Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Tak s nákresem na mě nechoď - to neumím :-D Zkus poprosit Zoo :-p Ale Rez, jednoduše: dle fotek jsem vypozorovala, že máte sedací část hned vedle té patrové postele. Takže následovně: mezi tu sedačku a postel manža namontuje na strop takovou lištu, která ti zabere 4cm místa :-p a na tu se pak uchytí ty panelové závěsy. Můžeš je mít v jednom dezénu, nebo je dle vkusu nakombinovat a buď je můžeš mít zatáhlé (takže to bude opticky oddělené) nebo třeba jen tak napůl, aby to bylo vzdušnější. Já myslím, že je to docela vtipné a levné řešení, jak trošku rozčlenit prostor a zajistit soukromí ;-) Chápeš mě?
Odpovědět
Jo, chápu, jenže to udělá podle mě jen to, že v gauči dole (v tom monstru) bude tma, ne? A navíc jsem pochopila, že ty závěsy jsou pevné, tudíž je nebudu mít kam přímo oddělat, odsunout, pořád tam budou...
Odpovědět
Osuneš je na bok a můžeš si vybrat i tranparentní, přes které bude matně vidět a v posteli tak bude zachováno světlo ;-)
Odpovědět
Na bok, no...ale pořád tam budou a dole bude tma... Jako chápu, není to špatný nápad, ale myslím, že to nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
a to vadi ze dole bude tma?
Odpovědět
No jasný, je tam knihovna, čte se tam...nějak to vyřeším snad no...
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak tojo,me osobne se v leze blbe cte,takze me by to nevadilo,ale chapu pokud jsem lehavi,tak je to potrebamit prosvetleny ;-)
Odpovědět
Achoj ženky, co děláte celý víkend...chrupkando nebo jste spíš vyrazily ven, když je tam tak jarně? Já měla včera úžasný babinec...jsem došla až ráno (za světla jak slušný člověk :-D ), takže teď z toho budu dva dny nemocná a jak pytlem praštěná. No nic, jdu dělat nějakou smysluplnou činnost=se učit, se učit, se učit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hoj zenky,tak u je doma,konecne,po dvou mesicich cekani uz je doma :-D no nevite kdo,ale ano vite,muj prvni sici stroj x-) :-D Tak budu mit co delat :-D naucit se s tim azachazet,zatim se v tom hrabe milacek,pripomnelo mi to doby kdy mel se stroji business,tak je happy ze zas na nejaky muze sahnout :-D Tak ho necham at si s tim pohraje a pak me bude ucit co a jak :-D sranda,ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kde jste vsichni? ;-) ja jsem vcera vecer jeste zvladla usit ubrus,sice pomalu,ale jiste :-D Jinak jsem k tomu stroji dostala i instruktazni dvd a dvd s dalsimi stroji ktere firma nabizi,a teda,to by se mi libilo,normalne jsou tam stroje,na kterych zadate co chcete napsat,a ono vam to vysije samo aniz byste museli latku otacet cely text,normalne si to otaci latku samo.No a taky profesionalni vysivaci stroje,kde mate nekolik desitek spulek barenych niti,pres pocitac si muzete nahrat jaky obrazek chtete vysit,a ono to vysije uplne samo,dokonce i nite to samo odstrihava x-)
Odpovědět
ivi: gratujuli ke stroji, počkej jak ti to krásné půjde to šití :-D . já už mám komplet spravenej starší, ale elektrickej stroj s entlem - hurá!!!!, ale bohužel ten čas zase nějak není. Teď jsem byla o víkendu doma a smolila bakalářku. Dneska bych to chtěla dopsat, maximálně zítra a zbytek týdne si nechat na předělávky a opravy. Přítelovi také přišlo, že nám nepřiklepli manželskou kolej :-| , takže musíme hledat nějakej podnájem - v Londýně. Což trochu komplikuje situaci, protože na to nebudeme mít kdy a taky to bude dražší :-( Dneska jsem byli na matrice, a podívat se na zámku. Bohužel dost pršelo a neměli jsem na to ani čas, takže nemám ani žádný fotky. Na místě grilovaní zrovna probíhají úpravy- dělají tam zámkovou dlažbu, takže tam nebude jen udusaná zem. Super!
Odpovědět
Profilova fotka
No kaci to vis,jsem te jak pominuta,v celou noc se mi o nem zdalo,a nejradeji bych k nemu uz hned od rana zselda,ale rekla jsem si ze si nejdriv uklidim,a pak se na to vrhnu,mam v planu nejakou tasku :-D jinak o tom prodrazovani,me se dnes taky prodrazila jedna vec,moje blbost. ]-( Jsem si dala vyvarit kalisek a zapomnela jsem na to protoze jsem se registrovala kvuli zaruce na ten stroj a neco mi tam furt neslo,a dopadlo to tak ze kalisek se priskvaril k pekacku a je uplne nasracku.Takze musim koupit novej ]-( :-( zbytecnych 20 liber :-( Samozrejme jsem to obrecela,ze. Jinak ty podnajmu nejsou az tak hrozny,neco levnejsiho se da sehnat,pokud by vam stacil jen pokoj,a kuchyn a koupelnu spolecnou s daslimi lidmy,tak se da sehnat treba za £50.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hoj baby, Ivus gratulace ke stroji! Kaci, Tobe ke skoro sesmoleni bakalarky... ty jsi ale rychlik.... jen tak dal. Jani, za Tebe jsme radi, ze jsi spokojena s novymi "poddanymi" :)) u nas nic noveho... teda je dostaveny nabytek v detskem, dokoupila jsem papir, takze az udelam poradek v byrokratickych zalezitostech a necham se opet po telefonu nas_at par lidma z ceskych uradu, tak se vrhnu na dodelavku a pak to hned vyfotim.... .... a nebo se na to vrhnu hned, at si udelam radost....kdyz uz venku snezi! .....teda tomu fakt rikam aprilove pocasi..... P.S. pro zpestreni toho pochmourna. Celou historku hodne zkratim....: Minuly ctvrtek nam zacalo kapat ze stropu, tak jsme vybehli za sousedem nad nama....svitilo se u nej, bylo slyset, jak tece voda, ale soused neotviral.... po dlouhem zvoneni a shaneni kontaktu na neho a nasledne i majitele domu jsme se dockali nevidaneho zazitku! Po te, co majitel domu centralnim klicem "vypacil" byt naseho povedeneho souseda, nasledoval velky uzas vsech zucastnenych a pote zasah policejni razie. Nas soused byl totiz velkoplantaznikem a ze sveho podkrovniho bytu (ve kterem i bydlel) si udelal sklenik a pestitelskou stanici marihuany. Do pul druhe do rana policie vynasela z bytu asi stovku, metr a pul vysokych kytek... Tolik nase historka z minuleho tydne. Na jednu stranu mi je souseda trosku lito:)))... (i kdyz pro vlastni potrebu to nejspise nemel), na druhou jsem rada, ze tam nekde (treba ve vane) nelezel ex a hlavne, ze nemame vytopeny cely byt!!!!..... Ponauceni pro vsechny zakon-porusujici ctenare: Jak malo a hlavne jaka blbost staci k dopadeni zlocince!!!
Odpovědět
Profilova fotka
P.S. praskla mu hadicka k zavlazovani....
Odpovědět
:-D :-D :-D ...zdeni,když jsem četla ten začátek, tak jsem myslela, že to píšeš nějakou telepatickou cestou místo mě. Nám se stalo něco podobného, teda až na tu marihuanu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je tak toje teda historka,ja cekala ze tam bude nekde odkrouhnutej,nebo ze si to bude s nekym rozdavat a v tou rausi neuslysel zvoneni :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak Zdeni, historka hustá!!! :-D To máte teda sousedy! To mi připomnělo, že hned po rekonstrukci si dávám byt pojistit: teď jen doufám, že se s ním nic nestane do tý doby než budu mít všechno hotový a tím pádem i pojištěný :-. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no moje matije exper,sousedy pod nima vytopila uz dvakrat,nastesti to nikdy nebylonic hroznyho,takze ani nic neplatila,jednou zapomnela strcit hadici od pracky do vany,a podruhe hadice praskla :-D
Odpovědět
Tak strkání hadice do pračky mi nepřipomínej! To nám na Barrandově dělá sousedka pořád (není to doufám tvoje máti :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
cus evus, sousedi bozi! Pojistka je v techto situacich fakt nezbytnost!!! Ja chlapa uhanim uz pul roku, at ji vyridi... tos to zase asi budu muset vyresit sama.... ted jsme nastesti dopadli dobre... horsi je to v pripade, ze vytopis sousedy ty a oni ti reknou, ze maji strop oblozeny drevem dovezenym nekde z Ciny... se nam stalo v praci, kdy jsme vytopili cinskou restauraci :-S a tady je komplet sestava v detskem... teda jeste ta prebalovacka a policky a postylka a vymalovat a tutununu..... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
zdenice.....krasny....tleskam:o). uzasnej detskej nabytek :o)-sikula-a jak malo stacim coz?.. ;-) jo a efis, zitra budu mit ty plakose :o)
Odpovědět
Jo, pokojíček krásnej Zdeni! S tou čínskou restaurací jsi mě pobavila: vyplavili jim i ty kočky z mrazáků? :-D Zoo: hujáááá! Hele Zoiku, jestli padne ten sraz (jakože zatím se nic neděje), tak se můžeme někde srazit při cestě odněkud někam, ne? ;-) Ale až od pátku (výplaty) dál, jo? :-D Mimochodem, koupil někdo tu halenku pro princeznu? Mám kamarádku v Gentu, jedu tam na podzim a to bude její holčičce rok ;-) Tak že bych to jako vzala jednim vrzem, když už se uvidíme...co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak mam usitou kabelu,sici stroj je uzasna vec :-D Ani mi nedala moc prace,paradoxne mi dali nejvic zabrat usi,to byl porod,nejdriv jsem je nemohla otocit po sesiti naruby protoze byly moc uzky (protoze jsem je delala jiz z hotovyho kusu latky) a pak protoze uz jsem tam mela moc moc vrstev,tak je nasit,no hruza.Fakt paradox,nevic jsem se bala toho jak budu delat podsivku,protoze me nejak ubec nenapadlo jak to udelat,a ta byla nakonec hotova i s nasitim kapes dovnitr jen asi pul hodky,narozil od usi ktery zabrali nejmin hodinu a dvakrat rozdelavat stroj ]-( Tak to jdu nafotit,hodit nekam na svy stranky,protoze tady by to smazali,a hned se pochlubim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je,muj prvni vytvor na stroji x-) http://www.ivinka.estranky.cz/fotoalb... mam z ni hroznou radost,i kdyz se mi barevne zrovna knicemu nehodi,tak ji budu hned nosit :-D Jeste kni mam v planu udelat nejake doplnky,nejzakladnejsim a tim ktereho se nejvic bojim je capka :-N coz opravdu netusim jestli zvladnu,kdyz nemam ani tucha jak se to sije,takze to vidim tak ze bude opasek,broz,a mozna kravata :-N Nejsem blazen? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem starku zmenila,tady je novy odkaz http://www.ivinka.estranky.cz/fotoalb...
Odpovědět
Profilova fotka
pamatujete na ty krabice co jsem si poridila a pak zjistila ze je nemam na co pouzit,tak nakonec nevypadaj s temi rucniky tak zle http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
tak davam ten odkaz na tasku jeste jednou,ted uz to snad pujde otevrit :-N http://www.ivinka.estranky.cz/fotoalb...
Odpovědět
ivi: na první výtvor je to super! Já jsem dneska hotová, už mi zbývá jedna kapitola a dodělat další dvě, ale to už za zítřek sfouknu. Blbý je, že potřebuju konzultaci ve středu a už to budu chtít odevzdávat, takže nesmí mít žádný velký připomínky. Hlavně když jí to pošlu až zítra, tak si to nestihne přečíst, tak doufám, že mě nevynese v zubech. No a pak mi ještě zbývají takové ty kosmetické úpravy, závěr a tak. I když ty dají taky docela zabrat. UFF. V pátek to snad půjde do tisku a do vazby. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Efis : v pohode, pisnu do IP.... Suiku: drzim palce, urco to dobre dopadne....neboj. a bed, gratluju k prvnimu pocinu, ja se nedostala se strojem moc daleko :o(, tak alespon na nem sesivam listy ke knizeckam :o).....
Odpovědět
Profilova fotka
dik za pochvalu,ve skutecnosti ta taska vypada lip nez na fotce,na ni to moc nevinikne,takze ja jsem z ni nadsena,ted si jeste usiju krenpu na klobouk abych ladila a pujdu si ven koupit sponu na opasek :-D jinak zoo s tim sitim listu ke knizeckamjsi mi vnukla napad,nevim jestli ho uskutecnim,ale v hlave urcite je ;-) jinak holky pamatujete na zajocha Maxe? tak segra rikala ze si ho malej Max tak oblibil,ze ho taha vsude,a dokonce s nim i spi x-) Ja mam takovou radost x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?