Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
zoo: mohla by jsi mi kdyžtak poslat odkaz na tu tvoji tašku, kvůli broži. Nechce se mi to hledat.
Odpovědět
Profilova fotka
suiku poslu-oni uz ji v tom shopu nemaji, tak ti ji musim vyfotit....tak zitra... Jo a streda odpoledne?...ja mam dopolko srazik s maminama, tak odpolko by to urco slo :o). Kolem te treti? ja jsem zase dneska nastvana na sebe, pac mam miliardu komponentu a koralku a nejak mi nejde z toho nic vymyslet-asi pujdu lehnout...tim nic nezkazim :o)
Odpovědět
V půl třetí končím práci, takže hned potom bych mohla naklusat. Než to najdu..... Nesežere mě Patka? :-D
Odpovědět
Tak si ten szuk pěkně užijte! ;-) Chtěla jsem se zeptat, jestli jste se některá nedívala na tu novou MC, co by měla být tematicky zaměřená na mimina. Mám prosbu největší, kdybyste ji někde objevily, můžete mi ji, prosím, koupit? Penízky pošlu na účet. Tu opravdu není šance ji sehnat...a inspirace není nikdy dost ;-) Tak předběžně kuju!!
Odpovědět
Ale když to bude stát zato ;-) :-p
Odpovědět
Mělo tam být: ale jen když to bude stát zato...rychleji myslím, než píšu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Suik: Ok, Patka te nesezere-ale bude te ocuchavat :o), coz taky nejni zadny terno....Jeve muze potvrdit :o). A nelekni se, mame jeste vlcaka-ten je ale moc hodny a stary....a ten je vetsinou venku. Patka se povaluje doma. :o) MC na mimina? To zni zajimave-furt jeste nepredelavam Rozin pokoj, tak inspo je vsude-dokonce jsem asi po stu letech zakoupima Marianne bydleni....No, nic moc, ale potesilo me to :o).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holciny.... nemam moc co s vama resit, nejak netvorim, nemam sily, nejak me zmohla jarni unava, neco co to je :-| ale vas sleduju... na Fler koukam kazdy den, jestli neni neco noveho.... cekam na nejaky nausnice od Zoo... pro segru k porodu, tak uvidime jestli me neco do cervence zaujme ;-) A Suik ... ty tvoje nahrdelnikovy vytvory x-) uplne slintam blahem ... ja chci byt taky tak sikovnaaaaa Eulalie - na tebe jsem nezapomnela, jen porad jeste nemam vhodnou krabici na prepravu |-|
Odpovědět
Satyyy: v poho, to nespěchá...ale těšení je veliké ;-) Zoo: já se dívala na stránky MC, kde je i ochutnávka z toho bejby čísla, ale co se dekorací týče, tak tam toho moc není (teda aspoń na webovkách, nevím jak v časáku), spíš tam jsou střihy na mini šatičky...když tak mrkni. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
minisaticky super-v te posledni MC byly taky satky-chystam se podle nich jedny Roze usit-tim se ale asi kreativne a hlavne zrucnerucne vycerpam tak na sto let :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a satyyy, dneska nebo zitra nejaky nausky pridam-uz to mam i nafocene-jeste to nahrnout na nett :o)-jo a kdyztak mi jeste rekni, jestlichces takovy ten typ tech hoooodne koralku spolu nebo spis uplne neco jineho-ted tam totiz pribudou zase trochu jine nausnice, ale kdyztak bych pridala i nejake jako jsem delala tobe-a barvicku?.........si klido rekni :o). Jinak baby-pristi utery? Jste za?
Odpovědět
Profilova fotka
Holciny ja taky sleduju porad fler,protoze tady toho kreativna moc neni,tak aspon okukuju na fleru. Ja mm v hlave nejaky hrackopolstar pro Maxe,ale jeste se musim rohodnout jestli udelam treba slunicko,ktere by se dalo i pridelat na stenu aby se rozveselil pokojiek,a nebo auti,kdyz je to klucina.No nevim nevim. Ty otvory na opasku jsem si jeste neudela,jsem zdechla vylezt na chodbu naschody :-D Jinde to asi uspesne neprastim kladivem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Hoj ženy po dlouhé době... Jsem se zas dívala na fler a nestačím se divit co ta ZOO a Jeve vytváří x-). Holky, jste úžasný prostě.
Odpovědět
Já zrovan v rude držím, dva své nejkreativnější výtvory co jsem kdy stvoříla - dva výtisky bakalářky :-D . Docela se divím, lidem, co si za peníze nechávají diplomky psát. To pak z toho člověk nemá takovu radost x-) ...I když já nemít Luďka, tak to dohromady nedám, musel mi napsat závěr a dodělat obsah a takový ty blbosti okolo, já už byla úplně hotová. Teď se mi dokonale rozvinula chřipajzna, takže Zoo, z návštěvy nebude asi nic. Nerada bych vás nakazila a stejně ještě ve středu budu asi doma. :-( :-( :-( Ach jo, tolik jsem se těšila až mě Patka očuchá...hrozně mi připomíná naši nebožku Nelu - byla briard, ale většinu času byla ostříhaná a vypadala úplně jako Patka, hlavně na těch fotkách, co jsem viděla. Tak aspoň Janin šnuptichelník má zase práci, v posteli je mnohem lepší než ta tvrdá papírová krabice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bre poledne, http://www.fler.cz/objednavka-reklamn... kdo je BOBO??? libi se mi ta 11 taska, ale neznam BOBO.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, ty satky jsou bozzzziiiii. Jestli nam nase knedlicka ve ctvrtek ukaze, ze je to holcicka, tak si je zamlouvam:)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Bobo je nejaky maskot tusim,a nebo admin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a tu halenecku s ptackama samozrejme taky.... ...jeeee, ja jsem tak zvedava..... bude to uz videt??? Rezet, uz to vite?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak Boba nakreslil Admin, uz jsem si to nasla taky:))))
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, to nevadi-alespon nebudu muset uklize :o), hlavne se vyzdrav a taky gratuluju k dokonceni diplomky. Si sikoula! A pani, Bobo je kresbicka od pana Admina z fleru-takovy jeho maskotek :o). Jinak ted jsem tam pridala kosmicke satecky-jsopu tak na vetsi pulrocni dite-roza je mela jednou na sobe-na svych prvnich narozkach-takze jsou dost zachovaly a jeste jsem je ted dozdobila!.... Zatim, taky mam naky resty, tak dodelavam....
Odpovědět
Profilova fotka
matko zoo, ty saty si prave mozna uz ve ctvrtek zamluvim:)))
Odpovědět
Profilova fotka
zoo - ty saticky jsou supeeer, skoda, ze segra ceka chlapecka, jinak bych neodolala... s tema nausnicema jeste pockam, s cim prijdes a kdyztak bych si napsala, ju?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ju, baby-diky za pochvali, to me moc tesi-tak ja spacham i neco kluciciho-mozna.....kdyz najdu neco sqeliho na dotvoreni.... Musim pro Patku, sem ji zapomnela na zahrade a desne tam lije :o)))), to bude cela od bahna a nasledne bude cely byt od bahna.....:o(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, pani :) katko taky gratuluju k diplomce! ja ji ted balila do krabice od bananu ... ja vim, je to uz trochu jiny pocit, nez ji drzet cerstvou z vazarny, ale to je halt zivot. a dekuju, jak porad krasne chvalis snuptichlakovnik. snad dneska uz tam hodim dalsi, mam zajemce, ale nejak to nestiham. stale mam ve fronte nevesty :) kosmicky satecky jsou super, ja mam zase na dotvoreni klucici veci, tak treba bude saty neco pro tebe akuratni :) jinak uz jsme s martou tvorili pro jejiho trileteho synka a myslim, ze se nam povidlo. zdeni - uz mam pro tebe opici! teda jen opici, jinac taskent budu sit az v domeckovi, v lete. tak hajd ynam rekni, co bude opicatko a my se pustime do prace :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak Zoo: šatičky super! No, ale když je o ně taková rvačka, tak beru tu blůsičku, jo? 8-) Ta je totiž úžasná ze všeho nejvíc :-N Jinak příští týden jsem na tom celkově špatně, ale ať už se sejdete kdykoliv, přijdu si aspoň vyzvednout ty vaše výtvory ;-) Takže Zoiku, už mi to spočítej, mám bioslepici, biokrávu a blůsičku, je to tak? Jo a od Jeve brochňu, ale tu už jsem naštěstí zaplatila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK pani, pisnu ti IP...jakoze Eve:o)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ted tam mam jete sukynku-pro jednu holcinu, co ma taky holcinu a ta se zove Laura....takze proto ti tygri :o) Zatim, dneska frcim mezi lidi, jdu se zuslechtit :o).
Odpovědět
Profilova fotka
tygri pro lauru jsou teda taky dobry :) ja jsem zvedava, kdo si nakonec vezme tasku na strudl :) evi, broz je jiz zaplacena a i zabalena, rada ti ji predam. do te doby tam budou i nejake dlasi veci (vazne tomu verim :) tak treba si pak dovyberes a zaplatime / vymenime / si to na miste. jupiii, my uz taky mame podlahu! hura! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky da se na tom fleru jen vystavovat bez prodeje? Asi ne,co? Jinak se mi hodne libil ten kapsar s vlackem,tak do neceho takovyho se mozna pustim.ale jeste ani nemam ten posltarek,mam porad napady,alej semneka zdechla se do neceho pustit ]-(
Odpovědět
To se teda máš Jeve s tou podlahou, my stagnujeme (alias čekáme až budou peníze). Máš fotky??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?