Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.fler.cz/zbozi?id=6444&ltyp......
Odpovědět
Profilova fotka
no je uz je taky zas pekne zle,polivka jeste neni hotova,je to trosku piplacka,nejdriv se dela zaklad ktery se rozmixuje a pak se tam jeste pridava zelenina ktera ma zustat cela,takze je to takovy nadlouho,navic kdyz jsem dostrouhala posledni mrkev a chtela si umyt ruce tak jsem zjistila ze prestala tect voda ]-( ,no jeste ze mame balenou ,no ale tou si hlavu asi neumeju ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
be, vy mate teda primovej ten bytecek :o)...jeste ze je laska, coz?......a co to vase stehovani, nic novyho a vhodnyho jste nenasli?.....koukam, ze by se vam to hodilo.... Tak dobrou chut...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
no my ted momentalne ani nic nehledame,protoze business momentalne stagnuje,tak nejsou myslenky shaneni bydleni,kdyz na nej neni.Jinak se nam tu ale zije dobre,je to dvakrat tak velky jako to co jsme meli predtim,takze jsme spokojeni :-) ale hned jak to pujde tak poputujem do vlastniho,to je jasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo zapomnela jsem podekovat za prani dobre chuti,takze to napravuji ;-) hutnalo moc moc ,zblajzla jsem 2 misky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
juj, taky luxus-ty varis pro sebe?...sem myslela, ze je to manzilkovi k vece :o).....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jako ja musim taky jist,ne? ;-) Zvlast kdyz jsem nemocna,jinak je ji tolik ze byla pro me k obedu,k veceri pro oba a jeste na zitra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
TRI A POL PSA je a-to-mo-vka!!!!!!!!!!!!!!! zoo si proste 1 :))))))) neviem kto ti co vratil, ale nebud smutna, doporucujem pozriet tri a pol psa : )))))))))) bednaroi, to varenie pre seba to je palka, keby sa dalo nevarim ani pre rodinu..... ale mozno prave, ze je to kazdodenna povinnost, uz ma to nebere :-| alvis, ak prides na klebetu, pozri si tri a pol psa od zoo, neviem sice aky budes mat iterier, ale mam tusaka, ze by to mohlo byt :-) )))))
Odpovědět
tri a půl psa je fakt boží!!!!! Já byla dneska ještě znovu na latině. Ten test z minula dopadl ještě hůř nežjsem myslela, tohle byla oprava. jako zlepšila jsem se, ale jestli to bude stačit nevím. Do konce dubna to musím mít a to ještě dělám překlady vět a překlad článku z bible!!!!! nemluvě o bakalářce. taže mi za prd.....í hoří už pořádná koudel :-. kde mám pruhovanou brož? myslíte to červený očíčko? Je to jen focený na pruhovaným triku. Zoo: taška je krásná, určo k ní něco vymyslím. Náhodou tyhle barevný a vzorovaný tašky jsou úžasný. Ivi: na boty se vykašli, klidně můžou být černý. Pak jednobarevný kabátek, třeba šedý, černý, kalhoty či sukně a k tomu právě taková výrazně barevná taška. Nádherně to člověka prozáří. Já jsem úplně unešená z tý svý žlutý. mám černý sako, bleděmodrou brož, a dnes jsem měla tyrkysovo-černé šaty. A žluto-šedé zoí náušnice. Hned se člověk cítí lépe a barevněji. všem jako terapii vřele doporučuji.
Odpovědět
mimochodem tu reklamaci nechápu. Ty náušnice co od zoo mám jsou extra ultra kvalitní!
Odpovědět
Profilova fotka
no dit jo,kdyz to bude jako rozjasnovak k jednobarevnemu,nebo vicemene jednobarevnemu ohozu tak to beru,aleprestsvit si ji s treba pruhovanym trikem neumim ;-) jinak ja varim taky denne,ale bavi me to,jediny problem je kazdy den vymyslet co varit ]-( To uvareni mi pak uz nevadi,protoze po kazdym varenim na me ceka odmena v podobe podekovani za jidlo a pusinky pred a po jidle,a sklizeni ze stolu x-)
Odpovědět
ivi: to máte pěkný obřad. ...mě by to ale asi nebavilo :-D náhodou k pruhovanýmu triku by šla dobře. já zrovna kutím segedýnský guláš. Přišla jsem konečně na to, jak zařídit, aby maso bylo fakt měkký. už se na něj moc těším, Mňam!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my mame dneska drobnou oslavu, Beda ma narozeniny, tak si udelame raclet, sem nakoupila masicka a tak a suseny rajcatka a houbicky v nalevu....mnamnam uz se tesim...a prijdou jeste nasi, tak snad to bude prima vecer.......dite asi udusim...:o)
Odpovědět
Profilova fotka
....tak jsem zpet.... oni mi ten stul a zidle na balkon zdrazili. Vcera za 89 a dnes 129Euro. A to jsem se jeste vcera ptala, jestli to muzu vyzvednout az dnes - sama bych to neutahla.... tak me trosku nastvali...... Takze v sobotu vyrazim na blesak a doufam, ze ulovim neco, co budu moci zrestaurovat....to mi stejne udela vetsi radost a paradu.... segedin mi nechutna, protoze jsem ho jeste nikdy nevarila.... vlastne ty zelo-maso kypacky me nejak neberou. Ze zeli jenom slovenska zelnacka mnam.... ale zajimalo by mne, jak se segos dela a jak docilit mekeho masa, tak klidne muzem rozjet tu varici debatu.-))) nebo mi Kaci posli recept, jestli mas nejakou vychytavku.
Odpovědět
Profilova fotka
ze prejeme Bedovi vse nej....a pekny vecer... Raclet bych si taky dala.... a vubec, mam ted chute na veci, ktere bych jist nemela.... krvavy steaky, zrajici syry.... chjo
Odpovědět
Profilova fotka
hele, dokud nekojis, tak basti vsechno....:o), jsme vsezravci, ne?...:o) a pak s kojenim jen bacha, pac z toho muze mit mimi prdiky.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a hele, poslal jsem te pani zpatky castku, za co u me nakoupila, ale poslala jsem to bez postovnyho.....nebo jsem mela poslat plnou castku i s postovnym?......ja moc nevim, jak se to dela, ale mam pocit, ze kdyz jsem reklamovala nco z quelle, tak ze mi vratili taky jen penize za zbozi a ne za postovny...:o(. no, kdyztak ji to poslu jeste jednou....:o)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite bez postovnyho, prece nebudes doplacet na postovny.... a na tehule se pry lepi listerioza jako diva, tak kvuli toho nesmim syrovy maso a nepasterizovane syry.... nejhorsi je, ze ta mrcha listerioza se nijak neprojevuje a pak jses treba najednou ex....nebo mimi..... jinak teda papam vse:)
Odpovědět
Profilova fotka
segedin nevarim moc casto, ale vsetci ho maju strasne radi, skoda, ze sa nemozem pozvat na veceru ku Katke:) a houbicky, na malej oslave, by tiez neboli zle, hlavne aby som to nemusela varit ja x-) zoo tiez nechapem tu reklamaciu, videla som nausnicky pre Silviu, aj nausnicky pani veselej tohto casu migrenovej, a nechapem!!!!!!!! prepac aivlis, ze som skomolila tvoje meno, to vies staroba, uz poriadne nevidim na klavesnicu : ))))))))))))))) ale mozno po tom segedine by sa to zlepsilo ;-) vsetko najlepsie k narodeninam, panovi zoovi, a dieta nechaj zit, pre istotu
Odpovědět
Profilova fotka
a zoo mas krasnu tasku, a buduca mamicka, tiez som za, ze buduce matky jedia vsetko na co maju chut.......teda co je jedle.....
Odpovědět
Profilova fotka
taaak a jsem tam v jarnim, sice ne aktualni, ale uz ne tak zimni.... a kdyz uz ne jaro na balkone, tak aspon tady. a s tema chutema strach nemam, ani s tim, ze bych na sebe byla kruta a nejak se omezovala, ja jsem fakt vsezravec a verim, ze ty prave chute teprve prijdou.... a jak se znam, tak to opravdu bude 5 pres 9 :))) no a az bude mimo na svete, tak ty kila snad i shodim...z toho si hlavu nedelam!
Odpovědět
co je raclet? Já jsem s gulášema začínala tepr asi před dvěma rokama, z kuchařky :-D a maso bylo vždycky jak podešev. Hlavně to vepřový. Ten fígl je naprosto jednoduchej, jednoduše to vařím (dusím) děsně dlouho. Několik hodin. Kdybych měla papiňák, tak to bude jednodušší. zdeni, jestli chceš recept, klidně ti ho pošlu. akorát všechno dělám od oka, tak na to není moc spolehnutí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky delam vsechno od oka. Klido mi to muzes poslat, az se to naucim delat,tak mi to urcite zacne chutnat. Raclet je druh syra, ktery se ''zapeka'' -rozpousti a papka se vsim moznym... suncicky, masicky, zeleninka.....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.fondue-raclette.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
no, mne se vetsinou to, co varim dlouho, pripali na hrnec - obzvlast maso s omackou - a z papinaku jsem mela vzdy strach, takze tento zazracny hrnec si asi neporidim, dokud mne nekdo nenauci s nim pracovat... jsem strasna poseroutka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak jeste jedna zmena, ted uz foto aktualni... pche, tam vubec nejsem videt :-D
Odpovědět
já se papiňáku taky bojím a nikdy ho nechci! když se to vaří ale na malý plamen, tak to nevadí, stačí na dvojku, trojku. Pokud máš ale plyn, tak nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak pa babuchy, jdu se vetrit na sedacku a otravovat Danyho - ma svuj oblibeny serial......''Uzovka 13'' rozumej Cobra11 ...a dnes tam hlavni podezrelou hraje moje prijmenovkyne.....
Odpovědět
Profilova fotka
je uzovka 13,to me fakt dostalo :-D ja segos neumim,ale vcera jsem na nej taky dostala chut,tak se asi zkusim udelat knedlik,ajeslti se povede knedl,tak udelam segos,a muj figl na mekke maso je,pouzit misto vepra kure ;-) delam to i s knedlo,vepro zelo,protoze veprovy nejime,a ani nepoznate ze tam neni vepro,chutna to naprosto stejne ;-)
Odpovědět
ja uz nevim co delat... dostala jsem ted k narozeninam sici stroj a nevim si s nim rady.. neni tady nekdo z Brna a okoli, kdo by mne naucil sit alespon zaklady? Ja se porad na ten stroj koukam, naskakuje mi husi kuze ale pritom bych si toho tolik chtela usit.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?