Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cusik baby, nak nestiham cist....akorat tvorim raminka, tak je snad zitra soupnu na fler.... A jak se mate? Dobre, jsem tu dlouho nebyla, tak vyzvidam, pac se mi nechce vsechno cist.... Ja mam pohodovy vikendek-vsici fuc, tak si uzivam-obidek u rodicu a bordylek doma:o) a tvorenicko. Ale je pekne hnusne, jsem myslela, ze vyrazim aj se psekem nekam, a takhle se mi vubec nechce, ani psovi se nechce ;-) . Nastesti....
Odpovědět
zoo: přečti si o stránku nebo dvě dál námět na plakát :-D . jinak co ten srazík? Já si koupila super triko, tak k němu dodělám brož, jako k tý sukni co mám na fleru. To ale neprodám, to by bylo drahý. Co ten srazík?
Odpovědět
Zoo, prosim, prosim, jukni na ty dvě předchozí stránky a vysyp z rukávu pár nápadů... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrknu na to.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem to docetla-jakoze o tom zachudku....hele, vyfot tu mistnustku:o). Jinak ty chces tu kresbu na tu stenu za zazachod?.... me teda napadlo, udelat tam pejska jak cura.....zvednuta nozka a proud :-D....jakoze silueta-treba jak jsou ty opicky, takovy typ. :o). To myslim by bylo malinky, relativne malinky ze by to byla vazne jen takova doladovacka.
Odpovědět
Jj, chci to na tu stěnu za záchod. Ten pejsek je dost vtipný, nápad mě zaujal...ale ještě by to chtělo nějak jakože vintage ladění :-p Fotka by ti asi stejně nic neřekla, páč zatím není vymalováno a je tam čurbes :-S Ale nápad se mi líbí...kuju!
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... mrkni na tohle :o), je to zprzneny, ten pes ma myt jinej postoj nohou atd-je to spis pro predstavu-treba jeste nejakyho vystracham.... Jinak hele, nechci ti do toho kecat, ale neni to blby za tou misou nemit nic omyvatelnyho, preci jen kdyz ti panove curaj, tak jim to trosku "odletuje"......:o)tak je dobry moct to otirat a vytirat.... ;-)
Odpovědět
Jo Veru, zapoměla jsem ti napsat, že mi to ztvárnit nejde, ani jsem na netu nenašla potřebné předlohy. V podstatě jsem to ale mysela tak, že by ta šablona vypadal jako ta s těma lidičkama, akorát ti lidé by byli v dobovývh oblecích. Vlastně takový obrys je naše zoo na fleru, myslím, tu její ženskou postavičku. ;-)
Odpovědět
tak čůrající pejsek je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tohle je prima pejsci obrazek.... :-) My meli doma vcera vecer desnou nehodu-Patka byla vecer sama doma a my zapomnely uklidit panenky a ona je natruc ohlodala-resp. jen jednu, ale zato ji sezrala nohy az ke kolenum a obe ruce ]-( :-p....jsem na ni byla desne nastvana a musela jsem Rozu uklidnovat a panenku dat do nemocnice-no a dneska jsem koupila u cinanu novou a vymenila ji hlavu :-D a Roze jsem rekla, ze uz jsem ji uzdravila.....sem ale prima doktorka, coz ;-) :-D ...asi si zmenim nick na Dr.Quinovou (nebo jak se to jmenovalo) :-D :-D
Odpovědět
:-D , Zoo, jsi šikulka. To je ale síla. Chudák panenka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo...Roza bulela jak zelva, takze nic jinyho nezbejvalo:o)...nekdy je to votres, resit takovy veci. Ale vic me teda nastvala, (jako Patka) kdyz mi den predtim sezrala novou hracku kocicku-co jsem pracne rucne usila.... ]-( ...stejne ji jednou zahrabu na zahrade-jako Patku.....no, ted je mokra zem, dobre by se to hloubilo :-D :-N .....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.cz/album/view... :o)
Odpovědět
Zvířata jsou někdy děsný! Já jsem kočku taky několikrát málem přizabila :-D . když mi něco rozbila. Nedávno mi rajtovala na tý kapsičce z vážkou a překousla jeden steh ]-( . Naštěstí to šlo lehce spravit, akorát jsem musela šít přes podšívku, tak jsem to aspoň zakončila takovu hvězdičkou. Radši ti ji už ale dám ;-) .
Odpovědět
Zoo, díky moc, ten pejsan je suprácký...ukážu to Liborovi a třeba ten tvůj nápad adoptujeme ;-) Díky ti! A to storry s panenkou je teda fakt vtipné, i když je mi jasné, že vy jste se doma dvakrát nebavili :-( Tak díky, baby, za pomoc! Jdu čučet na tv, ať se taky od toho biflování odreaguju...
Odpovědět
Veru, jdi, odreagování je třeba. Já už se budu taky muset vrhnout zase na to učení :-( . Já se dnes těším na intervium s upírem, už jsem ho dlouho neviděla x-)
Odpovědět
Cau kocky, jak mate ten sraz? Zoo psala ze v utery, ale nejak to tady nemuzu vyhrabat kde a v kolik. =-)
Odpovědět
Evi: to se ještě neurčilo. Dáme ti vědět. ;-) Já IP navrhovala Medůzu na Míráku - v Belgický. Ale v kolik, to nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
cus baby-uz mam fertik ty raminka:o)-tak mrknete- http://www.fler.cz/zbozi?id=11735&lty... http://www.fler.cz/zbozi?id=11733&pos=2 ja myslim, ze tak na pul sestou-sestou? Coz....Zatim se mejte.
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste tohle-to me dostalo :o).....by se mi libilo pro manzela na pohovku do prace-to by byla bomba! http://www.etsy.com/view_listing.php?...
Odpovědět
:-D , ta je super, nebo spíš ten (jako polštář). Já jsem na etsy zase viděla prstýnek s malilinkatou destičkou x-) , kdyby to byly náušnice, tak neváhám. V půl šestý klidně. A kde se sejdem, dáme sraz na Míráku, nebo až v Medůze?
Odpovědět
A kdo vše jde? Co Satyy, Evlyn? a ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
no baby-kdo se jeste pripojite?......
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ne,mam to trosku z ruky ;-) jinak na tten polstar desku jsem taky uz narazila,taky si mi libila,jenze kam ji dat,ze ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se z toho naseho debilniho psa zblaznim-on zase sezral tu panenku-tu co jsem "opravila"......ja ho snad zabim ]-( ]-( .....
Odpovědět
:-o ježiš marja, to je poděs
Odpovědět
Profilova fotka
ja se z ni fakt zbohnim...sem byla o patro niz u nasich na obede a ona zatim rozkousala tu novou pannu. Tkze musim odpoledne do Tesca a nakou novou sehnat-zitra rano prijede Roza dm, tak at nema zas trauma, ze je panenka sezrana....ten pes se nam ale pekne prodrazi, kdyz ho zivime barbinama:o)..... ...no, al emoc do smichu mi teda neni ;-)
Odpovědět
Mě se asi rozbily jediný dvě plotýnky, co tu v bytě mám. ]-( ]-( ]-( opravy se dočkám tak za deset let. Doprčic! Zbývá mi jen mikrovlnky, to toho teda uvařím, zrovna jsem chtěla přejít na zdravou stravu ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jezis vy mate ale zazitky z nedele,to vam teda nezavidim :-N ja krom boleni v krku atim zadne drama nezazila :-)
Odpovědět
Zoo, ten pes u záchůdku je skvělej!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?