Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
CO jsi mi to poslala Karolko?
Odpovědět
nevidíš? to je úžasná postýlka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tou plastenkou, poznas same kreativne baby 8-) ta plastenka nebude problem:))))))
Odpovědět
Jééé, to je nádhera...fakticky x-). My budeme mít postýlku po manžovi :-D. No, pláštěna není problém, ale navlhla by mi ta dřevěná konstrukce zespod, je totiž fakt nízkej. Ale už vyzvídám u manži, co se s tím dám dělat, nebojte. :-D
Odpovědět
si to vytuň, odizoluj si to plechem na pečení. získáš tím zároveň úložný prostor pod kočárkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diky, ukludnila si ma, bol by hriech nevyuzit taky poklad:)))))
Odpovědět
Tak ten by se tam Karkulenko ani nevlezl, je to nizkoučké :-D, ale dobrý nápad jako 8-)
Odpovědět
zoo, kdyby sis udelal chvilku cas, muzes mi tu montaz vyrobit? ja totiz na barvy vubec nemam cit! moc dekuju
Odpovědět
A Janina mi vlastně slíbila tašku, co? Tu mi pěkně udělá k tomu kočárku, na řidítka x-)
Odpovědět
holky, držte mi zítra palce! jestli to vyjde, tak budu veselá x-)
Odpovědět
Držím palec, i když nevím k čemu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez:))))
Odpovědět
Článek se načítá
pridavam se :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ti drzim palce!!!!!!!!!!
Odpovědět
to právě nemůžu řikat, jinak by to nevyšlo ;-) katkooooo, mám nápad na oznámení!!!! co to udělat jako starý palubní lístky? x-)
Odpovědět
jo holky, díky moc, nejde o nic důležitýho nebo tak. ale rýsuje se mi něco maličkýho, z čeho bych byla děsně nadšená a bavilo by mě to ;-)
Odpovědět
Aha, tak držím eště víc :-D
Odpovědět
Tak já na tebe taky budu na dálku myslet a držet pěsti, ale pak nám to prozradíš, což? :-p A super nápad s těma starýma palubníma lístkama! Až se Katka zase zaklimatizuje na české půdě a zapne net, tak z toho bude určo úplně nadšená! Zoo: bude nějaká speciální dětská oslava? Jakože nějak tematicky zaměřená, nebo jste na to ještě malé baby? ;-)
Odpovědět
palubní lístky jsou bomba! Jinak hlásím, že už jsem doma, a že MC nemám, nemaj, na gatwicku byla velká trafika, tak jsem tam natěšená naklusala a nic. Zato mám opět jiný úlovek, za nadváhu jsem neplatila, tak jsem zbylé libry prošustrovala. Tohle bude asi zajímat jen Janu a ostatní nevdané: koupila jsem časopis o svatebních kyticích x-) x-) x-) x-) . úžasný. Hned na druhá dvojstana je celá věnovaná black and white, přesně pro mě. Dokonce je tam i černobílá kytice. Úchvatná. Jsem zvědavá, co na ty časopisy řeknete, něco se pokusím nafotit a hodit sem Ty kočárky jsou boží, všechny, my máme jeden dětský doma, proutěný, ale do hněda, a není tak hezký. zítra zkusím skočit na ten můstek, snad tam ještě jedna MC bude karkul: držím plec....... :-p jako palec ale plec ti budu držet klidně taky :-D
Odpovědět
jo a četli jste ten nový článek pro prodejce na fler? O tom kolik se toho prodalo a tak? Mě to teda docela nazdvedlo ze židle, ach jo.
Odpovědět
taky jsem zapoměla pochválit unisex botky od zoo. Já chci taky mimi, abych mohla objednávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, vidim, ze jste tu kocarkove :) dneska mam den blbec zase ja, porad jsem nemocna, tak jdu zase do hajan. katko a ten clanek na fleru mi prisel taky desne trapnej, az na to, ze mam veci lehce drazsi splnuju vsechna jejich doporuceni... presto se prodaj radeji kvetinace s ubrouskem a detsky spichnuta kapsicka ... :( takze krom toho, ze mi je nedobre mam i po ranu divnou naladu, tak vas tu nebudu prudit .... jo a evi gratuluju k tem pichackam! to je od muze hezky, vydrazil ty, cos drazila ty?
Odpovědět
Profilova fotka
no ten clanek na fleru je fakt trochu dost pritazeny za vlasy.... ;-), alke myslim, ze je to spis reklama nez realita :-N... TAk si z toho nic nedelejme!
Odpovědět
katko, tak to jsem ráda, že se ti nápad líbí. hodila jsem ti do alba (http://www.modrastrecha.cz/album/albu...) jakousi inspiraci. samozřejmě jsem zjistila, že to nejsou palubní lístky ale visačky k zavazadlům. ale tak jakože takovýhle design a text ve smyslu palubního lístku infiltrovaný do oznámení :-D líbí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak kdyz si to vezmete realne-tak ona to vlastne zadna slava neni....(co mi prijde pritazeny za vlasy je ta cifra "nejlepsiho" prodejce:o))-za 10dni si vydelali jako server 2,5tis. :-S...no, na to ze to jiste stalo nejakyho programatora a treba i graf. navrh webu....tak bych rekla, ze to neni moc uspokojivy vysledek....hlavne bych rekla, ze je to jejich boj, co se moc nevede-veci tam maj a nektery i kvalitni-je to o tom dostat tam nakupujici-spis nez prodavajici. :-p :-x ... Teda na velky zbohatnuti to tedy neni na obouch stranach...kdyz prodaj to stejny , tak za mesic si tim privydelaj 7tis?...no, na to, ze to musi stat i nejakou reklamu to teda zadny terno neni-tim bych se teda bejt jimam moc nechlubila...
Odpovědět
a kde je ten článek? uvidim ho i jako neregistrovaná?
Odpovědět
Profilova fotka
ja musim jeste reagovat na to jejich top 200 - nechapu, proc tam maji 20 pletenych tasicek vedle sebe a zoo tam mela asi jen tri (?) kousky sve bizuterie...nebo proc je tam 20 obrazku s ubrouskem ... beru, ze si to nekdo koupi a ze se to i nekomu libi, ale proc z 1500 vyrobku, co tam uz jsou se do vyberu TOP 200 dostane 10 ubrousku na prkynku, kdyz je to vybirano rucne a kdyz to ma byt kvalitni, originalni, nove, neotrele... a co se tyce toho kvalitniho siti - ze to zakaznik vidi - blbost - seda taska, co byla prodana mezi prvnimi - na pohled byla pekna, ale jen zasevky na prednim dile byly jeden cca 7 cm a druhej tak asi polovic ..... toz by me zajimalo, jak ta taska vypasa uvnitr. a co pise zoo s tim souhlasim, masivni kampan se zatim nejak nedostavila .... a rubrice "napsali o nas" mi prijde, ze jsou jen prodejci, nebo jen tak jednotlivci, cekala jsem, ze se to tam bude hemzit tema casopisama... prodejcu uz je opravdu hodne, ale myslim, ze moc nakupujicich teda ne ... a timto dekuji tem, co tam prisli jen kvuli tomu, ze nas sleduji tady (a silvii dekuji za muj jediny prodany vyrobek)... :)
Odpovědět
no mne to taky neprijde jako nejak moc uspokojive vysledky. Uvidime... ono asi opravdu chce hlavne cas... jak je to s tou reklamou, netusim, ja zatim taky na zadny bannery nikde nenarazila. A ze by se prodavaly kvalitni veci.... kdyz tak koukam na to, co se prodava... :-/
Odpovědět
já jsem z fleru dost zklamaná a už nevím co vytvořit, aby to bylo originální, neotřelé blabla.....vždyť ty věci co se prodaly, až na pár vyjímek, jsou docela obyčejné....No nechám tomu čas tak do jara, léta a pak to stáhnu. Jsem z toho akorát zdeptaná afurt tam čumím jestli jsem jako něco neprodala. Jani a myslíš, že bych mohla mít tu zrzatou brož? ;-) karkul: díky, já si to dám do albíčka, můžu? Jinak na střeše v albu mám pár ukázek z toho časopisu co jsem koupila a na beremku černobílou květinu. v poslední době pozoruji že na BMS je nějaká protekce, co se týče pořadí alb, pořád tam visí stejná alba, a když tam něco dám já, tak na první straně dlouho nezůstanu. To nebývalo. ]-( za chvíli k tomu zubařovi a juknu po MC, pak dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
...jo jo, holky...ale zase si myslim, ze preci jen jsme neco prodaly, ze jo...a Suik-od tebe se toho vlastne taky dost "prodalo" i kdyz neoficialne ;-)....Me je spis lito, ze to nema zadnou reklamu. a diky tomu to nema nakupujici. Taky jsem na nettu na to nikde nenarazila. A spis nez top 200 bych bejt jima, delala "peknou titulkuů jako to naj treba na etsy-podle barev-kdyz se tam daj sladeny vecicky, tak vypadaji zajimave i ty "nezajimave".... ale asi dost o fleru... ;-) Suik-ty vysivky jsou naadherny-ale na to nemam vubec trpelivost ;-( ....ale jsou krasny-budes delat? A myslim, ze ten palubni listek jako oznamko je bezva napad...jakoze vyplouvame ;-)....ti s tim kdyztak pomuzu-a vybartrujeme si to za neco... ;-) Ja jdu sit vobludu pro kamarada...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?