Kreativní doupě dekorací do bytu

Zobraz úvodní příspěvek
Toto téma je pro všechny nadšenkyně a nadšence, kteří rádi tvoří a zútulňují svá hnízdečka. Také zvu všechny holky z beremese z Vánočních dekorací ;-)
Odpovědět
ahojte :-) co by sa dalo zmajstrovat z obalu z kokosoveho orecha? nemate dake napady? mam to presne na 2 polovice a neviem, co z toho vymysliet... a ako mate naaranzovane muslicky z dovolenky? mne sa povaluju len tak, skoda ich... diky za kazdu inspiraciu :-)
Odpovědět
tie orechy mozno pouzit na male kahanceky, mozno budu pekne svietit. muslicky som videla nalepene na kartone a v ramiku visiet na stene...napriklad
Odpovědět
alebo tie musle nahadz do skleneneho pohara (takej tej sirokej vazy, co dostat v 35tke alebo v ikei) mne to celkom pekne ukazalo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muslicky do ruzne velkych a vysokych sklenicek na jedno misto, mozno popsat z jakych mist jsou :)
Odpovědět
já bych možná trochu rozvinula to, co napsala ene. koupila bych malé hezké rámečky, mušle bych nalepila nebo nějak připevnila na bílý podklad, přidala k tomu popisek, kde a kdy byly sebrány, a celé to šoupla do toho rámečku. jestli máš dost mušlí, budeš mít dost rámečků a dekorace na zeď je hotová. já se na to chystám příští víkend. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karkul, chci pak fotku :)
Odpovědět
Už fakt nikdo? Kdybys tu byla ZOO, tak tady jsou botičky v akci ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
jéje, rozamundo, to jim to ale sluší! x-) ps: hoď to zoo na flééééér ;-)
Odpovědět
ahojte je cas oprasit temu... idu vianoce tak ukazte kto co vyrobil. ja som uz zacala http://www.modrastrecha.sk/album/albu... :-) :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
zas trosku vytiahnem temu aj ked uz nedufam ze sa niekto najde kto nieco vyraba doma. :-( dnes som skusala velku noc mozete pozriet do albumu. ma niekto daky napad?
Odpovědět
Profilova fotka
Co to tam je za "skorapky"? Misto toho bych dala brezovou kuru a misto umelych kytek barevna pericka..
Odpovědět
ene neviem co to je presne. co som doma nasla to tam je. farebne pierka by som musela kupit take nemam. tvorim z toho co doma mam. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky děvčata,nemáte nějaký tip jak si vyzdobit domeček na Velikonoce?Ještě nemám nic,kromě věnečku( který jsem používala na starém bytě)shola nic.Líbí se mi takové ty proutky vedle hlavních dveří,ale než se do něčeho pustím,chtěla bych to vidět jak nato.dík.Mně všechno trvá,tak abych to do dubna stihla víte :-D :-D :-D
Odpovědět
A nebo nějaký odkaz ,na jarní dekorace??
Odpovědět
dobru skus to dako popisat lepsie neviem o co inde. ja mam teraz taku knihu novu dekoracie a susene kvety tak snad sa tam nieco dobre najde co pouzijem.
Odpovědět
.dobru tu mas niekolko stranok mozno tam nieco najdes. len to treba pozriet. neviem kde co je. kedlubna.tym.cz/,alinka.sk,http://qfitko.rajce.idnes.cz/papirove_pleteni/,http://www.marsiland.wz.cz/index_soubory/Page12799.htm,ceske-tradice.cz,artmama.sk,rucnivyrobky.eu,janart.webgarden.cz
Odpovědět
Ahoj,mima,předtauju si něco většího,aspoň 1,5 m něco jako nedopletený košík,nahoře ty protk svázavé,vkošíku nějaké kytičky,vajíčka.....kolem těch prozků omotám třeba břečťan...nevím.nebo koupím takové ty pruty co se dají koupit v květinířství a navěsím naně vajíčka,ale to se bojím,že byto někdo ukradl,nemáme hotový plot a chodí si k nám lidi nakupovat na zahradu,je to děs jak se krade,aby si člověk bál něco vyzdobit.Pak dám i něco do okna,jednoduché zápichy-kytičky,ale ty taky nevím do čeho zapichnu,páč osení sázím pravidelně pozdě..... :-D :-D :-D
Odpovědět
omluva za ty překlepy,pospíchám a pak to tak dopadá...
Odpovědět
Ahojte, nevenuje sa niekto sitiu a la Tilda ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No rada bych to zkusila, zatim mam za sebou jenom kone :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Chtěla bych oživit tohle téma dotázkem :-) Vymyslela jsem že by se mi líbila záclonka do ložnice nařasená podélně.Prostě bych na obě strany našila řasící pruhyod zhora dolů a pak ještě dva do prostřed aby byli stejné mezery.pak se to stáhne a je to dole nařasené.Moc se mi to líbí ale te´d řeším jestli by ta záclona měla být nařasená i klasicky na šířku,prostě o kolik si koupit víc než je tyč a nebo to nenařasit ani trochu =-) bych ráda věděla jestli jste si to tak někdo nešil ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
vytahujem temu. necitala som to od zaciatku len ma zaujima ci sa niekto venuje krakelovaniu. potrebujem radu. chcem to vyskusat. viem ze potrebujem akrylovu farbu a krakelovaci lak. to by taky problem nebol zohnat. otazka ale je. ak chcem aby praskliny boli sede a cela ta vec biela mam dat najskor akrylovu farbu sedu potom ten lak nato bielu farbu ci ako to je. poradte :-)
Odpovědět
mima1, presne tak, najprv celu vec natries sedou farbou /resp. takou, ake chces praskliny/, potom vrstva krakelovacieho laku, dobre uschnut /schne dlhsie ako akrylfarba/, potom vrchna farba /biela/, spravia sa praskliny, nechat vyschnut a na to bezfarebny lak na fixaciu, mozu byt aj dve vrstvy. vela zdaru ;-)
Odpovědět
wow koukám jak jste všechny šikovný a musim se stydět, že já ne |-| .....škoda, že už se sem nepřispívá....já zrovna začínám a šikly by se mi rady...chtěla bych začít zkrášlením ramínek-něco ve stylu vitange...někde sem to viděla a strašně se mi to líbilo-ale jak na to? jooo to nevím :-D
Odpovědět
blazexx nemas daky obrazok jedneho ramienka na predstavu?
Odpovědět
jaj to je rychlost :-D .....mám...inspirace tady z modré střechy :-)
Odpovědět
aha toto som videla to sa mi pacilo. len neviem ako je to potom v skrini ci to nezabera vela miesta :-D :-D ja by som to urobila tak ze z latky by som vystihla presny rozmer na vesiak pak to zosila a napchala tam vatu alebo daku vypln. odhadujem ze napchavana je pri usku vesiaka preto je tam ta stuzka potom uviazana. ;-) ;-) :-) :-) no tazko povedat ale za pokus to stoji.
Odpovědět
my právě máme otevřenou skříň pod zkosenou střechou-atypické dveře by vyšli draho a my chceme stavět..takže to už nějak doklepem :-) a aby to vypadalo aspoň hezky napadlo mě vyšperkovat ramínka...šít sice neumím-max přišít knoflík nebo zašít díru, ale zas si říkám, že nějak ,,akce šikovné ruce,, začít musím :-D nevíš prosím tě jak si rozvrhnout tu látku? myslím střich...já tápu tak, že víc snad ani nemůžu :-D
Odpovědět
ahaaaa no tak ak by som bola na tvojom mieste vyskusala by som to uplne ako zaciatocnik tak lahko. ziadny strih by som neskusala ale vystrihla by som si dva obdlzniky tak aby bol na sirku toho ramienka ale dva krat plus cm na zasitie. napr ramienko by bolo 2cm hrube a dlzka ranema by bola 25cm tak obdlznik by som dala ze 6x 27 vystrihla by som dva take obdlzniky . zosila naruby a zosilo kolom dokola s tym ze by zostala jedna strana otvorene. ked to prevratis zostalo by take uzke vrecko :-) natiahla by som ho na ramienko a uz len vypchala vatou. urobila by som takto obe casti a stred ked to uz bude na ramienku by som dosila rucne a previazala stuzkou aby nebolo vidiet zasite. :-) :-) mozno som to opisala zlozito ale najskor by som to skusila takto mozno casom by si prisla aj na jednoduchsi napad.
Odpovědět
nene vůbec si to nenapsala složitě!! -jen já si to musela několikrát přečíst :-D :-D :-D prostě změřit ušít ,,tunýlek,, navlíknout, vycpat,došít a zamaskovat stužkou :-D super..doběhnu koupit vše potřebné a vrhnu se na to...děkuju MOC za radu!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?