Kreativní doupě dekorací do bytu

26. zář 201550740
  • Mě tak napadá, že bychom se všechny mohly přesunout na fler, tam je admin ke svým uživatelům daleko příjemnější. Je mi líto, že to musím říct, měla jsem to tu ráda, dobře se tu kecalo, ale co je moc to je moc!!!

• ok,[prdime tu na to,jdem udelat kreativni doupe na strese.Zalozis ho ty kaci nebo to tam mam flaknout ja?

• pod obrazkami bolo jasne uvedene, ze sluzia ako hracky. 😶
    toto je sice tema o tvorivosti, ale na stranke o byvani, takze preto.

• Sponzor fóra
  • ok,a nebylo nahodou v pravidlech ze tu nemaj byt fotky okoli a pod? a je tih tu hromada 😛

• okolie, pokial priamo suvisi s domom (zahrada, s prizmurenim oka aj prijazdove cesty a pod) mozu byt. okolie bez stavieb (les za nasou obcou, pole za chalupou, ...) nie.
    psov a ine domace zvieratka sa snazim mazat, nechavam iba ak su na fotke vramci interieru, pripadne priameho okolia domu.
    pokial mate nejake dotazy ku konkretnym fotkam/albumom, prosim do mojej IP.

• hm,ja uz to tu nebudu rozpiplavat,je mi to koneckoncu jedno,ale par fotek jako napriklat tohle jje les co mame za barakem tu je 😛

• Vytvořila jsem na Fleru naši diskusi, ať máme pro naše kutění zázemí, navíc ještě příjemné! Střecha umírá, ať žije střecha (a všechny pilné adminky s ní) 🙂 Pojdtě o dům dál, ať si můžeme zase normálně povídat 🙂 😉

• ja u se presunula 😉

• taky se presunu......je to skoda-tady jsme se seznamily.... 😞 ........:o)

• já se sunu taky, holky, všechny šup tam!
    Jani díky, že jsi se toho ujala. 😉
    Ale hodně mě to mrzí.

• taky me to mrzi, ale halt se nedalo nic delat... 😐

• ikke: mě to nedá, musím se ještě vyjádřit: mohla jsem to vyfotit na stole s pozadím kuchyňské linky, kdy by nebylo pořádně vidět, to co bych chtěla ukázat a napsat k tomu nějaký zakuklený komentář. Nebo u těstovin napsat: koukněte jaký mám ošklivý sporák, brzo budu mít nový...... 😛 ...to mi přišlo už trochu trapný.
    Nutíte tu všechny porušovat pravidla k focení pěkných fotek, aby s dekorací byl vidět i zbytek obýváku. 😬

• Vy se sunete? 😐
    Škoda.

• rezet, tak pojď za náma 😉 jsme na fleru.

• Sponzor fóra
  • suik - nikto vas do nicoho nenuti - suhlasili ste s nasimi pravidlami, tak sa ich drzte - ak s tym mate problem, potom nie je na vine ani ikke ani ine adminky
    pekny vecer

• Když já to ne fleru neumím 😢.

• Rezet, to zmaknes 😉

• Mám doma tuto vázu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/86933500 poraďte co do ní v tomto období dát? Na Vánoce tam dávám malinké vánoční ozdoby, teď ale nevím ... Díky!

• ahoj mori, skus tam dat napr. musle ved ide leto 😎

• tixi - to mi zůstalo u mamky ve velké číši - na dně kameny a na vrchu mušle - takže mušle došly 😬

• tak tam supni nejake ozdobne kamienky vo farbe ktora sa ti tam hodi, je ich celkom lahko dostat v roznych farbach

• tuhle vazicku mam taky... momentalne v ni mam susene hortenzie 🙂
    ale uz jsem v ni tez mela kaminky,vodu a na hladine plavaly svicky...ale tak jsem to mela jako dekoracku na stul na obed pro babicku a dedu 🙂

• ja mam v nej nasypane po okraj kavove zrna a sviecku vanilkovej farby, ktoraz toho trci len na 1 centimeter. uzasne to vonia 😵
    ale je to skor vazicka ako vaza, pri velkej vaze by bola ta spotreba kavy dost velka 😃

• já bych do ní dala celé i půlené citrony a limetky 😉 Kamínky má doma skoro každý 😒

• tyhle citronovy dekorace jsou hezky...jenze to nic nevydrzi 😐

• eulalie - nápad je to fajn, ale počítám, že ty půlky, budou už druhý den oschlý 😒

• Mori, co susene limetky nebo pomerance? Ja si nakrajela limetky na kolecka, ususila a mam z nich peknou dekoraci, bohuzel ne na fotce 😬

• mna napada
    piesok s malickou lodkou
    farebny piesok s (farebnymi) cajovymi svieckami
    kaktus zasadeny v piesku alebo strku (he, neviem, ci sa to da, navyse to by asi nebola sezonna dekoracia)
    vodne rastlinky - take rastlinne "akvarko"

ale vlastne...teraz by som tam asi najskor dala rezane kvety - ved kedy, ak nie teraz? 🙂

• taky jsem si nedávno říkala co do této vázičky....a tak jsem jí ušila převlek a když za oknem najdete už tolik krásy...a při každé procházce něco uškubnu tam -nebo tam- a pořád je tam něco nového....
    http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1225253&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    VELUX poskytuje dotaci 1000 Kč za výměnu střešního okna
    Stavbu domu z cihel HELUZ názorně ukazuje nová video příručka
    Zateplení podkroví u novostaveb a rekonstrukcí
    Archiv článků od partnerů