Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to vam prozradit hned tak nemuzem:o)......ale je to svatebni tema...:o), i kdyz tady uz vlizeliny a orandzady moc nelitaj....krom zdi..:o). Hele, venku vykouklo slunce!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a diky za muj divnej uces :-D ...sem se zas nasmala :-D........ja mam vzdycky divny ucesy a divny ozdoby a saty a tak....(to rika i muj muz! ;-) :-N )
Odpovědět
tak sem se urazila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karkul to nedelej, nic z tebe nezbyde. proste jde o lososovy polstarek, misto masle by byl kopr a prstynky by lezely na citronovem luzku ...spokojena? ;-) ;-) ;-) to jsme se zoo vymyslely jako projekt k jedne me zakazce, kterou jsem ale odrekla. to, co jsme vymyslely by asi ta nevesta nechtela, si myslim ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak aby mi na svatbe smrdel kopr ... to bych neprezila ani kdyby byl polstarek ze samotneho lososa ... brrrrr
Odpovědět
Tak já jsem taky dost divná, takže chápu :-D . Nosim hodně divný ponožky :-D Ale Kosmická Zoo mi teda nikdo neříká :-D to zase dostalo mě! Jinak u nás už slunce zakouklo 8-(
Odpovědět
u nás ještě nevykouklo ]-( kristi, já bych spíš nepřežila ten smrad toho lososa - k jídlu ho mám ráda, ale představ si, losos v těch pařácích! ten kopr přehluší citron ;-) tož to je ale děsně dobrý nápadek tohle. kdyby to nevěsta nechtěla, tak jí nechápu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak baby mam hotou tu vec do vlasu, tak mrknete... http://www.fler.cz/zbozi?id=3014
Odpovědět
Profilova fotka
jo a efis-jsem ted zkoukla znova tvoje svatebni album-nadherna kytka! fakt cupr! A uzasna je ta fotka-vzpominka na foceni na zakladce:o)
Odpovědět
:-D my měli doma látku ouplně marhulovou, už jí nemůžu najít. Škoda, to by mi utrhali ruce. zoin účes se mi taky hrozně moc líbil. chci se zbavit těch svých rousňáků, původně jsem chtěla počkat po svatbě, jakože budu mít v zadu bobek. teď by se ale docela hodilo nějký pěkný mikádo či tak nějak. jani docela ti závidím tajnou svatbu. já už z toho začínám šílet. nevím co s tou hostinou. na jednu stranu to je drahý a možná už moc přepychový, na druhou to ušetří práci s tím koho pozvat (jsme limitováni místem). kdybchom hostinu dělali na poli, museli bychom zařídit někoho kdo nám to uvaří a pak ještě sehnat nádobí. :-| taky mě pěkně naštval otec. prohlásil, jestli nepůjde jeho přítelkyně (nesnáším jí, ale zvala jsem ji, protože on by fakt nepřišel, visí na ní jak klíště na kůži), tak nepůjde taky. Ona pořád prohlašuje, že se z toho vykroutí, že nechce zaclánět. No nazabití. Je mnohem horší než tchýně. Na druhou stranu tam otec chce mít její syny, jako že k ní patří.To jsou další lidi navíc, se kterými nemám nic moc společnýho...... :-( nějak mě přešla chuť se vdávat
Odpovědět
zoo: ta nemá chybu! Ta barva je nádherná.
Odpovědět
tohle je taky boží! x-)
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.fler.cz/zbozi?id=3015&pos=3 jo tak ještě odkaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ta je nadherna-uvazuju o ni-se mi libi ty barvicky:o)... a Suik, si z toho nic nedelej, to je u kazdy svatby.....o) Vzdycky se najde nekdo, kdo prudi a dela drahoty a neuvedomuje si, ze tim pridelava starosti druhym... Uhackuj si broz a bud v klidu :o).... ...a diky ze mi chvalite ty moje vlasy-pac rodina proto moc pochopeni nema.... ;-)
Odpovědět
to nechápu, mě se líbíl teda hodně. A zase tak extravagantí mi to nepřijde. Kdybys je měla modrý, nebo růžový, tak se nedivím. Já oní taky uvažuju, ale musím se krotit, blíží se mi konec výplatního měsíce a to je pro mě krizové období, kdy jsem úplně bez peněz. Z toho důvodu je ale úžasný fler, že mi tam občas něco přibude a ne jenom ubývá :-D
Odpovědět
teda zoo ta tvoja "vec do vlasu".......aaaach nemam slov...........teraz sa este viac tesim na tie nausnickyyyy x-) nic proti tym novopridanym pletenym veciam na fler.......ale ta tvoja kytka je tam ako z ineho sveta..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aivlis, uz tam jsou i ty tvoje na ukazku :o)
Odpovědět
x-) su este krajsie ako som si ich vysnivala...........mas IP inak suik som chcela pochvalit aj toho tvojho sneka........je perfektnyyyy
Odpovědět
No, ženy! Já už nemám slov, to co tvoříte....áááááách. Šnek je jedno velké bájo, je neuvěřitelně správňácký a vtipný. A kytka do kštice od Zoo...to snad ani není možný, že může být někdo tak moooooooc šikovný. Klobouček dámy! Já vás jen tak po očku sleduju a nepíšu, nekutím, páč píšu tu zasr... diplomku. Takže teda vlastně kutím, absolutně netuším, co z toho vyleze, ale bohužel úplně jinak, než bych sama chtěla :-| Jani, blahopřeji k rozhodnutí s přísně utajenou svatbou, pokud jsi tak šťastná. Já tajemství a překvápka miluju, ale v tomhle případě, by mě to asi mrzelo. Každopádně přeji, ať to vyjde, tak jak chceš a jsi hurónsky šťastná a Veselá ;-) Ale originalita a neotřelé dekorační pojetí svtabičky neodpadá, že ne? Tak si pěkně tvořte, já jdu čarovat se slovy :-p
Odpovědět
zoo: a co my z druheho konce republiky, co nevydeli tvuj uces? :-D rada bych videla tvuj dalsi kreativni vytvor, tentokrat opravdu ,,osobni" !
Odpovědět
Profilova fotka
baby-to nejde-ja JSEM proste kretivni-pac jinak to nejde-za neco se to vydavat proste musi-kdyz uz krasna nikdy nebudu.... ;-)
Odpovědět
ja to chci videeet , prosiiim !
Odpovědět
aivlis: zrovna nahrávám fialovou brož, tak se jukni, jestli se ti líbí. je trošku jiná, dodala jsem tam filcový knoflík s trochou korálků, aby to bylo trochu jiné. I počet řad je menší. S tou filovou se hůř dělá, je tlusčí než ten bledě modrý.
Odpovědět
uz som ju objavila......je prekraaaaaasna......budem komplet fialovaaaa :-D uz len monokel pod oko....... x-) idem na nuuuu....skoda ze to postovne je na SK je tak otrasne vysoke, pomaly viac ako cena vyrobku, suik mezabudni si do ceny zapocitat vyssie postovne.........inak by som objednavala ako divaaaa..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, trapne vas zdravim jeste z kancelare :( jdu se podivat na tu fialovou broz. :) jako ze to nejlepsi nakonec... a myslim, ze to postovne je ruzne, ja to nikdy neplatim stejne, mam dojem, ze zalezi na tom, jak se pani na poste vyspi. casto platim 108 kc, ale uz se mi stalo, ze jsem platila i 54 ...a oboje bylo to same - polstarek pro nevestu, vazilo to stejne a byl to stejny balik. tak nevim, podle ceho si to urcuji ... :(
Odpovědět
já se ptala na poště a mě řekli doporučeně 54 kč, nedoporučeně asi 21. Měla jsem tam panenku a obal na mobil. Jedné slečně posílám obal na mobil a beru to nedoporučeně, já myslím, že i tak to dojde v pohodě. ;-)
Odpovědět
tak těch 108 je fakt divnejch :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mno jo, ale ja uz platila 3x 108 a dvakrat 54. a ted silvii ten venec zase 108. a nevim, cim to je, uz jsem se na to ptala, ale znate pani za prepazkama :( broz je krasna! stejne tak jako svatebni zoo kvetina. koukam, ze budu muset zase neco udelat, kdyz vas tak pozoruju... ale ted trcim v kanclu a radeji nez tlachani uz to balim ...teda UZ je asi spatny vyraz :(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jamam zas dnes uzasny ulovek,cerny "pansky" klobouk,to bude tuning :-D uz mam naplanovane ruzne broze na nej,ruznobarevne stuhy okolo.No je proste cernocerny,tak ho musim cas od casu nejak ozivit,kdyz ho nebudu potrebovat zrovna jednobarvny ;-) tak a ted jdu juknout na ty vase vytvory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no krasny krasny,mo krasny,obe kyticky x-) a ten snekous ne uplne bombovni,jo a taky se mi libi ta broz co jste na ni tady davali odkaz,co vypada spis jak hobotnice nez jako kytka :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?