Slaměné ozdoby v moderním interiéru

28. lis 2017100
avatar
Autor

registrovaný 30. 12. 2014

6 příspěvků ve fóru

12. lis 2017

Zdravím vespolek 🙂

Hledám inspiraci, přítel dnes přišel s tím, že by se mu líbil tradiční vánoční stromeček se slaměnými ozdobami, perníčky, sušeným ovocem atd. Ale moc si nedovedu tenhle styl představit v našem 'chladném', jednoduchém interiéru.

Měl jste někdo? Ideálně s fotkou 🙂

Díky 😉

 • avatar

  registrovaný 3. 6. 2014

  919 příspěvků ve fóru

  13. lis 2017

  @its_my_life  takový stromeček jsme poslední roky mívali, letos plánujeme barevnější kvůli dceři. My ale v žádném "chladném" interiéru nebydlíme.
  Pokud máte pocit, že bydlíte v jednoduchém a chladném interiéru, neměl by vánoční stromek být právě tím, co trochu ten váš interiér rozzáří a udělá bydlení trochu víc útulným? Udělejte to podle přítele. Pokud sama nemáte představu vánočního stromku, uděláte mu tím radost a i si vyzkoušíte, jak to bude vypadat. Příště to můžete zopakovat, případně doladit nebo pořídit ozdoby jiné.
  Použijte fantazii, vždyť jsou to Vánoce.

  P.S. je vám ale jasné, že ty perníčky na stromeček musíte sama upéct a nazdobit, že? 😉

 • avatar

  registrovaný 31. 5. 2015

  45 příspěvků ve fóru

  13. lis 2017

  @its_my_life  Foto nemám, ale osobně si myslím že takový stromeček vypadá velice hezky a naopak takový chladný interiér spíše zateplí. Letos bude žena péct taky perníčky na stromeček, ať mají děti co ojídat 🙂 a nejsou to čokoládové výrobky. Když se to nazdobí lehce a vkusně, tak to bude super podle mě.

 • avatar

  registrovaný 27. 4. 2015

  143 příspěvků ve fóru

  13. lis 2017

  Jak chladný interiér máte? Co si pod tím představit? Myslím že vánoční stromek se slaměnými ozdobami zahřeje všude 🙂. No tak si to zkuste už teď jak to bude vypadat. Však vánoce jsou tu za měsíc, tak proč už nevytáhnout stromek 🙂

 • Sponzor fóra
 • avatar

  registrovaný 29. 5. 2015

  75 příspěvků ve fóru

  15. lis 2017

  @its_my_life  Takový stromek máme už roky a další mít budeme, teď je to retro a zase se vše vrací, zkuste a uvidíte. Tak to nastrojte už teď a uvidíte, jestli se vám to do chladného interiéru hodí.

 • avatar

  registrovaný 2. 4. 2013

  167 příspěvků ve fóru

  15. lis 2017

  @its_my_life  Zkušenost ani fotky nemám, ale myslím si, že naopak ten stromek s perníčky, slaměnými ozdobami apod. může váš chladný interiér na vánoce trošku ohřát 🙂 Přidala bych k tomu červené mašle, aby to bylo trošku živější. Něco jako třeba tady, jen místo skandinávských sobíků perníčky 😃 http://www.goodhousekeeping.com/holidays/christmas-ideas/g469/scandinavian-christmas-decorations/?

 • avatar

  registrovaný 19. 2. 2011

  188 příspěvků ve fóru

  16. lis 2017

  Nazdobit, odzdobit a znovu nazdobit moc casu nezabere, kdyz se nebude libit, tak to predelas. Spis by mi bylo lito casu pri vyrobe tech pernicku a maslicek, slamene ozdoby se daji koupit.
  V zachvatu zatmeni mysli jsem pred davnymi lety koupila v Ikei ve vyprodeji modre ozdoby. 2x jsem na stedry den nazdobila stromek do modro- stribrna a obratem sly modre ozdoby zpet do krabice.
  Taky mam radsi ty klasicke vanoce.

 • avatar
  Autor

  registrovaný 30. 12. 2014

  6 příspěvků ve fóru

  17. lis 2017

  Díky všem za reakce 😉

  @radim83  Já bych i představu měla, ale zatím byl každý rok stromek podle mě, přítel ani neměl snahu mi do toho mluvit, proto chci letos udělat podle něj 🙂 A samozřejmě počítám s tím, že perníčky muset upéct 😃

  @ivko20  Interiér máme neutrální, tmavé podlahy, bílý a černý nábytek, jen sem tam rozbité nějakými barevnými doplňky, ale většina vybavení je černá/bílá/šedá.

  @hanih  Přesně něco takového mám v hlavě, díky 😉

  @kafr  Nazdobit a odzdobit asi nepůjde, stromek budeme kupovat živý, navíc se 2 malými dětmi budu ráda, když stihnu nazdobit jednou 😃 Ale jinak mě tvoření na Vánoce baví, takže mi toho času líto není 🙂 Zatím jsme každý rok měli jinou barevnou kombinaci na stromku, ale vždy v chladných tónech, bílá/stříbrná, tak letos bude větší změna 🙂

 • avatar

  registrovaný 27. 4. 2015

  143 příspěvků ve fóru

  23. lis 2017

  @its_my_life  Tak já si myslím, že to bude vypadat naopak super. Rezky to zahřeje v tom interiéru a nějaké doplňky tam už máte, tak to nebude jako pěst na oko 🙂

 • avatar

  registrovaný 12. 5. 2012

  71 příspěvků ve fóru

  24. lis 2017

  My máme každý rok jiný. Ozdoby tedy pokaždé nekupujeme nové, ale vybereme ze zásob vždy do té dané barvy. Máme i slaměné, ty jsou vždy hezké. No a taky některé roky míváme "komunistický" stromeček a taky se na něj těšíme. Myslím, že ať je nazdobený jakkoli, hodí se to vždy, protože to hodí tu vánoční atmosféru a je to jen na nějaký čas.. Neřekla bych, že se prostě slaměný hodí jen do vesnických domků...

 • avatar

  registrovaný 25. 11. 2017

  73 příspěvků ve fóru

  28. lis 2017

  Může být.

Přidej příspěvek

avatar

  Nenašli jste co jste hledali?