Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok,[prdime tu na to,jdem udelat kreativni doupe na strese.Zalozis ho ty kaci nebo to tam mam flaknout ja?
Odpovědět
Profilova fotka
pod obrazkami bolo jasne uvedene, ze sluzia ako hracky. :-x toto je sice tema o tvorivosti, ale na stranke o byvani, takze preto.
Odpovědět
Profilova fotka
ok,a nebylo nahodou v pravidlech ze tu nemaj byt fotky okoli a pod? a je tih tu hromada :-p
Odpovědět
Profilova fotka
okolie, pokial priamo suvisi s domom (zahrada, s prizmurenim oka aj prijazdove cesty a pod) mozu byt. okolie bez stavieb (les za nasou obcou, pole za chalupou, ...) nie. psov a ine domace zvieratka sa snazim mazat, nechavam iba ak su na fotke vramci interieru, pripadne priameho okolia domu. pokial mate nejake dotazy ku konkretnym fotkam/albumom, prosim do mojej IP.
Odpovědět
Profilova fotka
hm,ja uz to tu nebudu rozpiplavat,je mi to koneckoncu jedno,ale par fotek jako napriklat tohle jje les co mame za barakem tu je :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vytvořila jsem na Fleru naši diskusi, ať máme pro naše kutění zázemí, navíc ještě příjemné! Střecha umírá, ať žije střecha (a všechny pilné adminky s ní) :) Pojdtě o dům dál, ať si můžeme zase normálně povídat :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja u se presunula ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se presunu......je to skoda-tady jsme se seznamily.... :-( ........:o)
Odpovědět
já se sunu taky, holky, všechny šup tam! Jani díky, že jsi se toho ujala. ;-) Ale hodně mě to mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
taky me to mrzi, ale halt se nedalo nic delat... :-|
Odpovědět
ikke: mě to nedá, musím se ještě vyjádřit: mohla jsem to vyfotit na stole s pozadím kuchyňské linky, kdy by nebylo pořádně vidět, to co bych chtěla ukázat a napsat k tomu nějaký zakuklený komentář. Nebo u těstovin napsat: koukněte jaký mám ošklivý sporák, brzo budu mít nový...... :-p ...to mi přišlo už trochu trapný. Nutíte tu všechny porušovat pravidla k focení pěkných fotek, aby s dekorací byl vidět i zbytek obýváku. :-N
Odpovědět
Holky ;-) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Článek se načítá
Vy se sunete? :-| Škoda.
Odpovědět
rezet, tak pojď za náma ;-) jsme na fleru.
Odpovědět
suik - nikto vas do nicoho nenuti - suhlasili ste s nasimi pravidlami, tak sa ich drzte - ak s tym mate problem, potom nie je na vine ani ikke ani ine adminky pekny vecer
Odpovědět
Když já to ne fleru neumím ;-(.
Odpovědět
Profilova fotka
Rezet, to zmaknes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám doma tuto vázu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... poraďte co do ní v tomto období dát? Na Vánoce tam dávám malinké vánoční ozdoby, teď ale nevím ... Díky!
Odpovědět
ahoj mori, skus tam dat napr. musle ved ide leto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tixi - to mi zůstalo u mamky ve velké číši - na dně kameny a na vrchu mušle - takže mušle došly :-N
Odpovědět
tak tam supni nejake ozdobne kamienky vo farbe ktora sa ti tam hodi, je ich celkom lahko dostat v roznych farbach
Odpovědět
Profilova fotka
tuhle vazicku mam taky... momentalne v ni mam susene hortenzie :-) ale uz jsem v ni tez mela kaminky,vodu a na hladine plavaly svicky...ale tak jsem to mela jako dekoracku na stul na obed pro babicku a dedu :-)
Odpovědět
ja mam v nej nasypane po okraj kavove zrna a sviecku vanilkovej farby, ktoraz toho trci len na 1 centimeter. uzasne to vonia x-) ale je to skor vazicka ako vaza, pri velkej vaze by bola ta spotreba kavy dost velka :-D
Odpovědět
já bych do ní dala celé i půlené citrony a limetky ;-) Kamínky má doma skoro každý :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle citronovy dekorace jsou hezky...jenze to nic nevydrzi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
eulalie - nápad je to fajn, ale počítám, že ty půlky, budou už druhý den oschlý :-S
Odpovědět
Mori, co susene limetky nebo pomerance? Ja si nakrajela limetky na kolecka, ususila a mam z nich peknou dekoraci, bohuzel ne na fotce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mna napada piesok s malickou lodkou farebny piesok s (farebnymi) cajovymi svieckami kaktus zasadeny v piesku alebo strku (he, neviem, ci sa to da, navyse to by asi nebola sezonna dekoracia) vodne rastlinky - take rastlinne "akvarko" ale vlastne...teraz by som tam asi najskor dala rezane kvety - ved kedy, ak nie teraz? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem si nedávno říkala co do této vázičky....a tak jsem jí ušila převlek a když za oknem najdete už tolik krásy...a při každé procházce něco uškubnu tam -nebo tam- a pořád je tam něco nového.... http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Ahój, holky, fakt tu žádná nejste? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?