Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak to ja to mam s varenim asi tak, ze se zeptam co chce Martin uvarit, on rekne ze nevi a tak nemame nic :-D Jeve: tak at je to zitra lepsi s tim zubem (teda bez nej). Ja mela dobrou zpravu, v cervnu na konferenci nejedu (teda na tu jednu co se kryje se sobasem), ale mam i spatnou, misto toho jedu laborovat do USA. Takze zas nacink :-| Jdu ocihnout ty plakaty!!!!
Odpovědět
Sakra holky, co mi to děláte??? Ty plakáty jsou úžasný! A ty fotky! Můžu si koupit kravku? Na fotky už nemám :-( Jo a od Jeve bych prosila tu zelenou brož, jo? A to vše po výplatě (a mám zase na měsíc utrum). 8-( Mám to koupit přes Fler?
Odpovědět
Profilova fotka
neda mi to pokoja ZOO, klobuk dolu :-) !!!!! fotky aj plagaty BOMBA!!!!!!!!!!!!!! tak si predstavujem ponuku designu na fler....
Odpovědět
mmmk: chci chci chci !!!! prosiiim :-N
Odpovědět
Zoo: tak krávu rušim:(. Udělala jsem si "vizualizaci v powerpointu :-D " a zjistila jsem, že se mi tam moc nehodí. Chtěla jsem jí dát na stěnu do kuchyně :-( Tam to bude chtít ale spíš rozšířit a kráva mi to zužuje ;-( Dám něco do alba, ale vymalovat pruhy: na to si teda asi netroufám, takže nevim. Možná tam vratim nějaký police, nebo prostě nějakej úlovek z bazaru, kterej je spíš širší než vyšší :-D A propos: mám dobrou zprávu: babi má kupce na dům, část peněz dostane moje máti a tím pádem mi může splatit dluh, tím pádem můžeme pokračovat v rekonstrukci bez půjčky, jupííííí!
Odpovědět
Profilova fotka
evi, a co kdyby to nebyl plakat, ale mensi autorsky obrazek a byly by oba vedle sebe? teda esli by zoo do toho sla... me pripada, ze by se to u vas krane vyjimalo, oba ty obrazky maji super barvy! jsi na fler zaregistrovana? jestli jo, tak jako efis? ja ze bych tu broz blokla pro tebe. jinak si poslouzim zoo, zabukuju to na ni a pak ti ji prodam, ju? damy hodim tam odpolko cervenou uzasnakovou tasku s brozi a jedny ZLUTY nausnice - pro evu :) ale jsou plsteny a myslim, ze se mi jako prototypo povedly a ty dalsi kusy uz budou uplne dotazeny. este mam jeden napad a knoflikama. ale dnes tu budemem mit moji tchyni, tu uzasnou, tak budu mit acko, budeme spolu kutit :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a evi, v ty kuchyni by byly super ty koule ... nebo ty dva obrazky s malym, si myslim porad :))))
Odpovědět
Jsem tam jako efis. Ja tomu Fleru jeste nejak nerozumim, ted jsem teprve pochopila, jak se vkladaji komentare :-N Urco mi to blokni, to budes hodna! Jinak s tema obrazkama by to bylo super, jeste to nejak vyresime, je cas. Tak si uzij tchyni, na ty zluty nausnice se tesim :-D
Odpovědět
Koule mám, takže je použít můžu, ale nevim....přijde mi, že by ta stěna potřebovala krapet rozšířit. Dva obrazky s malym? S malym plakatem? Ja to nechapu:(. Ještě mě napadlo dát tam dva rámečky od obrazů a do nich pruhovanou tapetu :-D Nebo tu co už mám v předsíni, ale to by byla divočina :-D Tak já jdu, dořešíme to po tchýni, jo? ;-) JO, dala jsem ti na Fler nějaký komentáře, když už vim jak se to dělá:) Každopádně bych tam ráda viděla nějakou židli, nebo štokrle, na tašku s nákupem. Tu potřebuju :-D Máti má super židle z bazaru, snad nějaký takový taky ulovim. Nemáte tipy na bazary kolem Prahy (v Praze?)
Odpovědět
Ahoj! Posílám jeden unavený a vysílený pozdrav. Teď jsem dorazila ze státnic...no sranda k popukání. Ze 150 otázek, které jsem se učila, tam byla jedna jediná! Jsem myslela, že mě jebne ]-( Ale z pěti otázek, mám čtyři, tak snad jsem prolezla. Jenže jsem se včera dozvěděla další jobovku: Měla jsem na fildě státnicovat v červnu (což i nadále hodlám), ale diplomku obhajovat až v září a ti blbečci, teď vydali nějakou směrnici, že to nejde! Takže mi nezbývá, než během tří týdnů naškrábat diplomku! :-S Mě vážně porazí. Nemáte náhodou některá zkušenost se šibeničnými termíny? Mám děsy, že to nezmáknu a budu muset o půl roku prodlužovat. Což se mi nai trochu nechce, páč jsme si už chtěla najít nějaký šíleně zajímavý a lukrativní místečko, kde nebudu skoro nic dělat a brát za to šílené honoráře :-D :-D :-p Vím, že to sem nepatří, ale potřebovala jsem si ulevit. Tak já jdu snad na to psaní, či co :-| Pěkný víkend, ženky!!
Odpovědět
Tak za tři týdny...záleží na tom, jestli máš aspoň sehnanou, popřípadě i nastudovanou literaturu. Pak to zmákneš ;-) Tak piš, držíme ti palce :-)
Odpovědět
Já mám de facto polovinu napsanou, literaturu mám taky zpoloviny nastudovanu, ale i tak z toho nemůžu spát :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
euli,neisl,nejlepsi prace vzdycky vznikaj ve stresovych podminkach a sibenicnich terminech ;-) To zvladnes,nakup dostatek cokolady na nervicky a dej se do toho,jsi prece holka sikovna,tak se nepodcenuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a evi,libi se mi i pruhy i koule,pruhy prece zvladnes,staci si koupit lepici pasku,nalinkovat a jedem,ne? ;-) teda ja jsem dnes jak nejaka poradna :-D hele kdyz jste tu mluvili o tech tchynich,tak ta moje me docela vcera nastvala,v zovote jsem ji jeste nevidela,nevim jestli uvidim,ale vzdycky kdyz slunicko jede domu tak mu zpatky nabali rucniky. No nic proti novym rucnikum,kdyby ale nebyl pokazde kazdy v jine barve a nesmrdeli naftalinem ]-( Ja si tu maluju jak co nejdriv sjednotim vsechny rucniky do jedne,respektive dvou barev,a oan nas porad zasobuju,uz to nemam kam davat,budu muset nakonec poravdu postavit ten kosik co jsem do nej mela v planu ty rucniky naskladat do koupelny,i kdyz to tam teda moc nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hollky nemame tnejaky tip jak se zbavit parafinoveho zapachu,ja jsem ty rucniky totiz dala prat jeste s dalsima na vyprani,a on ten smrad nezmizl,naopak ted smrdi i vsechny ;-( Ja se asi picnu
Odpovědět
Profilova fotka
ivus s parafinem teda vazne nevim :( a pro evu mam bobrika odvahy - pokud budes statecna tak v mem albu na titulni strane najdes ty plakaty jak jsem myslela. otazkou ovsem je, jestli by to autorka svolila vytisknout mensim formatem ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poradte mi, cim byste nalepily na zrcadlo sklenene kaminky?
Odpovědět
Profilova fotka
hele, vybrabel jste nekdy nekdo mejdla (mydla:o))?....jakoze treba i s nejakejma kytkama v tom a tak?
Odpovědět
Zoo: já kdysi dělala mydla a do toho zatavila právě různý kyti, hračky z kinder vajíček a tak. KOupila jsem si mýdlovou hmotu (cca 250,-) nechala roztavit v rendlíku, mezitím dala do formy ty ptákoviny a jednoduše zaléla a nechala stuhnout. Ale nevím, jestli jsi měla na mysli právě toto :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, prave tohle :o). Hele a to se kupuje kde, ta hmota? Jsem na to koukala na etsyne, a desne se mi to zalibilo...jakoze bych rozsirila na fleru sortiment :o) Aivlis: uz mam ty nausky pro tebe hotove:o)-jeste je nafotim a hodim v plen..:o)
Odpovědět
No, co si vzpomínám, tak jsem to objednávala od Brýdové...... Teď jsem se dívala a tu hmotu tam pořád má, ale stojí "jen" 155,-. Taky tam prodává barvy na obarvení, ale klidně použij klasické potravinářské, jsou levnější a dosáhneš stejného efektu. Ještě si trochu zaotravuju...co ta kuchyňka? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
je, na kuchynku jsem uplne zapomnela :o)...tak ja se pochlapim-hele, a potravinarske-to jsou takovy ty na vajicka?
Odpovědět
Profilova fotka
hele, a slo by jako vonnou esenci pouzit i parfem?...jakoze ten co pouzivam...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky devcata... tak jsem se dneska pochlapila ... udelala jsem dva vence.... jeden je pro maminu, aby mela neco na Velikonoce noveho... a ted druhy si asi taky nenecham a dam ho segre taky k Velikonocum x-) http://www.modrastrecha.cz/album/view... http://www.modrastrecha.cz/album/view... tak tady jsou ;-)
Odpovědět
Satyyy: pěkné ;-) Určitě udělají spoustu radosti! A pak, že nejsi šikula! Zoo: tak s tím parfémem nevím, mám obavy, že ta vůně nevydrží. Já používala klasické vonné olejíčky, co koupíš v lékárnách a spol. zhruba kolem 70,-. A ty voní fakt intenzivně, stačí pár kapek. A nemyslela jsem OVO, ale opravdu klasické potravinářské barvivo, koupíš to v každém marketu, zřejmě to budou mít v oddělení pudingů a krémů do dortů. Stojí to asi pěti kačku. To jsou takové levnější varianty, no ;-) Tak ať se ti to mydelkování podaří a Rozinka má radost nejen z bublí, ale i z "překvápka" po vymydlení. Ještě je možná i varianta (pro tvou profesi jako stvořená), nechat si vytisknout třeba právě Rozinčinu fotku na nějakou spešl folii (Brýdová o tom podrobně píše na svém webu) a to do toho mýdla zalét. Takže by se malá vlastně mydlila sama sebou :-D Vtipné, ne? :-)
Odpovědět
Tady o tom píše: Výroba mýdla s nápisem nebo fotografií také není složitá - stačí jen obrázek nebo text vytisknout na průhlednou fólii v tiskárně (jedná se o fólie do zpětného projektoru, dají se zakoupit podle typu tiskárny) a poté vložte na dno formy a zalijte hmotou). Obrázek sice drží jen pár umytí, ale na pohled je velice efektní…
Odpovědět
Profilova fotka
saty-a tys delala jaka jsi leva-jsou super! se ti vazne povidly :o).... tak uz jsem prosla vsechno mozn o tech mydlech...no kouknete, neni to parada? http://www.etsy.com/view_listing.php?... jo a Jeve, ta taska je suprozni:o)....uvazuju o ni, ale cervenou moc nemusim...
Odpovědět
Profilova fotka
diky za pochvaly x-) jelikoz vladnu jehnou jako Zoo ;-) a bohuzel lepidlem stejne jako jehlou (zase jsem si slepila akorat prsty a ne to co jsou potrebovala) ... tak to vsechno stoji jen na spendlikach.... vypada to, ze to budou moji velci kamaradi :-D a material je taky zajimavy.... kdysi jsem si koupila super ponozky, moje nejmilejsi ruzovy, oranzovy a pruhovany... ale uz si svou odslouzily, tak jsem je pouzila jinde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) tasky jeste budou, mam jich tu dalsich devet :) z toho je teda jedna pro rozu, ale ostani jsou dospelacky. mydla se jeste mrknu, jinak ty "po cesku" me neberou. mam tu jeste nekde i tu hmotu a dokonce i sablonky, kdybych vedela kde, rada ti to prenecham, nebo pujcim. teda ne sablonky, ale formicky :) mno a saty, ty mi delas desnou radost. ja jsem strasne rada, ze pred vanoci jsme nakoply ke kuteni suika a ted uz i ty! to je parada! a jen tak mimochodem, vence se ti povidly, nevim, co se porad podcenujes :) jinak ja ted udelala jeden pro tu moji nejmilejsi tchyni, ona zboznuje macesky. tak jsem je ztvarnila (abych mluvila jako dama :))) z vlny a myslim ze se to pevedlo. hodim to taky na fler, ale tentokrat doufam, ze to nikdo nebude chtit, abych nemusela hned delat kopii :) a uz se nahravaji ty zluty usnice :)
Odpovědět
Profilova fotka
...ty si drak, Jeve, ona se ta taska hned prodala :-( ......musim pockat na dalsi...:o) A ponozky bych nerozeznala-bezva-recyklace je dulezita :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?