Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
teraz som si vsimla, ze pisem ako madar a nie ako slovak.....sorrac dievcata 8-) inak Jeve myslim, ze asi nebude tazke zistit ten tvoj druhy nick na fler :-D mas totiz smolu, ze aj tie prkinkove a ine vyrobky tohto druhu su poznacene vacsim vkusom .......a hlavne sposob prezentacie, aj ked si sa snazila je teda ako dost lepsiiii ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suik, potesila si ma ty si tu tasku teda videla, uvedomila som si ze som to trochu |-| prehnala, ale budem mat aspon skusenost......čajka je racek :-) fler je komercny, tak je to normalne baby, ze sa tam predavaju vecicky ine...pre vas nepochopitelne...... je to aj v byvani,vlastne vsade.....ste umelkyne a umelci su vzdy nepochopeni........ idem pracovat, teda burat jednu miestnost pre znamu, ale som poucena........a teda fotky v albume tomu zodpovedaju :-D
Odpovědět
teda ak si tam uz nieco dala.......hmmmm.......asi to nebudes ty ako pozeram vyrobky tejto osoby dalej, oki sorrac :-D :-N zmylila som sa.....asik
Odpovědět
venedy tasku som videla aj ja vcera v noci este.....je fakt suprova......hmmm asi zajdem niekedy po rady....lebo pri mojej nakupnej manii kabeliek, by mozno aj moje okolie ocenilo, keby som si ich vedela vyrobila sama..... :-N
Odpovědět
no s tim focenim je potiz, asi mi fotak odchazi do vecnych lovist... posledni dobou proste neostri. Ale treba je to jenom blbym svetlem, i kdyz nevim, no... zase ja ty maly veci hrozne nerada fotim s bleskem, protoze to dostane uplne jinou barvu... budu muset pockat na lepsi pocasi
Odpovědět
já taky nerada používám blesk, teda přímý, ten můj foťák mám vychytávku, že ten vestavěný blesk můžu vyklopit a od něčeho odrazit, tak ho občas používám..... venedy: já ale nechápu, že když my tu můžeme mít panenky, brože, oblečení, tašky na mobil, proč by jsi tu taky neměla mít tašku. zoo: tu kapsičku na mobil ti klidně udělám, ale radši mi do IP pošli rozměry, ať to nedělám od oka Taky jsem zvědavá na novou kolekci jeve. Na fler jsem objevila úžasnou kachnu, s knoflíkama jako kolečka a stojí jen 45 kč x-)
Odpovědět
kachna už je má, než bych se tím šila,to si jí radši koupím :-D . To poštovný u těhle levnejch věcí se taky moc nevyplatí :-|
Odpovědět
hele, tohle by se mi docela libilo http://www.fler.cz/zbozi?id=1745 asi si neco takovyho udelam :-)
Odpovědět
jo a kachna je bezva, taky bych mela udelat kachnu, kdyz mam doma Kachnu...
Odpovědět
Ta kachna je prčovní, blahopřeji ke koupi ;-) A včera v jednom obchůdku objevila něco podobného, ale bylo to kuře a z drátku mělo vytvarované nohy, na kterých stálo. Takové kuří nožky. Myslím, že nic složitého a vypadalo to fakt vtipně. Tak kdyby se tu někdo nudil... Jani, už tu hnusnou chřipajznu konečně vylež, ať jsi co nejdřív fit!!
Odpovědět
Babuchy moje, mám pro vás výzvu :-D 8.3. se chystáme na maškarní rockový ples (můj první maaškarní v životě, pokud pominu ty dětské karnevaly :-p ), a tak vehementně přemýšlím nad maskou. V ideálním případě abychom s milým k sobě ladili, takže nejlíp nějaká dvojice. Ale ráda bych něco zajímavého ;-) Jestli vás něco napadne, šup sem s tím, prosím, beru každý návrh! Kuju, ženy! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta kachna je vazne bajo, za ty penize-nechapu! Taky nechapu jak tam ta Pavlucha muze chrlit tolik veci......ja vubec nestiham.... A s tim prodejem jsem taky trochu zklamana-ale spis jsem zklamana z te propagace...ale ono to asi neni uplne snadny....hlavne to chce prachy a ty se do toho nikomu asi moc vrazet nechcou... Jinak ta slovencina je ozaj taka krasna.... ;-) :-D....ne, ja jeste samo pamatuju vysilani v obojim jazyku ale obcas vaham a ctu to hlavne mnohem dyl-nicmene si myslim, ze je to v poho ;-) a ze se to da a ze o je i svym zpusobem mily zpestreni.
Odpovědět
Článek se načítá
zoo: tu Pavluchu taky nechápu :-D k té propagaci: mluvili o propagaci na netu, nic jsem ale nikde nevyděla, doufám, že aspoň vyjdou ty časopisy :-| mě nejde vyfotit ta brož, taky mi to na ní neostří, ale jenom na ní. Nechápu. ]-(
Odpovědět
jo, Pavlucha je husta... ta snad nedela nic jinyho... ja uz asi tyden hackuju blbou tasticku na mobil... o sitych houskach se mi zatim muze zdat eulalie, hele mam super tip na dvojici: www.uptoten.com - Boowa a Kwala :-D to sjizdej moje deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, dnes koncim ;-( od rana som len s "adminkou" pripadam si ako ostro sledovana :-| vidim ze moj zaciatocnicky albumik si pozera asi castejsie...... s tym fotenim, je to tazko, treba fakt na to poriadny stroj............ a s tym predajom-ste dobre,ine a.......ono sa to ozbehne:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
a kacka nema chybu!!!!!!!!!!!! a este skoro zadarmo! na ten maskarny ma nic nenapada "som momentalne postihnuta" ikarkulka v albume mam flase z flasoveho obdobia, nie je to asi presne co chces ty, ale...
Odpovědět
venedy, žádné flaše nevidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pozri lepsie, mam aj take stare zavaracie pohare, ak vydrzis, tak nejaku najdem,pre teba.... :-)
Odpovědět
tak tys je tam dala až teď :-D jo, takhle nějak to bude, mám taky zlatou tužku na sklo, pak snad ještě bílou a černou. asi to napíšou tou bílou. ale až podle toho, co za přírodninu do těch lahví ulovim :-D už aby to kvetlo :-(
Odpovědět
karkul: a necheš ty popisky vytisknout? Na nějaký béžový papír, anebo ještě lépe, napsat tuší ;-) marti: krásný šicí stroj(ten starý), takový taky mám, jen jinou značku a šiju na něm :-D , foťák mám nový a řekla bych že lepší, ale ta brož se mu asi nelíbí. Mám na ní ty šedé perličky, které už fotil několikrát, ale prostě je nebere, Když jsem zkoušela fotit něco jiného, tak to šlo. Jo a ten stolek je NAPROSTO DOKONALÝ!!! veru: mě též na ples nic nenapadá. No nic mizím, ať ještě užiju Londýna ;-)
Odpovědět
katko, papírem bych ale zakryla obsah té lahve :-|
Odpovědět
Profilova fotka
suik, ta lavickova fotka je uzasna :) ja se prave vyhajinkala a je mi trochu lepe, tak asi do neceho pujdu :) marti, nepis si s tema adminama, to vubec nema cenu.... ja mam treba plnou IP dekovnych a obdivnych dopisu typu ... kde bychom bez tebe byly (zdravim timto treba posledni nevestu slavku).... ale presto mne stavi prekazky :))) proste nekdo muze a nekdo ne, ja si nejdriv taky psala, ale nema to cenu. vubec si nenechaji nic vysvetlit a neberou do uvahy jine argumenty, nez jejich. pojd si normalne povidat, musis byt pripravena, ze ti obcas neco smaznou, ale neres to, bo to nemas holka zapotrebi. proto mame i zalozeny e.stranky, ze kdyz neco chceme vystavit a tady by to neproslo, tak to dame tam.... ale stejne nechapu, v cem se lisila tvoje taska napriklad o nalepky krtecka na zdi ..... ze krtecek tu muze viset a taska ne..... jdu si dat sprchu damy a pak budu svezejsi na to vas docist, papa... jo a silvi, musim te zklamat, na fler mam zatim jen ten nick, jeste tam svoje prvohory neprodavam... i kdyz vidim pavluchu, tak to nafotim i tasticku z prvni tridy... a tipla bych si , ze to dela taky tak, pac to vsechno nemuze stihnout chrlit jednema rukama. bud ma uz doma letite zasoby nebo sije cela rodina... a nic proti tomu, esli s tni vyrabeji deti, tak museji mit radost, kdyz vidi sve veci na netu....
Odpovědět
Profilova fotka
teda marti, nerikej, zes musela smazat ty vanocni veci????? tos udelala sama nebo jsi dostala pokyn??? si delaji vazne uz srandu z nas, chjo!
Odpovědět
taky zdravím :-D :-D :-D pravda, pravda, co tu píšeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nie, na tie vianocne veci som" nedostala" pokyn!!!! no do buducnnosti si vymyslim asi nejaky koncept,pre istotu 8-) chcela som vam ukazat tu tasku a nejak som to nedomyslela.....(ta farba je pre 17-ku) takze nic moc x-) ale slo o detail, inspiracia s oblubeneho MC, to bolo to podstatne....skusim to zakomponovat do byvania???? ikarkulka, tie flase mam malovne vypalovackami, aby som to mohla umyvat a tak, nasla som jeden stary pohar,lesny.... pani vesela:))))))som rada ze si uz uz trosku lepsie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak som to skusila, mozno len na chvilu :-( http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Venedy: to je vážně nádhera!!!!!!!!!!!!!!! Jsi neuvěřitelně šikovná, já můžu žel jen závidět a kochat se. ;-) :-p
Odpovědět
venedy (ty jsi martina?), ta taška je krásná. škoda že já nejsem tak šikovná, já bych si taky chtěla šít tašky a háčkovat brože a plést svetry :-( :-D katko, ještě jsem ti nepochválila fotky, tak dodatečně - jsou moc krásný. ty jsi snad dokonale šikovnej člověk nebo co :-D
Odpovědět
inak ta farba na tej brosni sa paci aj mne.......to znamena ze mam 17 juchuuuuuu :-D venedy skus si urobit album na ms.sk mozno tu ti nebudu mazat obsah..... lebo som si vsimla, ze si na ms.cz.......ale to ti asi nepojde, kedze si sa registrovala tam co?
Odpovědět
Profilova fotka
:) venedy je marta :) a je cela desne sikovna :) a takovy jsou povazovany skoro za tridni nepritele :) me se marti desne libi ten vladenkuv stolecek, tos taky malovala? ty jo, za oknem je tak pekne a ja se tu valim jako mrcha. ale je fakt, ze sice jsem po sprse a dzusiku trochu svezejsi, ale zase nic moc teda :) mno, aspon vystrihnu nejaky motyly a poletim je umistit na fler. a beda! snad se nekomu zzeli :) to je ale divny slovo bez hacku a carek.... asi je to spis sželí, že? tomu rozumíte, v blavě? jo a marti mám prima tip na věc, kterou mi můžeš dovézt ... prodávají se ještě u vás na trhu lokše? (to jsou branborový placky, takový veliký, pozn. překladatele pro ČJ komunitu:) jo a zpráva pro veru, aivlis a taky slávku, esli nás čte ... všechno půjde zítra na počtu, takže do pátku byste to měly mít doma ... :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?