Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
evi: ty dlaždice vypadají luxusně. x-) taky mě napadlo, dají se nějak v panelákovým bytě skrýt ty trubky od topení, ty mi vždycky vadí nejvíc, když se tam třeba nedá dát nábytek. napadá mě to jedine obložit dřevotřískou a natřít ve stejném či výraznějším odstínu, než je stěna, a vodorovné plochy by se daly využít jako polička. viděli jste to třeba někdo někde?
Odpovědět
Káti, já to viděla v nějakém interiéru. Trubky schovali do dutého sádroše (rozumíš mi, jak to myslím? :-p ) a udělali z těch sádrošů takovou konstrukci knihovny. Nakonec to natřeli. Má to prý docela velkou nosnost, splnilo to svůj účel a trubky "zmizely". Takže takto by to asi šlo, ale ne vždy se ti tam asi podobný policový systém hodí, že? Já dnes zase rostu: v sedm nám měli přijít montovat střešní okna, ještě včera s nimi libor mluvil, že určitě přijdou a dnes? Nikde nikdo. Telefon vzali teprve o půl jednácté! Že včera byli na nějkaé akci, tak se nevzbudili a stejně se prý mezi sebou špatně domluvili, takže tento víkend z toho nic nebude. Jsem prva myslela, že budu vraždit ]-( :-S Prý na to vlítnou v týdnu, ale dle mého nee, páč hlásí zase déšť. Takže tak s přestavbou :-p
Odpovědět
Jo, jinak my ty děsné trubky taky měli v obyváku - jen kvůli nim jsme dělali komplet nové rozvody, aby nám to tam nehyzdilo. Takže jsme to zvládli i bez knihovny ze sádroše :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
euli,myslim ze ta knihovna ale vysla levneji,co? ;-) jinak muj svagr je sadrokartonovej kral,v byte si udelal podhledy,sikmyny,police a dalsi a dalsi veci,kdyby to nemeli natreny na sileny barvy tak by to vypadalo ok,ale oni jsou trosku se segrou blazni,pokoj pro navstevy vymalovali tremi pruhy,cervenou,modrou a bilou,ale v klasickych barvach nasi vlajky,tak si to predstavte :-N
Odpovědět
já mám modročervenobílou ráda, ale hodně záleží na zvolených odstínech. aby to nevypadalo jako vlajka. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tohle bylo uplne jak vlajka,mei tam navic udelany takovy maly sikminky v rozich,kdyby strop udelli tak,ze siknku by nechali modrou,strop bilej steny cerveny,tak je to uplen vlajka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to zas chciplo,a to mam takovy krasny ulovky x-) jsem si koupila 3 karafky,pouziju je jako vazicky,jsou hezounky,az budou v akci,tak nafotim a ukazu taky jsem simalem prinesla zas dreveny usi na tasku,kulaty,ale pak jsem si vsimla ze jsou trochu osoupany,tak jsem je tam nakonec nechala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
btw kaci,tebe by meli nekam zavrit a nedat ti nic sebou,nebo toho tvoreni nenechas ani na den koukam :-N Krasny kousek ten perovej x-)
Odpovědět
:-D ...ale jestli brzo něco neprodám, tak si dám na chvíli pohov, nějak mě to už moc netěší, když si to dělám do šuplíku ]-(
Odpovědět
Moc sem nepřispívám, teda vůbec :-( Ale teď prostě musíííííím!!!! to suik: Dívala jsem se teď na fler a ten náhrdelník je táááák nádherný, jsi strašně moc šikovná. Pro mě je to dnes šperk večera. Máš opravdu talent.
Odpovědět
Profilova fotka
sikorka tak at uz ho mas doma ;-)
Odpovědět
sikorka: díky moc, zítra bude další ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, my trubky zakrývat nebudeme, ale dáme přes celou stěnu (obě okna) garnýž s takovou hustší, průsvitnou záclonou. Sice nebudou úplně schovaný, ale nebudou tak trčet. Panelák bez záclon se mi stejně nelíbí, ten výhled a plastový okna za zdůraznění teda moc nestojej :-| :-D Jdu se mrknout na fler, co jste zase přidaly:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je me jaro v nove porizene karafe,mam je celkem 3 :-N http://www.modrastrecha.cz/album/view... a tady muj vytvor,darecek k prilezitosti zasnoubeni pro pratele http://www.modrastrecha.cz/album/view... a tu je to originalne zabalno i s mou visackou :-N ktera teda neni zadny zazrak :-D http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
no a kdyby to odsud smazali,tak je to k videni jeste na beremku http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Katko, ta brož je super!
Odpovědět
Haloooooooooooo, kde jste kdo? Velikonoce na krku, to tu nikdo netvoří žádné dekorace, výzdobu? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zdar baby, diky moc vsem, ktere mne vyslechly a neprispivaly:))), jsem to konecne stihla docist! a diky za privitani zpet, jasnacka, ze jsem na vas nezanevrela, jen jsem nebyla online.... ted uz se mame fajn, odpocivame doma, mimco vam mava a ja se snad konecne pustim do nejake jarni vyzdoby.... nejak se ty Velikonoce priblizily moc rychle...
Odpovědět
Profilova fotka
cau babuchy....jsem mela absenci....a jeste jesem ani nedocetla o cem jste tu tlachaly:o). Tak zatim jen zdravim A jinak, ja uz dekoraci nejakou mam, a dokonce i neco nafoceneho, tak ja to sem snad dneska, zitra vrznu:o)
Odpovědět
Profilova fotka
cus, ja odpoledne nejakou vyzdobu hodim...:o)
Odpovědět
Jo? A nemohla bys při té přéležitosti vyfotit i tu kuchyňku? ;-) Taky jsem slibovala, že hodím nějaké fotky, ale jaksi stále nedisponuji fotoaparátem :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem se tvorive vycerpala na posldenich svatebnich ptaccich,ted jen relaxuju :-N a bavim se nad temi podvodnymi maily od ceske sporitelny,me totiz chodi napul v azbuce a nebo napsane tak sielou cestinou,ze to nedava vubec smysl,takze se bavim tim ze nekdo na tohle vubec zareagoval,pokud mu to prislo taky takhle :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Eul. ja te musim proste napinat s tou kuchynkou:o)))....on to neni zadný zázrak, vís a jeste ke vsemu se chystam ji znovu predelat-natrit a potahnout jinou latkou. Tak az bude, se pochlubim-se mi nechce chlubit necim, z ceho az tak vodvarena nejsem.... A jaro u me v albicku ;-)...to tady vsechno spi, ne?....tad teda zrovna snezi.....
Odpovědět
Profilova fotka
jj,vsechno spi,a ze snezi to pozoruju na web kamere,docela sranda,snih o velikonocich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zoo ty skorapky jsou suprovi,skoda ze bych si na takovu vec musela koupit pytel zeminy,jelikoz nevim kam bych ji sla ukrast :-D a ten pytel bych pak nemela k cemu vyuzit :-( a ani kam schovat
Odpovědět
Profilova fotka
...to jo. A chapu s tou hlinou-ja jsem se k ni dostala nahodou, v detskem krouzku prcci sazeli do vanicek od masla oseni a na zdobeni tam byly vyfoukly vajicka...a ja se tam nudila...a nudila....tak jsem si do nich nasazena seminka a vykutila toho ptacka, co leze ze skorapky......takze diky krouzku Rozarky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cus baby a tohle jsou moje srdcovky na tasky....gopopular/fashion_bags
Odpovědět
ahoj. Já jsem včera taky "jarnila", ale na sobě. Koupila jsem si nádhernou žlutou tašku, takovou hořčičně žlutou. Nádherně mi rozsvítí oblečení x-) , tak mi to zvedá náladu, když je takhle hnusně. Plánuju si k ní ukutit tyrysovo-žluto-oranžovou plstěnou placku s korálky. taky jsem zlikvidovala zimní oblek křesla a navrátila mu jeho ostrou červenou a na zeď nad křeselm jsem pověsila červenou žlutý plakát z francie s tou obligátní kočkou.....no nevím, jestli to už není moc, je to hodně výrazný. Kdyžtak nafotím a hodím do placu ke kritice. Jinak mi už raší narcisky z cibule od loňska, tam mám z toho větší radost, než z kupované kytky. Jen doufám že bude kvést. Včera se mi vrátil Luděk. Přivezl mi nějaké časopejsky: Tu MC z loňského léta a nové country homes. Ten je úžasný. To lednové a únorové číslo nebylo nic moc, ale tohle se jim moc povedlo. Je tam nádherný žlutý pokoj. Teda jsou tam takové jemné barvy zelené, béžové, šedé, zlaté a k tomu asi dva výrazné žluté polštáře, pár žlutých květin a asi jedna modrozelená kniha a váza. Vypadá to naprosto úžasné. Zkusím to vyfotit a dát sem. Evi: jestli se ti ten náhrdelník líbí (je to náhrdelník, ne brož), tak si ho kup, já si kdyžtak udělám jiný. Aspoň mi udělá radost, že mám kšeft. Nebo jiný můžu vyrobit tobě a jestli chceš brož, můžu to udělat jako brož, jen nevím kdy to stihnu. Ale snad po velikonocích bych to mohla mít.
Odpovědět
zoo: ten tvůj ptáček je opět užasně úžasný! Akorát je nějak shovanej, nemohla by sji mi rposím vyfotit detail? Ty oči jsou úžasný!
Odpovědět
Profilova fotka
ona je to jen takova "koulicka" z toho barevnyho sysalu a dratkem vymodelovany zobacek a pridane nakreslene ocicka...posim se to zitra jeste detailne vyfotakovat :o).... ...teda tady chcip pes, to je desny.... ]-( ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?