Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Teda Katko, svatební album nádherný! Strašne se mí líběj ty boty, ty ti budu závidět:) A ženicha asi taky, chlapi v prouhatým triku jsou sexy ;-) :-D Jeve: podlaha pěkná! Akorát moc nechápu ty širší bílý pruhy, co to je? Já myslela že kantovka je taková rozházená a tady to vypadá jako že jsou mezi dílama takový bílý mezery =-) No, budu si asi muset počkat na detailní foto, ale díky ;-) Jinak super jaro:). A hlavně krásný fotky, to bych taky chtěla umět takhle fotit :-( ;-( ;-(
Odpovědět
evi, díky za pochvalu. Nerada to říkám, ale ty boty jsou už dostání i u nás. Málem mě trefilo, když jsem je objevila - p tom děsným martyriu v londýně, co jsme je nemohli sehnat. No ale těší mě, že mě vyšli levnějc. Topshop už totiž dorazil do Prahy. Je v Palladiu. Boty jsou ale super, jsou relativně i pohodlný :-D
Odpovědět
Opět nic moc nepřispěju, páč jsem nehorázně nasraná...vyhodil mě od zkoušky. A to jsem si myslela, jak pěkně nepovídám, že to bude jednička jak vyšitá. Ale v úplném závěru jsem místo surrealismus řekla strukturalismus :-p a on na mě vyjel, jestli si z něj dělám srandu a ať se okamžitě sbalím a vypadnu. No, debil na entou. Takže se jdu učit nanovo ]-( a do toho souběžně ještě 200stran na další zkoušku. Mi jebne. No nic, jen jsem se potřebovala vykecat...Tak si pěkně tvořte a mějte pohodovější dny než já ;-)
Odpovědět
veru,to je blb, to mě mrzí, tyhle přežblepty se lehce stanou, dobře to znám. :-( Moh ti dát aspoň trojku, ne? když ti to předtím tak šlo. ach jo.Tak snad to příště vyjde. Budu ti držet palce. Já si o víkendu lehce oddychnu, budu se ještě doléčovat, trochu kutit, uklidím si a pak se zase vrhnu na tu děsnou latinu. Už se s ní mořím asi půl roku, hrůza. Luděk mi dnes odlétá ;-( , ale tentokrát jenomna měsíc, tak snad to brzo uteče, ty první dny, co tu není jsou ale hrozně smutný.
Odpovědět
Profilova fotka
je euli to je mi lito :-( ,to je ale debil,ses jen urekla ne? Tak to snad mohl pochopit imbecil,ja se taky obcas ureknu,a to treba i ve jmenech,a to je docela husty kdyz mluvit o soucasnem a reknes jmeno byvaleho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci mesic utece jak voda,zvlast kdy pracujes,studej a do toho jeste kutis,to me ten muj v kvetnu odjede na 14 dny a to bude hruza,kdyz cely den akorat vysedavam doma :-(
Odpovědět
no já budu od května taky vysedávat, v práci končím a budu se šrotit jak barevná :-| , občas nějaká brigádka. takže taky nic moc. Ale když budu státnicovat, tak už snad bude doma. Budu potřebovat psychickou oporu.
Odpovědět
Holky, díky za podporu...hm, asi to někdy muselo přijít, když celých pět let nic...ale vážně si ymslím, že jsme mu řekla všechno podstatné, ale tak snad příště :-p Katy, ty pocity, když milý odjede, moc dobře znám. My měli s Liborem taky dva roky vztah na dálku, já byla tu a on v UK. Přesně tak, první týden je vdycky nejhorší, než si člověk zvykne, že má zase jen mobil, sms a net. Ale pak už to zase utíká. A když budeš mít sama program, tak se ani nenaděješ a už budete zase spolu...a za pár měsíců už i jako manželata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,za par mesicu jako mazelata a to uz pak budes tady se mnou x-) uz se tesim,teda jestli nezmenite plany ;-)
Odpovědět
Ahoj, tyhle stránky navštěvuji často, ale do diskusí se moc nezapojuji. Už jsem ji psala i do jiné diskuse, ale nikdo mi neodpovídá, třeba tady se mi odpovědi dostane. Jen bych Vás chtěla poprosit o radu co používáte na kreslení na zeď (myslím které barvy nebo pastelky?). Děkuji za odpověď
Odpovědět
Ahoj ;-) mno, já myslím, že nejlepší budou akrylovky...ale nemám vlastní zkušenost. Počkej, až se tu objeví Zoo nebo Jeve, ty ti určo poradí. Ale s těma akrylovkama by neměl být problém 8-)
Odpovědět
ivi: zatím ne, jen nemáme kde bydlet. To se bude muset ještě vyřešit. Taky si tam co nejdřív budu muset najít práci, bojim bojim. Ale jsem moc ráda, že tam budu mít nějakou známou ;-) . trochu mě ale štve,že se mi to studium trochu protáhne, chtěla jsem ten čas a hlavně peníze!!! věnovat na nějaký kurz Aj. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kaci netruchli,kurz anglictiny muzes delat i po vecerech ;-) Kolik si tak zhruba muzete dovolit platit najem? Asi ne 700 liber vid? :-( protoze to by pak bylo easy,tady u nas v baraku je vzdycky nejaky byt volny,ale nejlevnejsi byl ten nas byvalej,a to 680 liber.
Odpovědět
My jsme bydleli v Manu v rodinném domě dva páry a každý jsme platiili 300liber/osobu. Takže ve finále to vyšlo skoro stejně, což? Akorát, že vy máte, Bed, svoje soukromí. My sice měli svou ložnic i koupelnu a wc, ale obývák i kuchyně byli společné :-( naštěstí to byli super lidi, jinak by to bylo nemyslitelné :-S Ale určitě se vám, Káti, podaří nějaký slušný podnájem sehnat, i když za cenu toho, že to nebude zrovna v centru. My to měli tehdy do centra cca 10 minut pěcha, takže pohodička. Hm, jak teď tak o tom píšu, tak bych se tam snad i na čas zase vrátila...hlavně jsem si tam užívala nakupování za pár šupů (Primarc :-D ) a Starbuck kafe ;-) .Ale pracovat už bych tam teda nechtěla :-p Když jsem si jednou před začátkem směny četla v Timesech, tak šéfová nevycházela z úžasu, že UMÍM číst. Zřejmě myslela, že v ČR žijí křováci :-p A když jsem jí pak dotčeně řekla, že umím i psát a studuji univerzitu, tak byla úplně v šoku. Ona má prý základní vzdělání! Stačí vám to, jo? To tu máme ale kreativní debatu, což? :-p :-D Bed, a ty job nehledáš? Nebo jsi na plný úvazek paní domácí? ;-) Hm, to bych si taky nechala líbit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem na plny uvazek pani domaci,ale praci hledam,jenze simusim vykutit nove Cv,jelikoz mi nikdo ani nehodla odpovidat na maily,des. jakto ze mela jen zakladni vzdelani? To jde nejak mimo me. :-N A jinak bydlime asi 10 min pesky od Liverpool street,takze taky skoro v centru ;-)
Odpovědět
To já netuším, jaktože dělala manažerku se základkou. Jinak já když hledala práci, tak jsem si vše obíhala osobně. Kdybych měla spoléhat na meily, tak se asi načekám. Ale jasně, záleží na jaký druh práce máš políčeno ;-) Budu držet palečky...
Odpovědět
Už je pryč ;-( ;-( ;-( . bůůů my budeme hledat za co nejmíň. Tak do 150 za týden, pokud jsem to nepopletla.Jak to je v jiný měně a jěště jeden to počítá na měsíc, druhý na měsíc, tak v tom mám hokej. Starbuck's pronikli už k nám, minulý týden jsem si chtěla udělat radosti a koupila jsem si ten jejich úžasnej mrkvovej koláč. Akorát jsem si spletla čísílko a místo 9 četla 4 (fakt to maj blbě napsaný). Když mi za kousíček dortu řekla částku 95 kč, málem jsem padla do mdlob. to byl zatím můj nejdražší dort v životě. Ale dobrej, to jo.
Odpovědět
Tak teď zase něco kreativního... Babuchy, poraďte mi nějaký zajímavý vintage motiv na stěnu na wécko 8-) :-p Stěny jsou bez kachliček a budou vymalovány jen na béžovo, tak bych to ráda na jedné stěně nějak zajímavě oživila. Ale nemám moc hlavu na motivy...Co na to kouzelnice Zoo? (a spol.) ;-)
Odpovědět
že by plakátek? ;-) Jinak k těm tématům plakátu na téma kniha. Já mám jednu knihu, která by si takové ztvárnění zasloužila. Jmenuje se nabarvené ptáče od Jerzyho Kosinského. Je o malém klučinovi, kterého za druhé světové války rodiče poslali na venkov, aby ho chránili. Kluk je ale snědší, tak ho všichni považují za cikána či žida a odevšad ho vyhánějí. Knížka je poměrně dost drsná, jakože hodně, ale já ji miluju a myslím, že je celkem nadčasová a má hlubší poselství. Nabarvené ptáče se v knize objevuje i jako konkrétní motiv. Jeden sedlák se baví tím, že z hejna holoubat vezme jedno a to nabarví a vypustí mezi ostatní. Ti, protže je jiné než oni, ho uklovou. A ten kluk je také malé ztracené nabavené ptáče, které nikdo neche.Tenhle úryvek a ještě jeden drsnější nám prosím předčítal profesor na gymplu. Dlouho jsem pak sbírala odvahu si tu knihu přečíst :-p . Nebo co plakátově ztvárnit Pía a jeho život ;-) ...Zoo, co ty na to? Jinak mě začínají bolet uzliny - krční, bojim bojim a k doktorovi se mi nechce :-|
Odpovědět
Ta knížka mě zajímá... Ale plakát nechci, spíš jsem myslela aplikaci namalovat (akrylovkama ;-) ) přímo na zeď...
Odpovědět
tak nějaký ornamenty? ;-) ...a co ty tvoje háčky? Ty tam budou?
Odpovědět
Profilova fotka
jo kaci,tak na starbucks jsem taky narazila v praze,a tak jsem tam vlitli,a kdyz jsem zjistila ze obycejny zeleny caj chteji azi 90kc,tak jsme hned zase vylitli :-D Jinak carot cake je uzasnej,ten si davam tady skoro vzdycky ;-)
Odpovědět
Dobré ránko... jj, Kači, ty háčky tam 100% budou, takže něco jemného, aby se to nebylo a nejlíp, kdy to bude spolu korespondovat. Viděla jsi wc Zoo? Ona tam má namalované velké květy, ale na všech stěnách. Já bych chtěla aplikaci jen na jedné stěně, nejspíš na té za záchodem. Napadá vás něco? ;-) Jinak jdu biflit na opáčko + další zkoušku :-( :-| ]-( :-S :-p
Odpovědět
Ostuda - omlouvám se za hrubku :-p
Odpovědět
kde máš hrubku? :-o mě zatím nic nenapadá, ale květy bych tam asi nedávala - jakože se mi k těm háčkům nehodí. Nébo....co květy levandule? A doplnit to velkou vázou sušené levandule na zemi. Mohla by i voňet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm,levandule to se mijako napad libi ;-) Jinak me nic nenapada,ja si zachod bez kachlicek neumim skoro ni predstavit :-D
Odpovědět
kolik stojí mrkvový koláč v UK? Jo a Ivi, platíte kromě nájmu ještě nějaké poplatky - voda, plyn, lekrtika (tu máte na tu kartu, ne?), internet. Protže když spočtu 4x 150, tak to dá 600, to by už na nějaký nájem daleko od centra šlo, ne?
Odpovědět
díky za typy, hodím něco do alba, co jsem objevila na etsy a blíží se to aspoň z části mým představám...
Odpovědět
Tak ženy tady, tady: http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
veru, moc pěkné. mě se líbí ti lidé, ty jsou úžasný. ale máš pravdu k tobě se to asi moc hodit nebude. Co nějakej vtipnej citát? :-D ta pampeliška je taky úžasná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?