Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky tak me tak napadlo,pri pohledu na jeve maceskovy venec,jestli je pak jeste davate na nejakou stuzku kdyz jsou urceny na dvere,neboje jen nabodnete na nejaky bodec?
Odpovědět
Profilova fotka
bry ranko, uz jsem skoro jako eva, vstavam brzicko, a to nejsem ani vedec! :) vence ivus prodavam se stuhou, ja je mam radeji zavesene na stuze, ale delam vzadu i poutko, aby si to "nas zakaznika nas pan" mohl povesit i na dvere, s hackem, nebo treba jen tak nekde na stenu. moc vam dekuju za chvalu, to je velmi prijemne :) pap, ja na to uplne zapomnela, to jsem cela ja - jen chci delat jinym radost a uz se nestaram o formality - tak jati napisu, ze bys mi to mohla i zaplatit, treba :) jo a jestli nas cte pani sikorka, tak te jsem posilala taky MC a je z frenstatu ... byste si treba mohly kapnout do noty. a co domecek pro huga? co se tyce usnicek - tak uz mam i cerveny, ale nestiham to fotit. ty jsou takovy trosku i kytickovy :))) budou jeste tyto barvy - zelena svetla, zelena tmava, hneda, modra, seda, fialova a ruzova.... kristynko tobe bych mohla udelat specialni koulicky nausnicky, kteryma se cisti ty vase dalekohledy, co ty na to? :)))) akurat ta ruzova co mam, nevim esli neni moc jedovata, sice to neni magenta, ale takovy marshmallow...no, kdyz se sejdeme zase v nejaky restauraci bez svetla, tak is je treba i koupis :))) a mam novy snuptichlak a novy venec sedivak, ale oboje je mirne v prenatalnim stadiu, tak to musim dokutit. a trochu mimo topic - nase svatba bude ve finale tajna, mala a jenom nase. z vybraneho mista jsem nadsena a jsem rada, ze to tak dopadlo....uff. cili se vam proste jednoho dne vesele ohlasim jako vesela :))
Odpovědět
Profilova fotka
a gratuluji suikovi k prodanemu mobilovemu pouzderku! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeve - jestli to bude super jedovata Tmobilova ruzova, tak jsem jedine pro!!! a cistit s tim dalekohled nebudu, to by byla skoda ;-) K male tajne a jen vasi svatbe gratuluju.... super rozhodnuti x-)
Odpovědět
No, konečně jsem se dokopala též něco přispět. :-) Jani, já nejsem z frenštátu... bojím, bojím, že mi to teď nepřijde. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, pavli, :) ja to zblbla, ted to vidim, odkud jsi a posilala jsem to spravne, neboj. ta druha, co jsem si myslela, ze by se mohla videt z papayou, je moje zakaznice z fleru.... neboj, pro tebe je to poslano spravne, doporucene s moji zpetnou adresou, takze by se nemelo stat nic spatneho. tak se jeste jednou omlouvam za desinformaci :) uz mam z tech balicku trochu hokej :)))
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, takze pani vesela, tak takto si to vymyslela ;-) a ja teraz co?????? veniec je nadherny:))))))))))))))) nemozem byt tvoja svokra??? aspon adoptovana.......... nausnicky ma naucis, teda dufam:)))) zoo, dal by sa spravit nejaky plagat??? nieco do izby 17 rocnu,
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko damy,dnes jsem rani ptace i ja :-D teda z meho pohledu Jinak Jani,to jsem si presne myslela s tema stuhama a hackama ;-) ale nebya jsem si jista,kdy nafoceno to mas bez nich :-N
Odpovědět
zdravím, už jsem doma! tenhle obal na mobil má fakt úspěch. Musím dělat už dva :-D. jdu nafotit šneka a otestovat, jestli drží na kolmé ploše, jak to mám v plánu. na fleru se objevili krásné fotky, viděli jste? To je dobře, jen tak dál.
Odpovědět
jupí, drží!
Odpovědět
Profilova fotka
tak welcome back ;-)
Odpovědět
Já ne, jdu se mrknout. Já mám na Fleru nedostatky, stíhám očumovat už jen vaše díla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo afotky na fleru jsou hezky,a taky jse koukala ze s nejkulatoulinkatejsima koulickovatyma nausnicema se protrhl pytel :-D
Odpovědět
Jo, pěkný. Já teda na barevný moc nejsem a makro plus stromy prostě není nic pro mě (je to taková klasika), radši mám ty co děláš ty se Zoikem, prostě atmosféra města, atd. ;-) Jo, kouličky jsou strašně vděčný. Já mám jedny černý s bílejma puntíkama a pak jedny šedý (ale ani od Jeve, ani od Amélky, atd., prostě z krámu).
Odpovědět
ahoj, evi, koukám, že čepici ještě užiješ, co? Je pěkná zima a má ještě pokračovat. Tak ať ještě slouží. ;-) já teda moc ráda město nefotím, nejde mi to ...to byly jen světlé vyjímky. Zato ráda fotím právě to barevné makro. Moc toho ale taky nemám. Na ty stromy bych si ale taky netroufla. nějaký puntíkovaný náušnice jsi měla na srazu, ne? Ty se mi moc líbili x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam hrozen rada cernobily fotky x-)
Odpovědět
No, to byly ony! ;-) Já města taky nefotim, ale mám ráda jejich fotky :-) Na makro nemám foťák ;-( . Záleží na tom, co je v makru focený. Ty kytky jsou takový....nevim jak to říct. prostě něco jako Ikea. Pěkný, ale má to každej :-N Jo, v pátek jsem byla na výstavě studentů AVU, jmenuje se to Defenestrace a vystavuje tam sestra mojí kolegyně. Já jsem teda docela nenáročná, takže se mi tam líbilo hodně věcí. Ale byl tam třeba člověk, jehož manželka je kunshistorička a prej blbý :-D :-D . Takže já opravdu nejsem směroplatná, jak se říká ve filmu :-N
Odpovědět
Tak jsem zase po určité době projela alba a myslím, že začnu podnikat: budu vyrábět oranžovou barvu :-D :-D Aź se to rozjede, přidám oranžový obkladačky, ubrusy, sedáky, vázičky, dveře, okna,.... :-|
Odpovědět
No, právě proto jí budu vyrábět! To budou kšefty, sakra! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, a mohla by se ta firma jsmenovat MARHULKA, sro.....:o)..... ;-) A tvoje nausnicky jsem na srazu taky postrehla-byly super. JA se tu pachtim s ozdobou do vlasu pro nevestu.....tak snad to dopadne dobre, pak vsechno nafotim a hlavne si na nejakou dobu dam asi voraz a budu se venovat jarni, resp. velikonocni vyzdobe, at mam trochu zmenu. Co pichacky, uz maj misto?
Odpovědět
Nemaj :-( Ale časem je prostě někam vrznu a bude :-D Na tu ozdobu pro nevěstu jsem zvědavá! A díky za kompliment :-) Mně se zase líbil ten tvůj "divnej účes" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi, marhulova je vyborna. ja uz prodala druhy zluty nausnice (kdyz pominu, ze treti nosim sama a kdo koupil ty dvoje.... tak myslim, ze kdybych delala oranDzovy, tak se asi uplstim ... zoo, ta tvoje taska me desne bere, si myslim, ze ta se mi teda povidla... ale uz se nechvalim, pac pycha predchazi pad a mohal bych si namlet ... ta svatbeni ozdoba, ... doufam, ze to neni v ramci naseho projektu losos s koprem??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
je losos s koprem je me nejoblibenejsi rybijidlo,hned po vanocnim kaprovi :-D
Odpovědět
fuj, kopr! ale na karafě super! :-D taky jsem zvědavá co to je za krací název ;-) :-D
Odpovědět
ehm...krYcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kopr nesnasim, koprovku bych nesnedla ani u tchyne, v tom ma kristyna medaili... ale jako kytka je to krasny, i na ty karafe :) projekt je tajnej, vam ho reknu az na srazu, pac by se mohl nekdo z nasich ctenaru urazit, treba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - bohuzel ani tim, ze jsem snedla nechutnou koprovku, jsem si tchyni nenaklonila.... kdybych to byvala vedela ;-) Projekt lososa na kopru taky nechapu... ze by si Jeve vymalovala doma lososovou zed a na si namalovala kopr??? :-o ... aby ji tam ladily ty karafy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu lososovi s koprem me jeste napadlo neco,co by byla altrenativa,kdyz vezmu v uvahu ze by se teda najaky tenar mohla urazit,ale vzhledem k tomu,ze se to tyka nejake svatby,tak to urcite tak neni ,takze pod pojmem losos bych si predstavila nekoho kdo se rad tre :-D a pod pojmeme kopr k.....y odpor k praci :-D podtrzeno secteno jsem to ja :-D tak copak mi to vyrabite ? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bed - zajimavy uvazovani ;-) :-D
Odpovědět
já sem váš čtenář a já se neurazim a já to chci vědět!!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?