Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
tak jsem zpět z oběda. a povedlo se! já jsem si totiž vymyslela v nové práci trošku reconstruction, tak jsem to předložila šéfové, ona je nadšená a já ještě víc, páč jsem se jmenovala šéfem deco týmu :-D tak dík za ty plece. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
karkul-tak to je bajecny-a co budes predelavat? Celou budovu? ;-) Halus....to vis, ja mam jen jedno ditko, tak je to brnkacka....
Odpovědět
budovu :-D my máme podkrovní kanceláře o 2 větších a 2 menších místnostech. začala jsem tím, že by byly potřeba přebrousit parkety a trámy. no a už to jelo. akorát první překážka - šéfová nechce sedačku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ses sikovna, karkulajdo :) a co prijde po parketach a tramech? vymalovat, nejaky novy kousky nabytku? kvetiny? ja mam na vas takovu jakoze anketku, malinko out of topic, ale kdyz je to tu ted o pracovisti ... muzu se vas zeptat, co byste ocekavaly prvni den pri nastupu do zamestani? nejake informace, veci, pomucky, co by vam proste pomohlo a co by vas potesilo? a teda jen dodam, ze nastupuji dve zeny, jeden muz a vscihni budou napul v kanclu a napul autem brazdit luhy a haje... tak kdybyste mely na to nejaky nazor, radu, postreh, sem s nim, ju? :) (teoreticky i prakticky uz jsem to zazila vicekrate, jen se chci zlepsovat, jakoze vyvijet kupredu, tak diky s tim za pomoc ;-) )
Odpovědět
určitě vymalovat, jsou tu všude bílé zdi a v kombinaci s přemírou "dřeva" a velkých světlých prostor je to i na mě - bílomila - moc. chtěla bych prosadit i tapetu, ale nevim nevim. kolegyním se nelíbí mé návrhy! :-D chtěla jsem tu sedačku, to se šéfová cuká, ale ona ještě neví, že chceme levnou :-D pak by byla taky potřeba jedna skříň navíc, tu ale prosadim, protože to už vidí sama, že není kam dávat věci. květiny budou taky. měla jsem toho v plánu víc, ale musim se krotit, nemůžu to chtít najednou. je to tady docela tragický, už jsem stihla přestěhovat celou naši kancelář, zavést tříděný odpad a trošku to tady sesystematizovat. :-D a k té práci, jeve, ti napíšu do ip, ať nejsme off-topic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro mne je nejdulezitejsi prvni den zjistit kde jsou zachody.... x-) a hodi se tuzka a stolni kalendar ...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, zachodky jsou fajn :o)...ja mam dobrou zkusenost s hrnecky-jakoze novy prichozi do prac. prostoru dostane SVUJ hrnek-za prve aby nepil kolegum z hrnku (to me desne zralo, kdyz si nekdo vzal MUJ hrnecek) a za druhy, ze jich i tak bylo malo a pak se braly ty "fajnovy" co byly pro klienty...........a kdyz dorazil klient, tak samo byly spinavy:o)... takze tak. Ted jsem dovysila ty tva plsteny kugle x-)...a mam je na tom novym horcicovym tricku...bajo-spokojenost sama zo sebou ;-)
Odpovědět
hm, hrnečky pravda. ono to ale koresponduje s tím, co jsem psala jeve do ip - že mám ráda od začátku ve všem jasno, kdo je kdo, co je čí a kde co najdu. ;-) mezi to patří i ty záchody.
Odpovědět
Ženy, jsme doma z kontroly, máme toho nejživějšího rockera pod sluncem :-D ZOO, ještě mi dlužíš jako IP :-N
Odpovědět
Achoj babuchy, tak jsem zpět z dnešního výletíku - byla jsem s mileným v Blavě na nákupech, ukořistila jsem čupráckou tabulku (pro změnu :-D ) a pár plných tašek v IKEA ;-) Jani, jsem se těšila, že až přijedu domů, tak tu na mě ze schránky bude vykukovat MC a ono nic :-( Katko, vítám tě opět doma! Ty palubní lístky jsou úžasňákové, což? Ty musíš určitě použít!!!! Karkulko: blahopřeji k počinu a těším se, že nás pak zásobíš fotkama PŘED a PO ;-) A nesmím zapomenout na Zoo: moooooc pěkná fotka! ;-)
Odpovědět
Rezet: tak to je fajn, že je všechno, jak má být a jste takový hyperaktivní ;-)
Odpovědět
Krásně mu ty botky budou sedět teda :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj, už jsem zpět, na zubaře nakonec nedošlo. Ale mám MC! takže Zoo může dostat tu moji co koupila Eva. je úžasná x-) , už můžu hlásit, co se mi tam líbí, nebo mám počkat na středu? Jo maj tam ještě dvě - na můstku. Nakonec jsem koupila jen jednu, docela jsem se vykrvila v kotvě. Mám super matroš na vážku. jen nevím na co ji jako našiju, napdal mě tška, jenže to je moc složitý, do toho se nechci moc pouštět, možná polštář, nebo nějakou kapsičku. už si na mě admini taky došlápli, ale odnesly to jen šaty a čepice. Vlastně i ty návrhy pro evu ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
suik a co vazka pro me na mobilni kapsicku?.........
Odpovědět
Profilova fotka
jinak rozmer je 47*102*25.......tak to kdyby ses rozhodla jit s tim do vazky, ale jinak filcovej je cupr...a nezapon oranz/seda... ;-)
Odpovědět
zoo: tak jo zkusím to ;-)
Odpovědět
posílal jsem příteli ty kartičky, moc se mu to líbí ;-) , nejvíc se nám líbí ta černo-zelená, to je myslím, přímo lodní lístek, ne? Jen by místo zelené byla červená. Zoo, co ty na to? ;-) Já se na to taky podívám a taky zkusím promyslet, co a jak tam dát.
Odpovědět
¨Ještě aby se mu nelíbily ;-) Katko, já bych se ze školy i ulila a sedla na Pendolino směr Praha, ale šla jsem za školu už tento týden, tak si nechci vybrat absenci hned na začátku semestru :-| Ale vy mi pak poreferujete a ukážete fotečky a já budu mít dušu v péří ;-) , i když vám ten scuk budu trošku závidět ;-) Co znamená "teď jsem dovyšila plstěný kugle"? Prosím o překlad ;-) Jo, a co dnešní oslava? Nebo to necháváte až na víkend? ;-)
Odpovědět
vy tam máte absence? to u nás naštěstí skoro ne, jinak bych nedostudovala
Odpovědět
jeve : jojo, kancelarskych blbustek neni nidky dost, aspon budou mit radost, ze neco prinesou domu :-p no a kdyz jsem nastupovala do byvale prace, kde meli super program pro zamestnance (kultura, sport apod.) takze mne tim uchvatili uz u dveri volnaskama do kina a permanentkou na plavani :-D No.. mozna by ale stacilo, ze jejich nova sefova bude hodna ;-) a a vychrli prvni pozitiva a ne povinnosti a prisna pravidla
Odpovědět
Katk: bohužel no :-( Můžeme mít max.dvě absence za semestr, takže žádná prdel, pane Brhel :-D Ale ten poslední semestr to už snad nějak dokopu :-p Státnicuješ taky na jaro, což? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
eul- oslava je o vikendu, ale zadna velka, jenom dort a pak jdem do kina... ;-), Roza je jeste mala na naky kamarady a oslavu s nima-vlastne ani zadny kamarady moc nema ;-)...az bude ve skolce tak to bude jina... jinak kugle-jsou plsteny kulicky co mam od jeve, tak jsem na ne vysivala kyticky :o).... a s tou absenci je to husty........my to meli hooodne volny :-D, to vis, umelci....takze to ti teda nezavidim.-ale vis jak pak bude chytra? ;-)
Odpovědět
tak my to máme ultra volný, já ve škole nebyla ani nepamatuju. Na absence se hrálo jen na některých seminářích, ale za celý 4 roky jsem jich měla všehovšudy tak 4, 5 maximálně......jinak bych to ani nedala, co chodím do práce, tak by to ani jinak nešlo.
Odpovědět
zrovna se mořím s vážkou, tak na mobil to určitě nebude na to je moc velká. A i stahy si vymýšlím svoje. vůbec mi nejde takový ten uzlík - tady mu říkají french knots. Myslím, že je i v MC, ale nejde mi to. Jana to možná bude znát. a ty křídla musím taky udělat jinak, koupla jsem dvě šňůrky, ale ani jedna nejde použít :-( ..ach jo, ty se mi moc líbily.
Odpovědět
ahojte "babenky" :-D tak som konecne docitala vsetko co ste za 2 dni napisali.......som normalne teraz tak pracovne vytazena, ze uz ani na svoju obludenu diskusiu som si nevedela najst cas..... :-( Venedy, co tak urobit paralelne strednajsie kreativne stretnutie tu v ba a prepojime sa telemostom s nasimi sestrami v prg :-D.....musim uz len niekde zohnat MC Idees :).....bola som pozerat v tom Press International, co je na Obchodnej, ale nenasla som ju tam..... Jani bolo mi ctou byt tvojou prvom zakaznickou......uz mi tecu slinky na sedivaka...dufam, ze uz ti tu "horibilnu" sumu odo mna pripisali na ucet ;-) Zoo sekne ti to na fotke :-) a tesiiiim sa na nausnicky......ale ked mate taky vyznamny vikend pred sebou, vas drobec ma narodky, tak to ta predsa nebudem nahanat s kutenim, ja si na ne pockaaam 8-) Karkul a suik, napad s tymi lodnymi liskami ako oznamkom je uplne 100%-tny....... K fleru sa nejdem ani vyjadrovat..... staci si pozriet nove prirastky ako napriklad tie autobusarske umele kvietky, co pribudli..... 8-) Inak niekto tam predava obrazy za vyse 20 litrov..... :-o ty kokso, ze by som zacala svoje carbanice predavat....... :-D
Odpovědět
no k tomu se nemá cenu ani vyjadřovat. :-( a ty obrazy? co tam vlastně prodává, proč tam má vystavený to olečení? :-o Pořád se mořím s tou vážkou, uf, zbývá mi jedno křídlo a nožičky. ;-)
Odpovědět
vážka už je v albu, no nevim, s výsledkem jsem zklamaná, nějak to pořád není ono, hlavně musím provést něco se zadníma nožičkama.
Odpovědět
suik: je kraaaaaaaaaaaaaaaasna!! :-o teda vzdavam hold, jak se s tim dokazes takhle piplat.. tise zavidim...
Odpovědět
vazka nema chybu!!!
Odpovědět
Katko, děláš si srandu?! Ta vážka je prostě bohovská!!! Já nechápu, jak můžeš být takhle šikovná ;-) Já včera vzala asi po patnácti letech do ruky jehlu a na popud Janči se snažila něco spíchnout - mělo to být jakože velikonoční vintage srdce s hlavou zajíčka. No, Libor to sic poznal, co to má být. Ale dle mě je to nepublikovatelné :-D A ty sem pak dáš takovouhle úchvatnou vážku...se jdu vycpat...VATELÝNEM :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?