Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Ti lidi jsou úžasňákový, že? Ale fakt mi tam nebudou pasovat, chce to prostě něco "vintage" ;-) , ale zároveň to musí korespondovat s tím háčkem :-p Ta pampeliška je taky dobrá, ale asi by to k sobě moc nepáslo, že? Ty jo, já jsem jaksi úplně bez fantazie... Nebo mě ještě napadlo nakreslit nějaký ornamentální rám (něco takového prodává i IKEA, tak by šlo možná taky použít) a pak do tooho nalepit nějakou zajímavou fotku, nejlíp z rodinného archivu...
Odpovědět
A co něco takovéhoto? http://www.modrastrecha.cz/album/view... Ten styl se mi moc líbí, snad by k tomu i šel, ale zase jak to pojmout?! Namalovat to teda v žádném případě nezvládnu, jedině by to bylo formou nějakého plakátu...Pomoc, pomoc... Matka Zoo by neměla nápad? ;-)
Odpovědět
tak ten obrázek nemá chybu! A co lidičky ve vintage stylu, jakože v dobových kostýmeceh, s klobouky, cilindry, buřinkami? to by šlo, ne?
Odpovědět
Jo, asi by to šlo...ale teď mi poraď, jakým způsobem to na tu stěnu dostat. Na spodním wc budu mít taky vymalováno béžovou, ale jedna stěna bude, na tvou radu ;-) tmavě fialová a na ní budu mít rámečky s fotkama. Ten horní záchod bude sice v podobném stylu, ale stejně jsem chtěla, aby se v něčem odlišoval. Bude teda jen béžová barva, ale na oživení jsem uvažovala o nějaké té aplikaci. Ale takhle složité obrázky namalovat nezvládnu :-( Obrázky v rámečkách už nechci :-p
Odpovědět
A kdyby to bylo jako tapeta na celé stěně, je asi blbé, že? To by bylo moc mega...Ach joooo
Odpovědět
Ježiš, já už nemůžu...zabte mě :-|. Mě už nebaví ani nic vymýšlet...já se k některé z vás i s dítětem stěhuju, jen u vás porodím a zase půjdu :-D.
Odpovědět
:-D , rezet a kdy tě to vlastně čeká? Držím paltečky, ať to dobře dopadne. Veru: nejlepší bude asi nějaká tvrdší fólie, na tu si přenést vzor a pak vystřihnout, pak jen malovat nebo tupovat barvou přímo na stěnu, přes šablonu. Ty lidičky by takhle šly. Stačil by nakreslit jeden pruh, který by se pořád přikládáním na stěnu opakoval. Já dneska intenzivněji ležím, když mám klid, tak bych se to třeba o víkendu nějak pokusila nakrestit, jak to myslím. ;-)
Odpovědět
To bys byla zlatá, Katko. Já jsem to totiž moc nepobrala :-p ...pak nemám propadat u zkoušek, že? ;-)
Odpovědět
no, ono to bude spíš mým spisovatelským antitalentem, neumím vysvětlovat :-p
Odpovědět
Suik, někdy na pomezí srpna a září...ale já asi z toho všeho porodim dřív. Nedýchám nic jinýho než prach, sem tam tu kuličku polystyrenu, v jídle mi skřípe písek a o posteli ani nemluvím...A sotva to skončí, musíme vymalovat ložnici a pak nám budou dělat okna...no nechtěli byste umřít? Mě drží jen to dítě :-D. Ještěže to bude kluk ty jo, třeba pak přidá ruku k dílu :-N.
Odpovědět
Eulalie, ty Tvoje výtvory jsou excelentní... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj decvcata ,ja jsem prifrcela az ted,byli jsme na kupovat :-N A mam hroznou radost,segra si poridila internet tak uz nebudu utracet majlant za telefon,s ni je to vzdycky totiz tak na hodinu :-D Jo Kacija myslim ze pokud nechcete byt primo v centru nebo blizko centra,takto by jste asinasli,ale nebude to asi moc velky ani zadna extra ctvr.my platime £780 +elektriku na kartu + plyn,to je asi £30 za ctvrt roku,nevim presne,zalezi jak moc topite,my topime dost,takze to vyjde asi na £10 elektrika a £10 plyn mesicne,vodu my neplatime,ale nekdo jo.A jete platime cancel tax,ale pry pokud jsi student,tak to neplatis. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Rezet: aby nedošlo k omylu, to nejsou MOJE výtvory, to je pouze inspirace z etsy :-p A držím pěsti, ať tu rekonstrukci zdárně (a rychle) zmáknete...nervičky, co? Ty mám s barákem taky, ale naštěstí uprostřed toho blázince nemusím žít, to by mi asi trclo :-p Drž se!
Odpovědět
Jinak se teď loučím...pádím na svícu. Kdyby někdo nerozuměl, tak přidávám překlad=rozlučku se svobodou. Pááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to si to euli pekne uzij ;-)
Odpovědět
Eula, tak jo, tak ty NETVOJE výtvory jsou excelentní, ale to jsou tu skoro všech...jenže já už nemám nervy něco zkrášlovat, hlavně, že to bude nějak hotové :-D. Jak hluboko jsem klesla ]-(.
Odpovědět
no rezet, moc se ti nedivím, mě by z toho asi taky hráblo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se ti rezet ani nedivim,me stacilo kdyz jsme se stehovali,vubec se mi nechtelo do uklidu :-N
Odpovědět
Jste zlaté...já už nemám sílu totiž ani uklidnit. Už jsem rezignovala a to mi ještě nedávno nic neuniklo, teď to nechávám na manžovi, ale tak zatím se to vyplácí...on je šikulka. Stejně si říkám, že mi to synátor nejspíš zničí všecko. Jen pořád nevím, jestli dát do obýváku lino nebo plovoučku...zas abych to neměla poškrábané, lino zase prostáté...fakt nevím. Navíc je tu zima a mě to lino příjde teplejší. Třeba v kuchyni je lino a je tam tepleji než v ložnici, tam je plovoučka a navíc už poškrábaná a to ji tu máme dva roky ]-(.
Odpovědět
Profilova fotka
no u plovoucky zalezi na jakou zatez je delana,ty levnejsi nic nevydrzi,a u lina je dobry,ze se da kouit i v dezenu plovoucky,a neni tak narocne na udrzbu,ale pry je dobre lino prilepit,aby nemelo vuli se pohybovat,pry pk dyl vydrzi,videla jsem to v bydleni je hra,zkusim tonajit a dat odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
tak myslim je to tohle http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/...
Odpovědět
holky, jak to vypadá s tím naším srazem? Platí to úterý? Ale kdy a kde? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano devcata,tak jak to s vami vypada,nejake nove kutenicko? ja se uz dlouho chuystam usit povlaky na polstare a ted jeste upgrade tu tasku,ale nejak se k tomu porad ne a ne dostat,tak snad dnes alespon tu tasku,jesli me segra prestane okupovat pres skype :-D
Odpovědět
koukám, že se nemůže nabažit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo,ona ma porad co vykladat,a navic se doma trochu nudi :-D jsem se kvuli ni jeste ani neprevlikla s pyzama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D teda z pyzama :-D
Odpovědět
tak když má ten internet tak se určitě nudit nebude :-D . Já sem chtěla jít nakupovat ale ještě jsem se k tomu nedokopala, fotila jsem a upravovala nový výrobek.
Odpovědět
Ukaž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky kutila,konecne mam hotovou tu tasku,ono na tom toho nebylo moc k delani,ale ono se to nezda,a zabralo mi to hodinu,staci parkrat parat a je o zabavu postrarano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
muzete na to mrknout a okomentovat,posledni 3 fota ;-) http://www.ivinka.estranky.cz/fotoalb...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?