-) http://www.suik.estranky.cz/fotoalbum... Tady je pár fotek z Londýna. Netěšte se ale na žádný Tower Bridge a Big Beny :-D mmch ten pán na lavičce je moje drahá polovice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suik, lavickova je uzasna...
Odpovědět
pekny fotecky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?