Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Mě by určo bavilo střídat každej den náušnice ty jo, to ti jako fandím :-D. Ale já jsem na zlato, no...takže já mám dvoje zlaté náušnice, jeden řetízek, náramek a dva prstýnky, to nosím standartně, jen na ples to sundávám :-D. Nafotím, až tam budou obrázky a uklizeno pořádně, teď tam totiž spí pes, tak má všude svoje hračky a pelech :-D.
Odpovědět
satyy: to mi někoho připomíná :-D , já jich mám už taky mraky, někdy střídám i dvě za den. Jak jich mám moc, tak vždycky koumám, které se hodí k mému oblečení. :-D ....no magor. Ty od Zoo jsem viděla naživo, jsou nádherný x-)
Odpovědět
rezet: obývák vypadá krásně ;-)
Odpovědět
Téda, se máte...já vůbec nemůžu nosti nic jinýho než zlato, ze všeho mi hnisají uši :-S. Suik, no díky, ale jak říkám, není vyfocenej celej,no, zdání klame :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
rezet,tak to se pridavam,taky mi ze vsechno jinyho nez zlata hnisaly usi,takze jsem nausnice nenosila vubec,loni jsem si nechala udelat zlate na zakazku i s retizkem a priveskem,a popravde to taky nenosim,jen opravdu obcas,ony jsou toti malinko delsi,tak se taky nehodi ke vsemu. Ale ted jsem si koupila na fleru nausnikcy,a ty mi nic nedelaj,tak nevim jestli uz me ta "alergie" opustila,nebo jsem jen mela stesi na matros co mi nic nedela. No teda malinko to poboliva,ale nehnisa,a kdyz si na ne zvyknu,tak o nich pak uz ani nevim.A ted mam uchylku,hlavni na co na fleru koukam jsou nausnice :-D Uz mam v kosiku dalsi 4,ale porad jeste o nich premyslim,protoze jsem si ted koupila jeste jedny tady u nas,takovy cikansky :-D a mam jeste zalusk na nejake drevene,ja totiz miluju drevene doplnky jako nahrdelniky a naramky,ty mam za posledni mesic koupeny 4 :-D
Odpovědět
já mám štěstí, že moje uši snesou vše. Jinak bych se zbláznila, zlato nemám moc ráda, jenom bílé. :-D
Odpovědět
Bendaroi:No já jsem alergická na nikl, tak jestli si měla štěstí a ty náušničky jsou bez niklu, tak to ti uši hnisat nemusí ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nemam ani paru na co jsem alergicka,akorat vim ze jsem vzdycky desne trpela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, zbezne vas zdravim z dovolene u nejskvelejsi tchyne :). dnes jsme byli v amstru na dni kralovny a bylo to super - takovy blesak na tolika hektarech! :))) satyyy, tak jsem zvedava, jak se popasujes s tema ruzovyma nausnicema zn. vlenene, uz jsou hotove. jen je odsud nemuzu nahazet do vylohy na fleru, ale pak ti je tam zarezervuju. no a pro suika a spol konecne ty nahrdelniky - jsou alias ten zluty, co jste zde mely z etsy - mimochodem ten byl teda taky uzasnej. rezi, obyvak je nahodou fajn... :)
Odpovědět
jani, budu se těšit! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak s těma náušnicema se přidávám ko skupině "úchylů", já jich mám taky mraky :-D :-D Terez: já myslim že to určitě bude lepší než předtím, takže co řešit. Navíc když babi bojuje za "monstrum" a nábytek musí zůstat, zase taková proměna se pochopitelně dělat nedá. Jinak naše rekonstrukce je u ledu, stále se pouze spoří ne dveře ]-(
Odpovědět
evi: přišla ti IP s těma jménama?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cus babuchy-konecne jsem poradne zalobovala na fleru a mam tam "rozhovor"......tak mrknete, at si uziju chvili slavy:o)))) http://www.fler.cz/zuzana-aneltova-ma...
Odpovědět
Ahoj, tak jsem nafotila obývák, ale je tam ještě binec, tak se nelekněte. A spousta věcí tam ještě chybí. Jinak krásný první máj všem, nezapomeňte se lóbnóť někde pod třešňó :-D.
Odpovědět
Zoo, já se z Tebe picnu, to je perfektní čtení, jsem se zas dlouho takhle nezasmála :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
pekny prvomajovy preji... jen nakukuju.... ale rozhovoru jsem neodolala.....! a je delikatni!!!... tak trochu ''brilantně'', ''esteticky'' ''seriozní'', leč DOKONALE ''rozkosny'':)))) jedine velke zklamani, ktere jsem si pripravila jiz minuly tyden je, ze Zoo neni opravdu Zoo, jak jsem se domnivala :o(( ......ale Zuzana je taky ok :-D ....Dokonce jsem za Zuzanku bojovala pri vyberu jmena. Ale tady by nam z ni udelali Cucanu...
Odpovědět
Profilova fotka
a Terez....ten hnedy obyvak prokouknul moc a sedacka je s hnedymi polstari taky lepcejsi (nez s cervenymi) :o)) Povedlo se... tak ja zase letim P.S. tady uz tresne skoro odkvetly!!!
Odpovědět
zdeni: nemusíš být zklamaná, Zoo je fakt Zoo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdeni, ja jsem Zoo....to je jakoze [Zů]-zkraceni ze ZUuuzana.......o)......a opravdu se mi tak i rika - i Rozinka rika mama Zoo....:o). Jo a jeste tak manzela nahnat nekam pod ten stom-jsme se vratili z vyletu , bylo to prima a ted zase kolobeh doma-nakrmit, poklidit, vyzehlit.....zakutit a spinkat:o)
Odpovědět
mě nemá políbit kdo, ale Luděk mi aspoň poslal virtuální prvomájovou kytičku. x-)
Odpovědět
Tý jo, co já se tu nedovim Zůůů :-D. Já mám splněno, jsem políbena :-N.
Odpovědět
http://www.amazon.com/Warm-Fuzzies-Sw... trochu to tu asi rozhodím, ale jukněte na ty všechyn knížky o plstění a pod. dole, ty jsou úžasný co? Můžu si ale vybrat jen jednu, ale jakou? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
je rezetko, mate prima tu podlahu, ta se mi moc libi:o)). Jiank si myslim, ze to vypada dobre-ty porad jsi o tom mluvila jako o desnem monstru a ted s tou sedackou to vypada docela dobre, tak jako odhmotnene... Ja asi toho meho muze budu muset zmermomocnit, at me kissne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se hlasim, ze jsem byla polibena nejdriv pod šeříkem (protoze to vypadalo, ze uz je tu vsechno odkvetly) ... ale potom jeste pod jabloni a pod tresni :-D ... tak snad to pomuze :-D :-D :-D
Odpovědět
tak já asi uschnu. Jana se asi určitě líbá pod tulipány ;-) ...ségra se právě z Holandsa, tak mi nadšeně líčíla, jak je to tam krásný. Ale časopis mi nepřivezla, prý se jí nelíbili :-| , má jen nějaký floristický ale i snějakým kutěním, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se hlasim k polibenym,a je to fakt sranda,protoze si na to vzpomnel spis milacek,a oni nic takoveho nemaj,ani anglani,takze o to vic to potesi,ze mu to staci rict jednou a pamatuje si to na porad x-) No a sli jsme ven po veceri,a taky jse mysleli ze zadny strom nenajdem,ale nakonec jsem nasli,ale problem....nekdo pod nim stal,a milacek je desnej stydlivka,tak ze prej jdemem hledat jiny strom :-D No ale nenasli a hnala se bourka,tak jsme sli zpet pod ten prvni a tam me loubnul x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o jinak jsem vcera utvorila dalsi recy triko,ale jeste je v procesu,nasivam na nej totoz koralky a flitry,a je to desna piplacka,vcera uz jsem to vdala,takze az to dnes dodelam,tak se pochlubim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem narazila na netradicni svatbu http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc... Nechate se insirovat ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady je to me triko http://www.fler.cz/blog/recy-triko-no-2
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ta cerna svatba je fakt husta..... :-S......no, ale ona by nevesta nevypada nic moc ani v klasickych satech ani v jinych satech:o))))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?