Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
tady se to nějak rozjelo :-D , vůbec vás nestíhám číst
Odpovědět
Dělám dalším ovci :-D.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla po delší době na Fleru: http://www.fler.cz/zbozi?id=7465 Krása, co? Ikdyž trochu inspirace od Katky, nemyslíte? ;-) Každopádně kdybych měla odvahu, jdu do něj!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj,krasa,ja jsem si myslela ze je katcin :-N me se hrozne libi tohleto http://www.fler.cz/zbozi?id=7496&ltyp... a tohel,byt tehotna tak dotoho okamzite jdu,premyslim ze o tom pro kamosku :-D http://www.fler.cz/zbozi?id=6718&ltyp...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, snad mi nespadne net, mame doma trochu problemy - teda technickeho razu, nejdrive fotak, pak preinstalace pc a ted nam zlobi pripojeni, resp. se desne zpomalilo, takze nez neco rozkliknu a otevru, tak ta stranka cca ve dvou pripadech ze tri spadne. a v praci mam ty novacky, tak tam vubec nehrozi, ze bych utratila minutku zde, na fleru a podobne. jinak pro vasi informaci, nachystala jsem se na ne dukladne a zatim se zdaji byt spokojeni a skoleni, i kdyz mi zabira 24 hod denne (me se vazne o nich i zda :) tak je moc fajn a jsem spokojena. na fler jsem zatim nic nedala, prave kvuli pripojeni, ale i kvuli vecem, co delam. nechci tam ted dat "vzorek" dvou tri nahrdelniku, ale vic to komnetovat nechci, nerada bych byla negativni ... ;-) no a nechci byt negativni, tak jen male achich ach, jak se zase rozvirila kauza "nevhodne obrazky v albumech" me to prijde porad jako v pohadce, nebo spis ze je to tragikomicke... uz jsem tak odesla z beremese, tak verim, ze zde vydrzim dele :). vsechny vas moc zdravim, omlouvam se za ilegalni cinnost mimo net a ze nereaguju na diskusi, protoze ji nestiham docist. od pristiho tydne bych zase mela byt ve "volnejsim rezimu". tak, snad to ted zase nespadne a prispevek se odesle ... mejte se krasne jarne a preji vsem jen to nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uz se na tebe jeve tesime az se zase budes dostavovat v pravidelnych intervalech ;-) ja dnes trosku upgrade our flat,vymenila jsem potahy na polstarcich na sedacce z puvodnich co patri desigenove k sedacce za hnede,a je to taky hezoucke,to bude asi tim ze sedacka ma hnedou spodni cast,takze je to synchronni :-D asi budy ty polstarky obmenovat trosku casteji,je to takove male pozmenenicko,ale i to se pocita,ne? ted jsem se inspirovala na fler soupravickou kabelky,paksu a broze,zasveceni vi o cem mluvim,tak se mozna na neco vrhnu,i kdyz porad jeste nemam ten stroj :-D ,tak to bude trosku patlacka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky ted me fler trochu zklamalo,psala jsem jim tam dotaz na datum narozeni,ze to je hooodne nepresny,jesli by s tim nemohli neco udelat,a odpoved kterou jsem dostala: detailnější nastavení datumu narození zatím v systému nemáme. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
efis, plakose uz se tisknou-tak ze by baby pristi tyden srazik?....co vy na to?.......nebo az po pristi?
Odpovědět
Já nemůžu - zjistila jsem, že bakalářku musím odevzdat už 15. dubna místo 30. dubna :-o ... Ach jo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda! no, to bude fofr!, ale ty to zvladnes, ses chytra holka ;-)......ale zname, kazdy den dobry....tak to nechame az po ty tvy bakalarce a pak to s tebpou rovnou muzem oslavit :-)
Odpovědět
Ahojte ženy. Jdu se za váma uklid(n)it.
Odpovědět
Profilova fotka
copak te rezetko zase rohodilo?
Odpovědět
Článek se načítá
Ale tak...to není třeba rozvádět...hold hormony...jen jsem se sem přišla pokochat a tak... Potřebovala bych vyhrát, nevíte, kde se dávají miliony :-D
Odpovědět
Nebo možná nějaká úschovna sester :-N, to by bylo lepší :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak vyhrat par melounky buch chtela taky hele holky videli jsme uz nekde houpaci kreslo pribite k desce aby se nehoupalo ? :-D Ja na to koukam tady z okna :-D
Odpovědět
z okna?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,tady je zykem kdyz se neceho chces zbavit,tak to flaknes na ulici,a on to pak nekdo odveze,teda nekdo,sberna sluzba,pokud to nekdo nesbali domu :-D
Odpovědět
Jo ták, tak to tady taky, s tím rozdílem, že ne sběrná služba, i když myslím, že menšině s tmavší pletí se tak dá říct :-D.
Odpovědět
Achoj ženy! Na chvilku jdu za váma mrknout zpoza skript, jsem tu tím zavalená jako při nějakým náletu :-p To zase bude výživný víkend :-( Rezet: to tvoje "monstrum" v obýváku bych neviděla zase jako takový problém. Ale určitě bych to nějak opticky oddělila - jakože spací a odpočinkovou fónu. I kvůli mamči, aby měla větší soukromí. Takže mě napadla, aspoň z té strany, kde máte sedačku a tedy "vlez" nahoru do pelechu, oddělit tzv. japonskou stěnou. Tento systém prodává v různých dezénech i IKEA za pár chechtáků...Možná by nebylo od věci, nad tím popřemýšlet ;-)
Odpovědět
ukaž jak to asi vypadá, prosím
Odpovědět
Zoiku, už se na ně těšim:). Já teda ještě nemám ani ty rámy :-( Ale teď jsem byla na Fleru a ta halenka je nádherná! Na jak starý dítě to asi je? Já bych to teda brala i pro sebe, ale to by mi asi nebylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Rezetko, zkus mrknout sem: ikea ;-) Snad pochopíš, co jsem myslela 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem takovy zavesy panelovy chtela taky pouzit,nakonec jsme se ale rozhodli ze je nepotrebujeme,ptotoze postel mame optocky oddelelnou od obyvaku kresilkama,kdybychom tam dali jeste panely,tak by se nam zmensil obyvacek a nemohla bych mit vedle postele ratanovou truhlu.aloe libi se mi to pojeti,nekde to mozna nekdy pouziju.
Odpovědět
Profilova fotka
Efis_ :-D , to je na rocniho prdolu :o)...... a ten napad s tou zastenou mi prijde fajnovej-ale zalezi, jak je ta mistnost velka-aby se to pak opticky uplne nezcvrklo (hezke slovo:o))
Odpovědět
Profilova fotka
no ony ty zasteny jsou docela transparentni,takze to nebude vypadat jako zed,takze by to simyslim melo byt ok,no ale je to potreba vyzkouset,no :-N
Odpovědět
Eulalie prosím, hodíš mi ten odkaz nebo co to bylo do IP? Díky.
Odpovědět
Rezet: všudypřítomný admin mi ten odkaz smazal. Takže jednoduše: najeď si na stránky IKEY, najdi si lištu textil a koberce a dál závěsy a tam si rozklikneš panelové zástěny a můžeš vybírat. Snad jsem to popsala dobře, z hlavy si to tak moc nepamatuju, ale...kdo hledá najde ;-) Večer budu došívat ten můj první kontakt se šicím strojem, tak když to nebude úplný hybryd, tak vyfotím a dám vám to sem pro zasmání. Teď jdu zase skočit šipku do skript :-|
Odpovědět
Eula, kují :-D
Odpovědět
Máš to i v IP ;-)
Odpovědět
No...asi jsem natvrdlá, ale pořád nechápu, kam bych to měla dát, aby se to oddělilo. Mě tak všecko nejlépe nakreslit nebo ukázat :-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?