Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Sonikapum, to je paradni s tema skorapkama. To musela byt dobra piplacka :-D Uplne jsi me inspirovala. Proc se nemuze na ekonomce psat diplomka z kreativni tvorby? Asi bych si vybrala tema - ubrouskovka :-D
Odpovědět
soni: to si piš, že máš co nabídnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zoo,obrazku az tak moc neni,hotel byl fajn,nakonec jsme teda vybrali jinej,bliz,byl krasny,akorat jim zrovna nefungovalo welnes centrum tery je v cene ubytka.Prohlidli jsme si Prahu,promrzly na kost,hlavne draha polovicka,nechali se osidit v restauraci a jeli jsme domu ;-) :-D Ale bylo to fajn,sice ne takova romantika jskou jsem si predstavovala,ale to si vynahradime na letni dovolene
Odpovědět
teda Bed, ty jsi vyloženě ukecaná... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no tak prece nebudu v diskusi o dekoracich probirat dovolenou,ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bry odpolko, jen hlasim, ze pani sona je ta ilegalni, co si objednala MC .... takze vlastne zas tak cizi nejni, ze jo :) a jinak chvalim, mate to tam na vsi bajecne krasny! ;-) veru, Ok, karafy budou, cihej na fleru. ale driv nez o vikendu to teda nevidim, mozna ani to ne, nejak to nestiham ... :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja se ted lekla jako blazen,pri pohledu z okna zrovna koukam na staveniste nejakeho baraku,a je tam obri jerab,a primo pod jeho ramenm stal na strese nehnute chlap,jsem myslela ze se objesil :-S
Odpovědět
:-o takový šoky
Odpovědět
Tak jo, Jani, já budu bedlivě držet stráž ;-) Ale radši to tam prdni až po víkendu, páč já mám v sobotu státnice a v neděli zase klasický rozvrh...já už jen čekám, kdy mi jebne :-p :-S A jak se s tou bruskou vlastně pracuje? Trošku nás (nebo aspoň mě neznalou) zasvět do toho kouzla ;-)
Odpovědět
eul: už???? to ti nezávidím...... já to asi nezvládnu :-( , už mi z toho hrabe ale ne a ne se k tomu dokopat, jsem totální loser, který ani školu nedodělá ;-(
Odpovědět
Katko, nápodobně. Ale já se s tím nijak nestresuju, zatím to jsou jen písemné, tak snad si na něco vzpomenu,ale stejně si myslím, že náhradní termín to jistí. Na fildě mám státnice až v červnu, toto je na tom zahr. obchodě, tam jsem dálkař, tak proto tak brzo.
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak aby se nereklo, tak hazim sve prvni dilko :o) http://www.modrastrecha.cz/album/view... dve kyticky, co jsem udelala mamine na kabelku x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak, a teď jsem tu už jediná negramotná! :-p Já totiž nevládnu ani háčkem, ani jehlicí, ani jehlou a nití (i kydž pravda, musím se přiznat k pirátství...zkoušela jsem podle Katky ušít ten obal na mobil z filcu, sic z jiných barev a tak, ale myslím, že se docela povedl - kámoška se mě dnes ptala, kde jsme ho koupila :-D , ale to je asi tak vše a v žádném případě se nemůže srovnávat s Kátiným originálem. Katy, doufám, že mi za to nevyklofeš oči - ještěže na tom srazu nebudu :-D :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy moc krasny kyticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky líbí :-) Právě jsem nevyhrála dražbu 6 Thonetek, no nic, tak příště :-(
Odpovědět
veru: neboj, nevyklovu :-D satty: moc pěkné, ta sedmikrásková se mi moc líbí. Ta kulička uprostřed je filcová? jak se to dělá?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, dekuju za pochvaly :o)) Ta kulicka uprostred je z neceho, co mela mama doma, nevim jak se to jmenuje ... tak se to da natrhat a tak.... a smotala jsem to do kulicky a bylo, poradne to tam jeste neni pridelane .... :-N (no, na postupy se me radsi neptejte, amaterka to dela intuitivne a nedokaze stejny postup opakovat |-| )
Odpovědět
vypadá to právě na ovčí rouno
Odpovědět
Profilova fotka
zeptam se doma a dam vedet.... ;-) tak jeste jedna: http://www.modrastrecha.cz/album/view... tu mam na kabate....
Odpovědět
Profilova fotka
ta je taky boziii silvija co to jsou Thonetky?
Odpovědět
ivo, to jsou židle - thon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si to zamozrejme dla ado vyhledavace,ale tam my vybehla hrozna spousta zkroucenyho nabytku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ano to jsem já ta Soňa-už se moc těším a tímto ještě jednou děkují.Holky šikovný,já vám taky chválím vaše výtvorky a dodám jen ,že takovýto ...zlatý český ručičky tady platí jen co je pravda.Jmenovitě snad ani nechci,ať na někoho nezapomenu ale každý dílko má něco do sebe.Suiko je teda opravdu deteailista,Janička je originalita sama,spojením se svláštním krásným vkusem,paní zoo-no kde se hrabe Swarovski.....karkulka-i-ta to krásně okomentuje ovšem táák krásné svatební album jsem ještě neviděla......Jak píšu, všechny jste se tady krásně sešly...
Odpovědět
Profilova fotka
ježíííš to je překlep zzzzzzz,tam má být-no to se ani číst nedá až mám husí kůži :-D
Odpovědět
to krásný svatební album má být jako to moje? :-D jestli jo, tak děkuju :-D a komentovat teda umim, to je tak asi všechno :-D
Odpovědět
a holky, mám další džob :-D sestřenka s přítelem si koupili chatu. teda spíš chatičku - jedna malá místnost a předsíň, kde je i kuchyňská "linka" - o velikosti zhruba tak metr :-D má to teda celkem slušnou zahrádku. tak akorát. a bude rekonstrukce! byla jsem jmenována velitelkou! zítra vám sem dám návrhy na domeček u moře (původní majitelé tam totiž nechali starou loď, sestřenice tam dotáhla proutěný křesílka, no tak uznejte, že to nešlo jinak). jenže sestřenici se to mořský moc nelíbí, chtěla by, aby ta chajda zapadala spíše do lesa. tak jim asi udělám návrh jakože na myslivnu. ale asi ho udělám záměrně ne tak povedený, aby si vybrali mořskou variantu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ta lod je velka? da se v ni byvakovat? to by bylo zuzo x-)
Odpovědět
ne, to je taková ta laminátová pramice, nebo jak se tomu nadává. chceme jí znovu natřít, postavit do zahrady a dát do ní květináče s kytkama
Odpovědět
možná tam pojedeme o víkendu, tak pořídim nějaký fotky "před" :-D
Odpovědět
teda karkul ty si manpulátor.....nepovedená myslivecká varianta :-D , ale i já se kloním k té mořské, nebo říční, a´t se to hodí do českých luhů a hájů, když ja tam ta loď :-D ..to by mohlo projít, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?