Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
katko, můžeš, dala jsem to tam pro tebe ;-) s tím beremkem - ony se tam zobrazujou alba tak, jak jsou aktualizovaný. a takhle dopoledne je ta frekvence docela vysoká. takže než ty tam nahraješ jeden obrázek, tak to samý udělá dalších 10 lidí, tzn. ty se dostaneš z tý hlavní stránky. plus si k tomu uvědom, že jsou tam holky, který ty svoje "albíčka" obnovujou každou půl hodinu, protože zkoukávají rovnou i ty ostatní nový a ty nový obrázky si hned kopírujou i do svých alb. takže se to tam takhle točí. a tobě pak může připadat, že se tam neohřeješ a že je to nějak mechanicky řízený. :-)
Odpovědět
to jsem tajně doufala, že se ozve náš doupařský grafik s nabídkou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ;-) ...to je proste vyzva..... :-)
Odpovědět
no já bych za ty inspirace taky ráda něco vybártrovala. aspoň slevu teda :-D :-D :-D
Odpovědět
zo: když mi pomůžeš, budu skákat do stropu radostí x-) určitě vyzkouším vážku, dneska se juknu po nějakým matroši, jsem zvědavá jak pořídím, bude to chtít nějakou zlatou bavlnku, ty jsou pěkně mastný :-| , no je ale úžasná, nevypadá tak ultrasložitě,a kdyžtak si vypomůžu jinak.
Odpovědět
karkul: já se jako snažím převálcovat a být v čele a nějak se mi to nedaří :-D :-D :-D neboj odměna tě nemine, že by brož? :-D jestli se ti líbí nějaká na fler, tak si řekni, rovnou ji ztáhnu, nebo vyrobím na přání. Ale nevím jestli to stihnu do středy.
Odpovědět
no ale některý svatební nebyly aktualizovaný dlouho a pořád jsou v čele. .... už jsem paranoidní, nechám toho :-D
Odpovědět
jo tak svatební jsou jiná kategorie ;-) třeba já jsem včera aktualizovala, nejsem na hlavní stránce, přitom když si dáš zobrazit svatební alba, tak jsem na první. je to proto, že alba starší půl roku se sice aktualizujou, ale na hlavní straně už se nezobrazí. tam se ukazují jen nová aktualizovaná alba, jeslti mi rozumíš.
Odpovědět
jj, dík za osvětlení ;-) není to ale nějaká novinka, přišlo mi že to dřív nebývalo. jak to je s tou MC? jedna pořád chybí?
Odpovědět
Profilova fotka
hele baby...mam novou fotku:o)
Odpovědět
nemyslím, řekla bych, že to tak bylo vždycky. nebo už je to hodně dlouho. já teda žádnou nemám... :-N
Odpovědět
zoo: zrovna koukám. Je super! sluší ti to tam ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
hezký zoo, vypadáš úplně jinak. ale už se teda vůbec nedivim, že nakupuješ v dětským :-D
Odpovědět
aha, já to pochopila, že jana má jen tři. a chybí pro zoo. Tak mám zkusit vzít dvě?
Odpovědět
katko, já nevim, kolik jich kdo má a jestli to vychází na všechny. ježiš to je fakt směšný. teda jako v dobrym, ale já se řežu. :-D já jen, že já žádný nemám... nevim, jestli má někdo pro mě a ani to nějak moc neřešim. to byl takový joke, ale asi se moc nevyved :-D
Odpovědět
karkule: já to beru smrtelně vážně, dokonce vycházím dřív z domu, což je u mě nevídané :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby, dik ;-) ...na me MC asi nevysla-kdyz bude, budu rada, kdyz ne, tak se z toho nebudu veset ;-) :-D. Jdu varit nejaky jidlo...a vest pradlo a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar, tak nam pak suiku popis, kolik jich mas a udelam seznam. nebo si muzu di albicka hodit tabulicku :)) co se tyce brozi a veci z fleru - tak suik chce zrzavou broz a sedivej snuptichlak, zolo sedou broz.... toz dejte vedet, ja to vezmu s sebou a ten balik MC taky, jestli jeste pro nasi pracovni skupinu nejaka v CR bude. mno a pokud to na tom fleru pujde takhle dal, tak se svičnu na etsy a hotovo. to by neslo toto. ale dost bolo o fler zolo ta fotka je super :) (pro ostatni - ona je vazne takovy maly, drobny ditko... bych teda chtela videt tlusty dite, co je jako ty, pani.... proste je drobounka, ale to uvidite a my s evou primnhourime oci, no, halt, ale ja uz ji parkrat videla :))) a karkule, este mam drzet, nebo ti to uz vyslo? a doufam, ze az se pustim do planovani svatby ja, ze na vas tez mohu spolehat, omluvenku ma jen eva, pac je na kongrese, to uz mam zjisteny .....
Odpovědět
no počkejte až uvidíte mě, já jsem malá, ale do dětskýho se teda nevejdu :-D ...tlustý dítě :-D
Odpovědět
já už mám též odkrvené plece ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zolo aley vysla, dyt j as tebou pocitam, jenom este byla nakupci eva a tak, takze si to musime sesumirovat. evlyn taky pocitam ... co znamena odkrvene plece??? :)
Odpovědět
jeve, já bych teda něco chtěla, akorát váhám mezi zelenou a šedou broží, jsem z nich celá vytěšená! ještě držte, doufám, že nadhodím řeč u oběda. ale fakt nečekejte žádnou zásadní věc, to je taková věcička, ale udělala by mi radost, víme? ;-) k evě, co tady furt sleduje, kdo je hubenej - jestli jde na ten váš sraz, tak uzříte, že ona je hubeňourů král :-D
Odpovědět
holky, tak ty plece nedržte zase tak moc, abyste pak nebyly zklamaný z toho výsledku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kazdej vysledek je dobrej, karkule, jestli o nej stojis, vime? mno, vidim to s tim srazem tak, ze vezmu ty veci secky s sebou a fler bude vyprodanej :)))
Odpovědět
Jani: tady je odkaz z mého příspěvku z noci: ....karkul: držím plec....... jako palec ale plec ti budu držet klidně taky ....... přepslala jsem se ale líbilo se mi to, tak jsem to nechala kdepak vlastně máme IVu, už by měla být doma, ta se z nás zblázní, jestli to bude celý číst :-D jo veru: a nechceš jít ve středu za školu? že by jsi za náma dorazila do Práglu :-D
Odpovědět
já mizím, zatím ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha :) uz to chapu, to mam za to, ze jsem vase nedocetla. mno a ja jdu spat, tak si zase nemyslete, ze sabotuju, jo? pac ja uz chci byt mezi zdravymi ....
Odpovědět
Profilova fotka
...ta jeve se ma lip nez matky na matersky-ja chodim jen poO-spinkat.... ;-)... Tak dobrou. Ja se teda tesim tim padem i na MC-to je prima. Taky budu muset sesumirovta, co a pro koho mam donest :o).
Odpovědět
zoo pekna fotecka :-) ta poznamka s matkama na matersky byla teda opravdu blbej vtip... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?