Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude mazec,skoda ze u nej nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinakjsem byla na cumende a dotahla jsem si naramek dreveny s vyrezavanymi motylky a nahrdelnik,takovou multisnuru s koralky a zamilovala jsem se do kabatu,ale ta cena neni nic pro me,takze smula :-( http://www.karenmillen.com/fcp/produc...
Odpovědět
uf. ta cena je teda šílená. Ale je krásný ;-) zoo: Tajně jsem doufala, že si vybereš tu umírněnější variantu, tu střelenější si asi nechám, i když na můj mobil moc nejde. Nejdřív ji zkusím ale dát na fler, jestli se něco nestane. Tu vážku pak kdyžtak můžem vyčenžovat za ta oznámení, co ty na to? pokud se do tý doby náhodou prodá, udělám ti jinou, matroše na ní mám ještě hafo. ;-) Já mám 1 ks MC Eva pro sebe a pro Zoo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo s vazku jako barter za oznamko souhlas ;-)....se tesim, jak se slezem....:o) Jdu delat placky....
Odpovědět
já se taky moc těším x-) já ho kdyžtak vezmu s sebou ;-) .
Odpovědět
Ja se taky tesim :-)
Odpovědět
Kuk na strejdu: http://www.modrastrecha.cz/album/view... ve skutečnosti jsou unavenější, asi je dáme oživit spolu s kanapem a sekretářem (vyfotim časem, obě věci jsou ještě u našich).
Odpovědět
Profilova fotka
Brý večír :-) Holky poradíte mi zase? Prosím, prosím. Potřebovala bych si něčím vyznačit na spíchnuté polštářové povlaky kde a co budu vyšívat. Myslela jsem,že se vyrábí něco jako tužka,kterou to tam vyznačím (jako že přesně) a co by bylo vidět i po vyšití,to by se následně vypralo v pračce. No prodavačka na mě po dotazu koukala jak sůva z nudlí a nabídla mi obligátní křídu nebo křídové mýdlo :-| děkuji nechci,to se mi za chvíli z té látky setřepe :-( Nevíte jestli něco takového teda existuje, nebo čím by se to tam dalo namalovat? A kdybyste náááááhodou věděly o stránkách,kde jsou polštářky s vkusnou jednoduchou výšivkou,sem s nimy x-) Suikovy vážky jsou krásný tákle moc,vkusný,ale na mě děsně složitý,já tak něco hodně simlpe 8-) Díky ;-)
Odpovědět
papaya: těch tužek je několik druhů, křída je nešikovná, je tlustá........já teda žádnou tužku nemám, taky bych potřebovala poradit (vážku jsem si vytečkovala lihovkou :-D - ale stím, že se to stehama přikryje, pak jsem ani nemohla předělat ty nohy). někdo tu psal o nějaké kterou se nakreslí na papír, apk nějak přežehlí na látku či co - myslím, že to byla eulalie. Vím že existují takové, které sami zmizí po nějaké době a které se dají vyprat. Odkud jsi? Stopro vím, že několik takových tužek mají v palladiu v galanterii, možná něco by mohli mít v kotvě. Jinak bych teda očekávala, že tam kde prodávají věci na vyšívání to budou mí taky.
Odpovědět
a ta vážka není těžká. Hodně místa zaberou korálky a pak si vystačíš s obyč zadním stehem, řetízkovým a pak tím vyplňovacím ;-)
Odpovědět
zapoměla jsem na píchačky. Ty jsou naprosto geniální!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suik díky,jjsem ráda že nejsem úplnej mimoň a že něco takového opravdu je :-D No bydlím ve městě v tomhle totálně zaostalém,asi to začnu prodávat sama či co 8-( Teď už to nějak zpytlíkuju a až budu mít cestu do matičky 100věžaté a vzpomenu si....:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Suik, ted jsem koukla k tobe do alba a objevila ty stare cedule. To jsou tvoje nebo jen tak posbirane obrazky? My je totiz s manzou uplne milujeme. Reklamu na polevkove koreni Ilsa mame taky x-) Vse originaly. Nevis, zda se daji nekde koupit?
Odpovědět
bohužel to jsou jen obrázky 8-( všechny jsem našla na aukru, myslím. Ani se neptej kolik stály. Až dostuduju a nebudu mít neustále děravý kapsy, tak si chci také nějaké pořídit.
Odpovědět
My je mame po mem pradedeckovi, co mel kolonial ;-) Byl u nas na navsteve jeden znamy, co je taky sboznuje a povidal, ze jsou hodne drahe. Me se libi. Ale v takovych tech obchodech s originalnimi vecmi do domacnosti (Koziol) atd. je prodavaji. Sice nove, ale jsou taky bozi x-) Jednu jsem dostala, protoze ji miluju od detstvi x-) Tu je http://imagecache2.allposters.com/ima...
Odpovědět
Profilova fotka
suik,v paladiu nic nenajdes,to vyhorelo :-D jinak jsem se nechala inspirovat motylem co mm na tom drevenem naramku co jsem den koupila,a tak jsem si rekla,at je to origos,ze udelam broz,takjsem se s ti asi 5 hodin patlla a nakonec jsem zjistila ze jsem to prehnala s velikosti,ted to budu moct pouzit mak max na tasku :-( ,a navic nemam poradni zaviraci spendlik,jen takove miniatury,takze na to ze se v tom v utery predvedu na dmaske jizde s kamoskama muzu asi zapomenout :-( no v nejhorsim to flaknu na zaclonu :-N Prece to nevyhodim,kdyz to dalo takove prace
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre pondelni ranko vinsuju :) moc gratuluju k pichackam! jsou uzasny. a uzasna je take vazka, ta se ti pani suikova vazne povedla, jen nevim, esli jsem ji nechvalila nahodou uz v patek :) ale nevadi, ta snese pochvalu i pjetkrat. o vikendu jsme byli s mym milym na machaci, balo to uzasny, vykutili jsme si lodicky z kury borove a plachtami z kury brezove. skoda, ze jeste doznivala moje chripka, podnikli jsme jen kratkou prochazku... jo a zazila jsem sokezni situaci - asi 10 hodin jsem zila v domneni, ze jsem ztratila zasnubni prstynek ... ve finale ten vikend skoncil uplne senzacne, pac byl ztraceny ... jenom... v aute na zemi, ufff. bylo mi to desne lito, ale jak pisu, dobre to dopadlo. uz jsem vas stihla i docist, dneska mam totiz dovolenou. mno a tak dam neco na fler, zase do galerie :)) na pokochani, aspon kdyz si to nikdo nekupuje... silvi, to kanape mam po prababicce, spala jsem na nem jako mala holka a dneska ho mame jako gauc. a myslim, ze jeste dlouho mit budeme ... a ten kocarek na fler ... je uzasnej... nechci vyvolavat bledou zavist, ale ten mam taky ... kdyz jsem jeste bydlela na namesti, stal jednou v noci u odpadkoveho kose.... okamzite jsem ho popadla a ukoristila :) je to vlastne ten, co ma rezetka, ale malinkej, pro panenky. rada bych si ho nechala znovu pochromovat .... mno, tak ja si pockam, az se vyhajate, nekdo tu neco napis, at neplkam sama, jdu na fler hodit aspon karafu, zatim, a pak nejaky novy broziky :)
Odpovědět
Profilova fotka
pap: existuje fix, kterym kreslis. jmenuje se fantomovy, nakreslis neco fialove a za dva tri dny to zmizi samo. ale ted mam jeden a ten mizi uz po jednom dnu, tak bys musel bude rychle vysivat, nebo si ten motiv dokreslit vzdy znovu ... ale jednodussi veci zvladnes za vecer. jestli chces, napis mi do IP, muzu ti ho zakoupit a poslat. jak dopadlo aplikovani latky na polystyren? :) ivus, vitej zpet :) jeste opice a mame tu cestovatelky zase na svem miste :)
Odpovědět
Profilova fotka
ses blazen ne, s tou karafou?....co ta cena?....co je to za podpasovou akci za tri koruny? ;-).....tak tu kupuju, jo :-D.....tak si ji hezky stahni :o)
Odpovědět
Profilova fotka
za tri koruny? :)))) tam je 163 :)
Odpovědět
Profilova fotka
...ja jako ze to je lace, vis?.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, stejne to nikdo nekupuje. a tak co bych se namahala stanovit nejakou cenu :) jarni venec uz jsem zlevnila o 250 kc a co se stalo? prd :) tak ja musim jeste vyhrabat ty prehistoricky veci z rannych dob meho kuteni a proste je tam nahazu :) jaky bylo kino, narozeniny a tak? dobry? a co srazik, prijdes s velkou taskou plnou veci pro nas? :)))) jsi hodna, ze jsi to tam zamluvila.
Odpovědět
Profilova fotka
NArozky byly prima-kino bylo desny (troskova nova pohadka je karastrofa :-p).........Roza dostala kolo a byla z toho odvarena-jsme hned museli jit ven jezdit :-). A taky porad varime-kdyz mame novou kuchynku. A jeste dostala blejskavy strevicky jako pro princeznu (takovy zeleny poflitrovany balerinky), tak nutila Bedu at dela prince a vsem musel strevicek zkouset aby nasel pravou popelku-svanda.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to je hezky :) s tou popelkou :) a pani, mas tu kuchynku vyfocenou? to je ta mama - deda made? by me to zajimalo :)))) tak a snad uz se mi podari ti motylove :))
Odpovědět
dobré ráno, to byla ale nádherná neděle co? taky jste tak pozitivní po tom víkendu? x-) zoo, nemáš fotky z tý akce popelka? to bych ráda viděla - prince bédu :-D a zcela sobecky se raduju, že ani velká kutilka jeve, ještě nemá motýly, o kterých mluví už sto let. ráda vidim, že nejen já nemám nic hotovýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeve to by bylo príma, kdyby si mi ho poslala x-) už už píšu do IP ;-) S polystyrenem to vypadá nadějně v tom smyslu,že jen co vykutím ty polštářky,vrhám se na domeček :-D Ale jdeme to téhle varianty,polepíme to a je to ;-) Pak dám vědět jak to dopadlo a jestli to bude i publikovatelný,tak i nějaký ten snímek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, uffff, zvládla jsem vše dočíst. jofiel - nejlepší bazar v Brně je podle mě U Švábů, sice teď co zlikvidovali celý švábí Dům tam chodím s krvácejícím srdcem, ale vždy tam něco najdu :-D Jinak celkem použitelný je na Kotlářské, na Mínské a pod Semilassem v tom novým baráku ( Božetěcheova? ). Jinak na plstě a podobný blbinky chodím do Karsu na Cejlu.
Odpovědět
Silvija, kdyz vidim, ze jsi brnacka- kde jsou ted nejake vytvarne potreby? Nevis? Chodivala jsem (ac nereda) na Silingrak a ty jsou zruseny. A na Josefske taky nemaji vsecko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mmmk - vyzkoušej creative-cz.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?