Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ahoj Bed, jak bylo? Ty lidi nejsou svéprávní, ten barák měl úžasný potenciál. To by snad mělo být i trestný, ne? Klidně se k nám připoj, Silvi ;-) Nechceš si udělat taky nějaký albíčko, když jsi ta naše krevní skupina? ;-) Ať se máme čím pokochat, a ne jen nevěřícně kroutit krky nad takovými blázny!
Odpovědět
Profilova fotka
welcome ;-) silvija
Odpovědět
no jasně ;-) zoo: u náušniček stálo poštovný jen 1.80 dolarů ...to dělá asi 30 kč. To je levnější pomalu než u nás :-D . Ale asi záleží na prodejci akorát je blbý to placení, už k tomu asi příště přítele nepřemluvím. platí se kartou přes Paymal a asi dva dny na to mu přišel od této společenosti spam, jako že se mu tam snaží někdo naborat do účtu, v dalším už po něm chtěli číslo karty ]-(
Odpovědět
hele, neměl by tohle ošéfovat stavební úřad, než jim vydá stavební povolení? jestli to není nějaká památka nebo to nemá nivelační značku, tak asi ne, co?
Odpovědět
zajímalo by mě co na to památkáři ... á propos kdepak máme Oprah :-D
Odpovědět
katko, tak tos mě teda nepotěšila. já jsem totiž zvažovala, že bych si tam něco objednala. děsně se mi tam líbí spousta naušnic a náramků a náhrdelníků a a a aaa :-D
Odpovědět
už jí netrpělivě vyhlížím! pohybujeme se na velmi tenkém ledu :-D
Odpovědět
jinak to je v pohodě, přišlo to, ale tohle bylo dost podivný. přítel si hodně objednává přes internet -z Amazonu a paltí kartou a nikdy neměl žádný problém. Možná to byla ale náhoda, on totiž spamy přitahuje jako magnet. Kdybyste viděli kolik jsem už vyhráli miliónů dolarů a liber. to bych si takovejch domečků mohla koupit sto a ještě by zbylo na Buckinghamský palác :-D já si ale tu kartu časem pořídím a risknu to, nic závažného se vlastně nestalo
Odpovědět
haha, taky jsem si říkala, když jsem psala ten poslední příspěvek, odkud na mě vyskočí Oprah :-D Pod památkáře to asi nespadá. K jejich velké škodě ]-(
Odpovědět
hele, to máte stejný, jako já nikdy nepochopim, jak třeba někdo může vydat stavební povolení na nějakou oranžovou nebo růžovou haciendu. vždycky jsem si myslela, že stavební povolení se vydává i na základě posouzení, jestli plánovaná stavba/rekonstrukce zapadá do okolní zástavby, do krajiny. růžový haciendy mi nezapadaj do žádný krajiny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
I kdyby to pod památkáře spadalo ......za peníze v Brně dům. A prznitelka se usmívá navzdory své podprůměrnosti ......
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem konecne skoncila s albama,a ted se chystam na pridani nejakych vlastnich foto,treba Maxe s Maxem :-D ,moc mu chutnal :-D a taky se konecne procist tou spoustou prispevku,jestli to teda stoji za to,co ?
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D (ježiš, to bude dlouhá reklama) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karkul jaka reklama?
Odpovědět
ivi, tak by sis to asi měla dočíst :-D ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď hned bude s albem problém.........byli jsem v létě nuceni opustit ze dne na den náš kutloch a mám tady jen nejnutnější. To, co by bylo ke koukání je 40km daleko :-( Že by snad část sbírky starých foťáků.... všechny své úlovky mám poschovávané u příbuzenstva a kamarádů. Jinak jsem už měsíc jednoruká a nějak nejde nic tvořit ]-( No a taky jsem tak trochu odpůrce digi fotografie, klasika se špatně dává do alba ;-)
Odpovědět
páni, sbírka starých foťáků. Jůůůůůůůůůůů Já jsem dlouho digitálům odolávala, dlouho jsem fotila jsem na prakticu. Zatímco všichni vytahovali extra super moderní digitály, já vytáhla starý střep a hodinu štelovala. :-D Teď mám novou digitální zrcadlovku a jsem spokojená, spousta fotek končí v počítači, papírových fotek moc nemám. Vždycky jsem byla líná je nechat vyvolávat, takže ještě pár nevyvolaných ruliček mám. Takhle z těch fotek aspoň něco mám. I když klasická fotografie je na papírové podání stále lepší. šteluju teda pořád, protože mám plně manuální program a ovládnání jako u starých foťáků :-D
Odpovědět
my máme doma starý foťák jen jeden :-( ale v koženém pouzdře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ja uz ani nnevim jak klasicky fotak vypada,protoze tata kdyz se mu nedarilo do nej vlozit film s nim prastil o zed a bylo z nej lego :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Praktica MTL5 můj miláček. Jinak přítel se furt šťourá v Roelleiflexech atd. Černobílý negativy i fotky si děláme sami, ikdyž teď v tom paneláku to moc nejde :-( Jediný digi co máme je na telefónu ;-) Zkusím něco vyplodit. S jeve máme stejný kanape, sme ho sehnali za 200 v bazaru :-) Chci vydražit kachlový kamna, ale netuším, kam je přechodně dám.......ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
silvija kdyz uz mluvis o tom bazaru,ja tam objevila nadhernu kameninovou hnedozelenkavou cajovou sporavu se vsim vsudy,i d dozou na mliko a cukrenkou,alemilacek nema rad second hand,takze zakazal koupit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bed-tak to tě lituju, mi nakupujem v bazarech společně :-) Občas fakt ulovíme něco echt. A na Aukru trávíme móóóře času :-D Jen to hromadíme ve sklepě neb to není teď kam dát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja asi aukoluju maminu at mi to koupi,a pak to priste pritahnu,treba na to zapomene :-D
Odpovědět
Já v pondělí zavítala na doporučení Janky-Jeve, v Olmiku do bazárku...samozřejmě jsem nakoupila úchvatný skvosty ;-) Ale taky jsem si všimla, že tam mají na výběr úžasné množství foťáků-veteránu. Jsem nad nima úplně slintala, ale řekla jsem si, že je tam ještě chvilku nechám, snad mi je tam zatím nikdo nevyfoukne. Přítel má v dubnu narozky, tak jeden určitě dostane ;-) a ještě tam mám vyhlédlé podobné váhy jako má Rez. Já se budu mít ;-) A ještě se musím s něčím pochlubit - skoro tchýně prolezla sklep a objevila pro mě naprosto skvostý zelenkavý kafe mlýnek, má ho od své babičky ;-) Toť k mým úlovkům tohoto týdne ;-)
Odpovědět
já mám MTL50. kupovala jsem si ji asi před pěti lety v bazaru. Jinak doma měl otec veškerý příslušenství, až na širokoúhlý objektiv, který spolu s tělem mám utopila v moři :-D . černobílý vyvolávání bych taky chtěla moc umět. nechávám si to dělat ve fotolabu a ještě z žádnými černobílými fotkami jsem nebyla spokojená. tak radši fotím barevně. už jsem ji ale chudinku dlouho neměla v ruce. Přítel chtěl abych ji prodala, když mám ten digitál. NIKDY!
Odpovědět
Katko, NIKDYYYYYYYYYYY!
Odpovědět
Profilova fotka
NEPRODÁVAT, ZÁKAZ :-D Širokáčka bobánka si hýčkám ;-) Sem vám trochu změnila téma, pardon ;-) Jo, mám doma uměleckýho kováře ;-)
Odpovědět
neboj, nedám ho. ;-) na fler se teď objevila od Amélky úžasná lištička, viděli jste ji? x-)
Odpovědět
tak to je další jůůůůů :-D tady není téma striktně dáno. A fotografie je též kreativní. ;-)
Odpovědět
Silvija: a dělá taky postele na zakázku? Já hrozně toužím po kovové a na našem trhu si nějak nemůžu vybrat :-( Ale asi by to byla děsná pálka, což? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?