Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
:-D v pohooo beriem to tak, ze sa nevies dockat nasho stretka :-D inak som zabudla poznavacie znamenie.....sedivaka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no s tym ratam, nemoze byt nic lepsie ako JEVE DESIGN :)))))))
Odpovědět
no len ja som ho rano zabudla doma :-N budes ma musiet spoznat nejako inak...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne sa usmievaj, to bude znamenie, ze sa velmi ale velmi tesis....
Odpovědět
:-D hmmm budem musiet mysliet na nieco velmi ale velmi smiene......lebo ludia tvrdia,ze mam dost arogantny a nasrany vyraz v ksichte ked sa neusmievam.......aby si sa nezlakla :) inak aspon male poznavacie znamenie mam tmave vlasy......dnes hnedu kabelku a podla toho co si pamatam z tejto diskusie som vzrastovo skor typ ala Jeve .... ;-) pockaj len aby sme nedosli na to, ze sa nakoniec mozno aj pozname...... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedine ak by si sa volala Vankova,(ale ta momentalne zije v Prahe) tak neviem, ale neboj, mi to zvladneme...
Odpovědět
tak to nie som ja.........jasneeee, ze zvladneme...... :-) inak sme trosku odbocili od temy tejto diskusie...... tak kuknite do mojho albumu kupili sme kraaasny retro gramofon a kreslo, chcela som povodne gramofon, taky ten s tou "trubou", ale to by uz moj priatel nepredychal......milujem to praskanie, ktore vydavaju gramofony pri prehravani platne...... x-)
Odpovědět
dobré ráno, za chvíli letím na tu latinu. Ještě ale napíšu dotaz. Jsem nezmar, včera jsem ještě po učení dokončila jeden náhrdelník, už je na fleru, ale doufám, že ho nikdo nekoupí, (taky jsem nasadila vysokou cenu) protože jsem si ho zkoušela k těm mým svatebním šatům a úplně se do něj zamilovala. Včera jsem tu asi do půl jedný tancovala ve svatebních šatech :-D. A dneska ráno brzo vstala, abych to mohla nafotit. Na krku k těm šatům vypadá úžasně, navíc jak jsem trochu krabicoidní, tak se mi zdá, že to odpoutává pozornost od ramen. Akorát to trochu bourá můj vymyšlenej koncept a už se k němu zase moc nehodí ty náušnice. Teda hodily by se, ty ocásky s kuličkou jsou stejného tvaru, jenže u náušnic je to stříbrná, kdežto u náhrdelníku tmavě modrá a úplně se mi to nezdálo.....večer přijde sestra, tak mě s nad se vším tím vyfotí. Potřebuju znát váš názor. ... zoo: taky mě napadlo, že by se k tomu daly vyrobit náušnice, materiál bych dodala ;-), taky by se mohli dát na fler a nějak dát odkaz, že k sobě patří a že by je zákazník mohl dostat v jednom balíčku. Tohle mě napadlo, když jsem si k těm janinejm náušnicím dodělavála brož - ta je taky na fleru. Takhle bychom se v tom prodeji mohly taky podporovat. Jinak tady je: http://www.fler.cz/zbozi?id=4113&ltyp...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkiiii, náhrdelník je teda užasňák-takový prukopník. Dala jsem na konika pár fotek pro malé slečny..mrkněte
Odpovědět
Profilova fotka
no nahrdelnik hezouckej,na me teda mooooc odvaznej,ale paradni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suik: za prve drzim palce u zkousky, za druhe, jsi uplne nechutnej nezmar :-D a ten nahrdelnik je taky uplne nechutne uzasnej a ja tu blednu zavisti :o). Nadhera a hlavne to je presne to zbozi co bych si na fleru predstavovala! Krasa nsmirna a ne zadny chnapky.... 8-)..... a za treti klido, nak to proberem a poresime-to vis ze to pro tebe rada udelam:o) Ja mam tenhle tyden na pilno, takze se moc nezapojuju, tak me moc nekamenujte :o). ZAtim se mejte a ja se urco utrhnu a neco pripisu....jdu mrknout jeste n akonika...
Odpovědět
Profilova fotka
ty papucky na konikovi jsou krasny...... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nojo,papucky jsou ompasticky,ale radeji byh si takovy poridila pro sebe nez pro dite :-N
Odpovědět
Katuš, mooooc držím pěsti, ať tu latinu dáš - sekáš ;-) Budu tu na tebe myslet! A jinak jaksi nemám slov k tomu bombastickému náhrdelníku. Je neuvěřitelně skvostný, nádhera!!!!!!!!! To ž ani není snad možný, jak jste tu šikovné, se normálně začínám dost silně stydět :-p Jen tak dále... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, suik, predpokladam ze po dnesnom dni, x-) hovoris s nami len latinsky x-) drzim palce, nahrdelnik, je brutal, skoro ako ten Marocky , ktory jeve urcite ma dorobeny a uz sa nemozem dockati, aby ho hodila medzi lud:))))))) s tvojimi svadobnymi satami bude dokonaly...........(samozrejme aj s nevestou :-) ))))) vcera som odovzdala sperky Silvii 8-) zoo matko moc to neprehanaj :))))) silvia nasla si vcera MC?
Odpovědět
bre ranko prajem.......tak mam krasne zooiknausnice na usiach a krasna suikobrosna nasla svoje miesto na kabelke x-) dakujem dievcata a este raz sa chcem podakovat kurierke Marte ;-) ......nase planovane vcerajsie stretnutie s Martou sa necakane predlzilo, som ani necakala, ze si budeme mat co tolko povedat, nehovoriac o tom, ze sme skoro vobec nehovorili o kuteniiii ...... nabuduce to musime napravit, myslim, ze sa mam od Marty co ucit po vsetkych smeroch ;-) tak MC som naslaaaaaa, teta predavacka velmi zvlastne na mna pozerala, ked som tesne pred zaverecnou dosla do predajne a zacala sacovat casaky.......bola v napati co si vyberiem.....a ked zbadala, ze si nesiem poskodene (trosku natrhnuty obal) vianocne cislo a nove jarne cislo MC......velmi zvlastne sa na mna pozerala a skoro odpadla, ked nacitala EAN kody na oboch MC a pokladna jej vyhodila velmi slusnuuuu sumu za dva casopisy :-D som v nich opakovane listovala az kym som od unavy nezaspala...... x-)
Odpovědět
Tak to blahopřeji ke štědrému nákupu 8-) :-p Já si teď přinesla ten nový Kreativ a kupodivu jsem tam našla docela dost inspirace. Nejvíc mě okouzlil starý kufr v novém kabátku, to určitě spáchám. Ale teď jdu splichtit nějakou tu seminárku :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nooo- mc je fakt hodně inspirativní už třeba i ta sklenička obalená v listu kapusty-chystáme velikou oslavu a určitě vyzdoba stolu bude jarní ,kapustu seženu a dáme do ní tulipánky a narcisy,to bude krááása.Nádherná je ta kabelka která bude v letním čísle... Koupila jsem si po dlouhé době březnovou praktickou ženu,už jí máte???? Musím říct že od doby kdy jsem si jí kupovala,se teda hoodně vyfešákovala-tak jsem se nechala ins.a ukáu vám výtvorek... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je zoo,ten ksichtik na tve posledni prezentaci na fleru je tvuj? ten je rozkosny :-N
Odpovědět
Soni: ta tvoje váza je moc super. Prozradíš trochu z tvůrčí kuchyně? ;-) I ten nápad s tou travičkou v bábovkové formě se mi děsně líbí. Jsi vtipná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
klidně povím vše.... :-D Váza je klasika-ikea-pak jsem ustřihla kus rukávu z mé babičkovské haleny,ušila,obšila,našila z filcu listy,stonky jsou stehy cik,cak,ozdobila korálkama a je to.... Ty koule v mém albu jsou z badyánu,pepře,kávových zrn a vlastně může se na ně nalepit co vás napadne.....ale ten badyán je nejkrásnější i jako vánoční dekorace ale nejen ta....,váza ve které jsou sušené hort.je obyč.sklenice už z konzum.alkoholu obalená mokrým ručním papírem namočeným v lepidle na tapety a omotaná bílým provázkem,polepená hvězdičkama ze starých novin,které jsme našli při předělávání našeho 150 let starého baráčku... v praktické ženě je třeba i opletená váza novinama,jak na výrobu šperků.............ale to tady nepotřebujete ,tady už jsou holky šikuly ...
Odpovědět
Profilova fotka
soni-krasne albicko :o), si sikula, ta bobovka me taky dostala...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ksichtik teda muj nejni .o)....to bysem si vyskala, mit takovy oblicejik...holt mam ale ten svuj.... :-N....
Odpovědět
Profilova fotka
díky za pochvalu....věřte,že rodinka už takovou radost neměla......ti by radějí viděli místo trávky tu pravou mravorovou vonavou...bábovku
Odpovědět
Profilova fotka
zoo ma ksichtik ovela ale ovela krajsi :)))))))) tak moze kludne vyskat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti ;-) ...ze ty neco chces?............doma to tak vzdy chodi, manzel zalichoti, ale neco za to ;-).... ne, diky to me potesilo ;-).....ale na presentaci je to lepsi takhle, to mi verte :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, nic nepotrebujem, ksichtik som videla "na zivo" tak si dovolim tvrdit:)))) ale suhlasim ze na prezentaciu, je dobry radsej cudzi.... ta babovka je vyborna, ale ja v nej este peciem :-D
Odpovědět
Soni, vážně jsi děsná šikula! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemam ani formu a ani nepecu :o(.......ale asi nejaku zakoupim v bazaru ( na tu travu, s pecenim to nevidim .o))
Odpovědět
to já zase peču strašně ráda. Pořád kupuju nějaké bábovičky, formičky, ale hodně jich mám jen tak...právě na tyto dekorace. Dnes se mi v tom Kreativu líbil nápad: do obyčejné vázy, spíš džbánku, dát nějakou jednoduchou jarní kytičku a tu doaranžovat starou smaltovou naběračkou, metličkou, žufánkem (rozumíte mi? :-p ). To je ten můj styl, takže tenhle nápad taky adoptuju ;-) Příští víkend se ale z toho pečení asi pose...u! Budu muset upéct celkem pět velikonočních beránků a rozdat je příbuzenstvu. Už je to taková tradice u nás, jenže je vždycky pekla mamka, ale te´d frčí do lázní, tak je to hold na mně. A ještě k tomu musím vykouzlit pravé italské Tirramissu dle J.Olivera. (mám originální mascarpone přímo z Itálie, tak to musím rychle využít, než mu projde záručák) Takže v této fázi ti, Zoo, závidím, že nepečeš! :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?