Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tata toho u porodu vidi vic nez mama :o)...... foto bude dost vtipna zalezitost... :-D SRAZ. streda, 27.2. v 18,03 na Andelu pred knihkupectvim?....tim co je v centrumu (NE kanzelsberber) ale venku pred nim....nebo radsi pred humanicem....:o) poznavai znameni MC-pripadne cedule-koupim MC :-D...se pozname....ne?
Odpovědět
Mam víc cítí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ale zapomenes...
Odpovědět
Profilova fotka
rezi, stejne bdues mit holku ... a evlyn tak ti muzeme udelat morseovkovou sipkovanou :) a mam si teda davat na prechodech pozor? :)
Odpovědět
Janina je jasnovidec? :-D
Odpovědět
Hele Zoo, co ještě umíš pro děti? :-D
Odpovědět
ahojky, už jsem zpět, nakonec jsme nikde nebyli jen u Luďka ve škole a ve městě. Dneska jsem měla den blbec, jednak jsem mrkva, jak říká Jana, jsem děsně utahaná a jednak jsem si uřízla pěknou ostudu před Luďkovými spolužáky .On sice všechny varuje jak neumím anglicky, ale tohle byl vrchol. jeden na mě vytasil takovou tu nejzákldnější otázku z první lekce učebnice angličtiny na kterou se navíc odpovídá stejně. Všichni víte kterou, ne? Já to vůbec nepochopila a nezmohla se na slovo. Ach jo. to byla ostuda.. Jakmile na mě někdo promluví, tak zpanikařím a nevím absolutně která bije, když ale poslouchám rozhovor někoho jiného, tak se občas chytím. ....No mé sebevědomí je zhruba na mínus 20. Zoo: ty botičky jsou geniální. x-) Takže já mám MC od evy, ju? teda s tím metrem volného místa nevim, ale těším, se jak se budeme s Karolínou prát. Se srazem souhlasím, už se moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
be positive, dear suik! ;-) az se do londyna nasackujes, tak za tyden ani nebudes umet cesky dobry den, jak se rozmluvis, neboj :)
Odpovědět
no já nevim, už tu týden sem a a nic moc teda. :-( .......
Odpovědět
Holky, tak jsem stihla Narodni, ale zase jsem nestihla postu :-( A ukoristila jsem posledni DVA vytisky MC!!! A jeden je navic zdravotne postizenej...je natrzenej. Ten si teda s dovolenim necham a ten zdravej vezmu Katce na sraz? Vic jich bohuzel nemeli (takze na Narodni uz pro MC nejezdete :-D ). Zoo: ja myslela, ze tatinek stoji u porodu v hlavach??? Ten tvuj stal v nohach, ze neco videl? :-S Ja teda doufam, ze ten muj nic neuvidi, jinak myslim ze budeme nadosmrti v celibatu :-D :-D Ja teda byt chlap a videt neco na ten zpusob, tak se snad stanu homosexualem :-N Tak dobrou, devcata!
Odpovědět
Mně trvalo skoro měsíc, než jsem se přestala stydět za svou horrible english a byla schopná aspoň nějak reagovat. Tak klid ;-) Jani, chechtáky už jsou na cestě a já jdu vyhlédat paní poštmistrovou ;-) :-p A Zoo: to se nedá, to je prostě bombastické, ty botičky, něco úžasného. Na Fler bude rvačka! :-p Vážně parádní.
Odpovědět
Jo, Katko!!! Tes se na MC, je tam uzasna inspirace na namornickou svatbu!!!!! A s tou anglictinou: chce to jenom zahodit ostych a vsechny svoje pudy sebezachovy. Pak uz ti to bude jedno a domluvis se v klidu ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja kdyz byla poprve v londyne, tak jsem hlavne chtela, at si me vubec nikdo nevsima a na nic se me nepta... jenze jsem tam byla sluzebne a jaksi se cekalo, ze kvaknu. prvni den jsem jen rikala ajemfajn... a po tydnu uz jsem rozebirala egyptske piramidy s kolegyni z mexika ... a stopro jsem kvakala uplny nesmysle. i ted delam chyby, ale hlavne je na ne nemyslet a mluvit, mluvit, oni si to uz nejak preberou :))) takze zoo kupuju MC ja :))) ok :) zoiku se vyjadri, jestli jo nebo ne, ju? a evi, ze je uzasna? jdu strihat dalsi motyly, nabiram obratek pavluchy, tak treba se i nekomu szeli a neco prodam :))
Odpovědět
díky za útěchu. V krámech už se občas chytám, ale nejhorší jsou Luďkovi známí a obzvláště chlapi. To pak stojím ja solný sloup. |-| No mohlo to dopanout hůř, mohla jsem potkat Luďkova profesora...ufff Evi: dík za MC, se na ní šíleně těším x-) x-) x-) , klidně beru i tu postiženou.
Odpovědět
Katko, dostaneš tu zdravou, máš tam spoustu témat specielně pro tebe (svatba námořnická, anglický styl, atd:))). Jinak Katko, nejhorší jsou domorodci. Já byla v Belgii a super, všem jsem rozumněla, paráda. Pak jsem byla ve Walesu a katastrofa!!! Navíc jsem pracovala u Skota žijícího ve Walesu :-D :-D Já si připadala jako úplnej debil. Takže jako obvykle jsem se bavila hlavně s cizinci, že..... :-D Jeve: MC je super. Já si jí kupovala jen na stáži, tady v ČR už ne (ani jsem nevěděla, že se tady prodává). Včera jsem se kochala, už teda nevim co tam vlastně všechno bylo, ale našla jsem tam pár vychytávek :-D Holky, dneska jdu volat Brtníčkovi a vytírat chodbu do paneláku (nájemníci si stěžovali, že je tam bordel....bez komentáře). Dzžte mi palce ať najdu hadr a koště :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko holky sikulky.... tak hlasim, ze jsem vcera MC na Mustku poridila... a pan tam ma jeste minimalne jednu (na presny pocet zasob jsem ze nezeptala :-( ) ... jinak vozim v kabelce a kocham se... ja nic jinyho taky naumim... az se dokocham, tak ji dam mamine a ona bude tvorit :-D :-D Muzu se taky pripojit k vasi stredecni akcicce a vyzvednout si od Zoo nausnice??? Jestli domluva jeste plati ;-) Dneska se mi snad dostane do ruky fotak, tak bych nafotila ten muj sobotni vytvor ... no, necekejte nic zavratneho, jsem tvorivka zacatecnice a taky desne nesikovna .... vcera jsem si tvorive prilepovala podpatek u kozacek a mam vterinovy lepidlo po cele ruce.... no, chybami se clovek uci... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne si evi nezapomen tu MC i svoji na ten sraz, at udelame tu fotku, jo? :) ja vim ze je super, me to nemusis povidat :))) vsechna cisla asi pet sest let dozadu si tu hyckam jako v bavlnce, abych byla presna, tak si je hyckam jako v bio bavlnce :))) uz jsem toho hodne pouzila a treba vanocni cislo mam jeste z roku 1999 a porad je to dobry :) jo a pokud byste nekdo chteli nehlednout do MC asi tak pet let tamu nazad, tak soucasna PZ uakzuje obrazky z jarniho cisla r. 2002, nebo 3, nevim to presne... ale ze muzete nahlednout i do historie. btw. v PZ je prirucka o vyrobe sperku a ma vyjit special, tak to se ma asi fler na co tesit, esli zacnou vsechny pani doma kutit. suiku, esli dneska letis, tak se po te MC koukni na letisti, vetsinou v tech velkych RELAY trafikach je mezi cosmopolitanama a spol. maji.... pac kdybys iNportovala, venovala bych tu jednu zoo a uz bych nemusela shanet. sla bych na nakupy az zitra, takze kdyz das avizo, ze nemas = vezmes si tu od evy a na zoo nezbyde, ja ji skocim jednu koupit (esli uz to teda nevykoupi vsechno ti, co nas tajne ctou a neprispivaji:))) mno a ja se dneska zase kuryruju, mozna si uz i zakutim a odpoledne musim na pohovory, abych si ty svoje tehotny podrizeny nejak nahradila :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Praktickou zenu jsem studovala v sobotu a podle ni jsem taky zacala hackovat kyticku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MC mania v plnom prude a stretnutie tiez, zavidim vam ;-) chcela by som vidiet ten vymenny trh :-) a tak si tu sedim, teda pracujem, a myslim na vas... hladam nejaky poriadny program na interiery a je ich tolko, ze sa neviem rozhodnut,a len dufam ze tu neskysnem do vecera, ZOO tie topanocky su suprove, chcelo by to dalsie dieta :-D pani vesela tesim sa ze ti je uz lepsie:))))) idem si urobit naladu,kavu mam
Odpovědět
S tím srazem mě taky štvete :-p Co já chudina tady v kraji vinohradů? :-D :-p Takže navrhuji příští sraz na Moravě...to už by se mohly zůčastnit i kolegyně ze zahraničí - Blavy, ne? ;-) Tak si jej užijte a nezapomeňte pak na nás s těma propagačníma fotkama MC! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) ja myslim, ze letni sraz na morave bude optimalni a muze byt samozrejme i mezinarodni :) marti, nemas uz tech deti treba celkem dost? ale jestli chces, muzes mi nejakou sikovnou holcicku porodit, ja se pak uz o ni postaram, ju? je mi jiz vyrazne lepe, ale nerada bych to prehanela, tak jsem porad v pelechu, zatim jsem napsala asi jen 20 sluzebnich emilu, ted si jdu uvarit coldrex zn. rybezle a podivam se zase na nejaky film asi. a u toho budu strihat motyly, dam to na fler a hotovo :) kdyz nikdo nic nekupuje, tak at to aspon pribyva a mam nejaky pohyb na krame, ne? :))) nebo este chvili a stahnu rolety :))) na tu fotku s MC se fakt tesim, bych to pak klidne poslala i do redakce, aby jvideli, jaky jsou v cr sikulky. mym favoritem z tohoto cisla je pro dnesek kapustovy (ja vim, ze rozumite cesky pani, ale pro jistotu .... kelovy) list omotany kolem sklenice jako vazicka a pak bile puntiky na zelene latce! :))) kandidat na zitrejsiho favorita dne je hackovany zajic hracka, ten je tedy taky dobrej ... a dekorace svateb nevyjimaje :) papa jdu si vzit zasteru a udelat ten coldrex :)))
Odpovědět
Pěkné ráno kreativky ;-)
Odpovědět
Zoo, jsem ukazovala botičky manžovi a jak na všecko jen kýve hlavou a přinejlepším řekne hm, tak teď teda uznal, že jsou bombastický a naprosto úžasný. A prej:" A proč to ta holka dělá?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi hadej, rezi, pac je kreativni a desne ji to bavi :) tak doufam, ze uz mas ty botky objednany a ze capi maji zakaz a prileti k vam vrana :) abyste je s rockerkou uzily, ne?
Odpovědět
Janinko Zoo mi slíbila, že udělá ještě jedny, tzv. unisex, páč my bychom raděj toho čápa, víme :-D. A s tou kreativností jsem mu to tak zodpověděla, neboj sa nic :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
pani vesela to by sa ti pacilo?, aby som sa zahrala na kukucku, hej, len nech si kazdy rodi sam:)))))nech si to kazda uzije:)))) a vobec to nie je az take hrozne, a vobec, to vsetko" potom" za to stoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a vies ze mam nemale skusenosti !!!!! :-) unisex su dobre, clovek aspon moze predstierat ze bol pripraveny na obidve varianty, ked vypustime dojcata :-D alebo trojcata.....atd..... favorita v MC este nemam,vsetko ma nieco do seba.......necham do dozriet, ale kel je fakt dobry,
Odpovědět
Profilova fotka
oo, zabudla som v tom zapale, tu moravu beriem!!!!!!! a prosim nepredavkuj sa tym coldrexom:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, marti, ja si ho taky nevarim kyblicek, vis? to je skoda, ze mi neporodis, takovou sikovnou kreativni holcicku bych brala :) mno ale ani sportovni chlapecek by nevadil, toz si to marti rozmysli, s cim mi pomuzes, ju? :))) rezi, tak to je potom jina, ja jsem zapomnela, ze zoo rikala, ze ty botky bdue delat i univerzalni. jsem zvedava, az tyhle vystavi na fler, kdo z vas si je prvni koupi :) ja uz mam vykutene hejno ruzovych motylu, ted udelam tyrkysove a pak to nafotim, teda snad :) se mi nechce z pelechu ;-)
Odpovědět
Jeve, hnedle jak se dozvím, že to bude holka, beru i tydle první, páč jsou božský x-) A Venedy má pravdu, Coldrex nejní na jídlo :-D
Odpovědět
já opět šrotím, tak se těším na rozptýleníčko v podobě tyly, tyly, Jani! A už se konečně vyzdrav!!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?