Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo a vy si chcete poridit bilou sedacku??? necekas nahodou bejby?? ;-) to na tom budes mit hozeny 5 let (mozna i dele) nejaky prehoz, aby ti ji mimo nepoblinkalo, neutapalo od papu atd... a nebo Ti to bude sumafuk a pak si poridite novou...
Odpovědět
Tu sedací část má červenou.
Odpovědět
A teď je to dobře omyvatelný ty potahy.
Odpovědět
Ježiš já jsem zas nešťastná z toho všeho...nejhorší je, že musíme zachovat stávající nábytek (krom sedačky), se zvecnu.
Odpovědět
Profilova fotka
nebud nestastna, bud rada. Vsechno zle, k necemu dobre.... v nejblizsi dobe ti ten nabytek to ditko stejne zdevastuje. okopane rohy, okousane kraje, ulomene uchytky.... teda ne vsechny deti jsou tak akcni, ale ja se pripravuju na nejhorsi :-D , ....uz vidim, jak mala opice rajtuje z detskeho skrz chodbu do obyvaku na houpacim koni a pritom likviduje vse, co ji do cesty prijde.... a tomu nezabranis. Radeji budu mit spokojene dite, nez se stresovat ze znicene skrine..... proc musite zachovat nabytek???
Odpovědět
Profilova fotka
a casem si poridite nabytek novy.... se mate aspon na co tesit!
Odpovědět
To máš pravdu Zdeni, ten nábytek mi zas tak nevadí, ale když si všimneš toho ohromného monstra dvoupatrové postele v obýváku, ta zabírá strašně moc místa, jenže mamka ji tu chce, protože na ni spí...a k vůli ní se sem nedá nic jiného dát, všecko bude naňahňané páč ona je přec celej jeden roh a bude až k sedačce. Ale kašlu na to, jak říkáš, raděj spokojené dítě...
Odpovědět
Musím se z toho dostat jen teď, jsem přešlá z toho... Fuj a kdybys viděla ty pavučiny a ten prach na tom i za ní, protože to se nedá jen tak odsunout :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nesmutni, to nejak preckas..... ono to je vzdycky na depku, kdyz se stehuje, nebo maluje, renovuje atd.... clovek vidi vsechen ten bordel a ma pocit, ze to nikdy nemuze zvladnout uklidit atd... nech tam zitra chlapy makat a vyraz nekam na slunicko.... se mi to keca, ze..... a z dvoupatrove postele udelate bunkr, nebo hrad:))
Odpovědět
Zdeni, no právě, bunkr místo obýváku :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
...tak ted uz nezbyva nic jineho, nez se s tou situaci smirit.... ale aspon budes mit mamku-babcu porad k dispozici na hlidani, .....to ja budu volat o pomoc 850km daleko :-|
Odpovědět
Díky za povzbuzení ;-). No vidíš, každý máme nějaký extrém, naše babi je moc blízko, Tvoje moc daleko :-D.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
... :-D ...
Odpovědět
Říkáš, že se to hodí, jo? Určitě jiné barvy nechci, takže by to neměl být problém. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
my mame kombinaci cervena stena (-jedna, zbytek bily), hneda sedacka, svetly laminat, svetle zavesy.... a mam pocit, ze to pasuje ;-) , i kdyz ta cervena stena se mi uz trosku omrzela.,.... mozna ji casem nahradime hnedou...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vam hodila fotku toho zrealizovaneho zoo napadu. Zkoncilo to v jednom ze 3 cumendovych albicek, takze v tom budu muset udelat trosku poradek...
Odpovědět
Profilova fotka
tady http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Je to super, mám tu samou komodu jen v imitaci dřeva. Kde jsi to vzala?To je karton?
Odpovědět
Profilova fotka
balici papir IKEA nalepeny na kartonu. My se ty ikeacky motivy libi vic, nez medvidci pu, rybka nemo a dalsi disney postavicky. Proto zvazuji i ikeackou postylku. Maji do ni pekne mantinelky a povleceni. A do klasickych postylek (140x70) by to velikostne nepasovalo....
Odpovědět
Profilova fotka
Rezetko ta sedačka je super. Nemáš se čeho bát. Musím ti říct, že tě velmi obdivuji, těhu a předělávání ! Jsi statečná.
Odpovědět
Profilova fotka
nepochopila jsem proč tvým slovy musí "monstrum" zůstat?
Odpovědět
Profilova fotka
zdeni,tady maj postylky i 120x60 ;-) batoleshop
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem sestre kupovalal presne tuhle http://www.batoleshop.cz/detail.php?z... a je velka dost,myslim ze 120x60 uplne staci,a je masivni,fakt nadherna,poslouzi i na druhe dite,a maji i nadherna povlecenicka a mantinelky,ja jsem z nich uplne paf,malem bych si zruinovalal ucet,kdyzby mi segra nerekla ze to nechce,chtela jsem ji totiz koupit i nebesa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivus, jj, uz jsem zjistila, ze v CR je standard 120x60, ale tady maji vsude postylky pouze 140x70 a tudiz i matrace. Takze kdyz tak objednam v CR. Taky si myslim, ze ta ''stodvacitka'' uplne staci, navic bychom chteli druhe bejbo brzo po prvnim (jestli nezmenim nazor) :-D , takze by se v te postylce akorat vystridali.... a kdyz na to prijde, my jsme spali kdo vi v cem a kdo vi na cem a taky zijem..... moje segra napriklad spala prvnich par mesicu na kufru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v kufru? :-D Tak to jeulet :-D No ja zapomnela ze zijete nekde mimo,ja asi taky budu nakupovat pro mimo nabytek v cr,cela sestava i se skrini a prebalovasi komodou tam vyjde levneji nez tady v GB samotna postylka,a ty postylky jsou btw peknej des,myslim ze ani jedno dite neprezijou :-( Vyjde to levneji i kdyz se pripocte doprava.Navic tady treba jsem nasla asi jen 5 motivu na povleceni,to v Cr je sakra vetsi vyber ;-) A klidne si dotahnu i tu perinu a polstar :-D jen abych mohla nakupovat krasnel povleceni za babku (v porovnani s cenami v GB) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kufru ne v kufru :-D , predelavali jsme barak a nasi spali na zemi na matracich a segra na kufru vedle nich, kde jsem spala ja, si nepamatuju :-D ...na tom kufru byla urcite i matracka..... to jen kdyby nas chtel nekdo udat socialce.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to ja spala v postylce,jesli se tomu da rikat poslylka kdyz to bylo tak velky,ze se tomu pak sundala bocnice a segra v tom spala asi do 10 let :-D A porad mela spoustu mista,lehl si tam v pohode dospely,byla velka jako klasicka postel :-D ,proste poctiva kounisticka postylka :-D
Odpovědět
zdeni: ta skříň a komoda jsou nádherný x-) , těším se na další fotečky. Já mám opět studijní krizi, dneska sjem teda neudělala nic, jen asi dvě hodiny čuměla do stropu :-| ...brzy se asi zblázním. No ale aspoň jsem zařídila věci který už hořely, aspoň něco. kutivej počin žádnej
Odpovědět
Zdeni, (skoro) švagřice má taky postýlku z IKEA a jen tu obyč za 700,- a nikdy s ní neměla problém. Matýsek v ní spal do dvou let a pak ji uvolnil sestřičce. A oni jsou ted aoba pěkný zmici, divoši, takže se neboj, že by vydržela ta postýlka málo. Já bych si ji klidně (v budoucnu :-p ) koupila taky, jen bych si ji ještě namořila na antik, ale to je věc volby. A super nápad s těmi dvířky od skříně! A kufr mě taky dost pobavil!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja mam z te komody taky radost, jen jsem si koupila malo toho papiru-ten napad prisel az doma- takze nemuzu zatim pokracovat. Ale pustim se do tech kresilek, ty jsou fakt srandovni!!! ....Vas studentky lituju, tyhle situace, kdyz uz hori koudel nenavidim... ale vy to zvladnete!!! Veri diky za zkusenost s postylkou. Myslim, ze si s ni taky vystacime....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?