Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
ivi: to je pech, jak se říká, že čert nikdy nes...na jednu hromadu. :-| ty brejle jsou blbý, to se mi taky stává, třeba jdu, najednou lup a čočka je venku :-D, zajdi do optiky a problém je vyřešen. mě jednou úplně rozhodily pojistky, kočka mi shodila lampu a vyhodila je a já nevěděla, kde máme spínač. Na chodbě jich je asi 5, u kterých se neví čí jsou. tak jsem složitou meditací hodinu překonávala ostych :-D než jsem zaťukala na souseda.
Odpovědět
http://ww.fler.cz/zbozi?id=2259&pos=2 tak to je bomba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se tam chystam hned dnes,a asi si rovnou necha i vymenit v druhych skla,za ktery jsem platila hromadu penez a ve finale je nenosim protoze se zatmavujou i kdyz neni slunko,a ja si pak pripadam jako nevidoma (ne ze bych pres ne nevidela,ale zatmaveny bryle maji v zime jen slepci ) jinak kocarek je super,ale tenhle je jeste lepcejsi http://ww.fler.cz/zbozi?id=2261&pos=0
Odpovědět
kde jste všichni? =-)
Odpovědět
já ty zabarvovací nemám ráda.....přijde mi že jsou dost neslušivý :-N
Odpovědět
tohle je krásný album, ty srdíčka s potiskem novin jsou bezvadný. http://www.modrastrecha.cz/album/view... jestli se majitelka alba dívá, že zdravím ;-)
Odpovědět
pěkné sobotění... jj, to album jsem projela už včera. pěkný ;-) Já teď slintám na těma kočárkama, bych si ten druhý, ten historický, koupila, ale ta cena! Copak kradu? A taky nevím, kde bych mu udělala místo. Ale je milený, chjo, chjo :-( A Katko, musím ti pochválit ty pouzdra na mobil - nádhera. Mně se nejvíc líbí ten ulítlejší, s tou včeličkou, i když jsem jinak na tento hmyz silně alergická :-D :-p Moc pěkné!
Odpovědět
Profilova fotka
huuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaa,mam vas prelouskna,e ani mi to nezabralo tyden :-D tak ted si muzu konecne dat oraz a jit do te optiky at mi spravy ty bryle a po ceste si koupit polstare at mam cim vycpava a zas zacit kutit,pokud teda budu mit ty bryle :-D no ale jinak oproti minulemu vikendu je tu teda mrtvo dnes :-(
Odpovědět
tak jsem od Pavluchy na Fleru koupila mysaka.. pritel ma narozeniny a ja mu koupila vstupenky na koncert.. tak je bude mysak jako gratulant drzet.. snad se bude libit :-D Pavlucha je fajn, osobni predani probehlo ted ve tri a muzu jen doporucit, mysak je uuuuchvatnej.. asi si koupim jeste jednoho a toho si necham :-p
Odpovědět
myšáci se mi od ní taky líbí, ale nechápu tu cenu, vždyť to muselo dát děsnou práci =-)
Odpovědět
no to ja taky ne.. nez bych se s tim piplala... tak bych v praci za tu dobu vydelala na celou mysakovu rodinu :-p Fakt je krasny a peclive udelany
Odpovědět
kdybych měla děti tak si objednám: lišku, myšáka, oslíka a medvěda od rozmar,toho cestovního. A botičky od zoo.....ale zatím nemám. Zatím mám šitých hraček vlastních hafo a už je nemám kam dávat
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky! Katko, ten kočárek na Fleru super. Já si teda nedokážu sama sebe představit na ulici s tímhle, ale na koukání jsou krásný:). Jinak byli jsme mrknout na dlažbu a je moc pěkná a hlavně dobře položená. Brtníček kupodivu pokládal od středu, takže jsou na obou stranách stejně velký ořezy, což mě dost mile překvapilo :-D Ani jsem mu to neříkala (zapomněla jsem) a udělal to. Takže super!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem holky zpet z mesta,a pominu li to ze jsem v optice stravila dohadovanim o tom,ze to ze mi vypadavaji obe cocky z ramu bryly neni tim jake mam dioptrie a druh cocek,ale proste tim ze je to rozbity, a ze to proste musi jit zpravit,jako ze nakonec slo,ze ano,tak jsem udelal dobry ulovky. prvni byl ten,ze jse objevila uzasnej bazar plnej vintage nabytku x-) kresla,zidle,psacy stoly (takovy ty co se zaviraji x-) ) no proste co si srdce raci,skoda ze to nemam kam dat,urcite bych odchazela s kreslem a tim psacim stolem,respektive psaci komodou druhy ulovek je taska,celkove priserna,ale ma uzasny dreveny usi,takze zbytek si k ni usiju pak jsem si koupila polstare at mam cim vyspavat a nakonec jsem sehnala knihu o feng-suej,stala jen libru,je uplne nova a je v CESTINE x-) maj ji jeste v postine,ma li nekdo zajem ;-)
Odpovědět
Tak koukám, že Kristi se líbí ta samá rohožka jako mně http://www.modrastrecha.cz/album/view... :-) Ivi: no super! Gratuluju ke všem úspěchům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efi dik,jsem hlavne zvedava na tu knizku vo co go,vsude kolem me je samy feng suej a jing jang,tak at jsem v obraze,a treba mi to prinese to co je na titulce:168 zpusobu jak dodat harmonii svemu domovu,i kdyz ja myslim ze harmonii tu mam,pominu li bugr co tu je od prijezdu kde se tu povaluji jeste zbytky veci zkufru :-D nesnasim vybalovani
Odpovědět
v češtině: to je dobrý :-D nějaký takový uši by se mi taky šikli. Já mám dneska nějakou depresi :-( , chtěla jsem se učit, ale vůbec mi to nejde, tak jsem šla spát. Celej den zabitej. Acho jo, já tu školu snad nedodělám. :-| Evo: gratuluju k dlaždě ;-), to je dobře že nakonec odvedl kvalitní práci
Odpovědět
ja sháním jakekoli polske knizky, pritel je puvodem polak ! :-o jaka je? chci jiii :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jofiel no ta o feng suej :-D
Odpovědět
jestli je dobra, s fotkama nebo jen texty a tak ;-)
Odpovědět
jooo.. nemate nektera tipy na obchudky v Brne? Kde koupit plsť, bazary nabytku apod. .. poradite? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jofiel no nejaky fotky tam jsou,ale jstli je dobra to nevim ;-) to zjistim az ji prectu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kosmas.cz/knihy/136487/fen...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jeste jsem taky uz stala ve fronte v tescu s Home and garden ktery byl jako priloha knejakemu sacku woman &home,ale nakonec jsem si to rozmyslela,nerada kupuju zajice v pytly :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda spis asi v pytli,ze ? :-N je to se mnou zly,anglicky poradne neumim a cesky uz taky zapominam :-(
Odpovědět
evi: hlásím že čepice i brož jsou hotové, ještě trochu něco možná doladím. Použila jsem variantu dvě, jen bez těch perliček na kytce. Nelíbí se mi tam, ale jako stonek perličky jsou. Možná ještě vyzkouším ten knoflík. Ještě jsem ti vytvořila obal na mobil, tak snad se bude líbit a hlavně pasovat. ;-)
Odpovědět
Teda Katko, ty jsi kreativec! S tím mobilem uvidíme, já mám takovej ten vysouvací, takže rozměry nestandardní, ale uvidíme. Kdyžtak si koupím novej ;-) :-D :-D Naoíšu ti do IP, musíme vyřešit cenu! Ta tvoje původní nepřichází v úvahu, to ses teda dost podcenila ;-) Jinak to album na který jsi dávala odkaz je moc hezký, mně se líbí tohle: http://www.modrastrecha.cz/album/view... prostě ty věšáky mně nějak přitahujou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda evi,ty jsi fakt pekna duchodka :-D nemohla by ses nekdy naladit v nejakou prijatelnejsi dobu? :-D
Odpovědět
ty věšáky se mi taky moc líbí x-) a já ostuda vstávám v půl dvanáctý. Musím s tím něco dělat, to neí normální. Asi nesmím strašit do 2 do rána :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suik-pouzdro je super! Beru to "umirnenejsi"-tedy tu prvni variantu....krasa! Se na to tesim...a ta vazka, jak je na fleru-je manam mnam.... Baby-SRAZ!!!!!!!!!!!!!!!! streda-18:03 (tedy tri minuty po seste hod vecer ;-) ), pred Humanicem na Andelu.........pujde se do kafarny-restaurace-uz jsem tam v sobotu zamluvila stul pro 7bab :-D..... takze tak a ted MC----- kdo ma pro koho? Se ozvete, at to sesumirujeme......Zda se ze Suik si koupila pro sebe, Efis ma taky pro sebe a jednu pro me (zoo). A pak ma naky Jeve a jeste nekdo?......to bude mazec!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?