Barva dveří

Dobrý den, nemáte fotky dveří ladících k dřevěné podlaze?Máme anthracitová okna,podlahy (kromě chodby) dřevěné, dub.Vnitřní omítky budou nejspíš zatím bílé,obklady koupelna, WC v béžových tónech.Našla jsem dveře v dýze skoro ve stejném tónu jako je podlaha,ale stále váhám, někdo doporučuje bílé nebo anthracit...děkuji za tipy🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Máme stejně jako Vy antracitová okna, dřevěnou podlahu v dubu, bílé stěny a zvolili jsme bílé dveře. Je to jednoduché, nadčasové, hodí se ke všemu. Dýhu jsme nechtěli, přišlo by nám to už hodně "těžké" tolik dřeva.. pro někoho ale mohou být bílé dveře nevýrazné, fádní - nám se líbí, máme rádi jednoduchost.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych nedávala dveře v barvě podlahy, bylo by to slite. Podle mě se hodí bílé a nebo naopak tmavé. Já kvůli zkusenostem z dřívějších bydlení věděla, že bílé určitě ne, takže my naopak volili ty tmavé.
Odpovědět
Mame dub na podlaze (vinyl vc. list) i na dverich (kridlo i zaruben). Steny mame vsude bile, tak by nam bile dvere splyvaly a to se nam nelibilo. Nabytek v byte mame bily v kombinaci s masivem (dub, orech a smrk).
Odpovědět
My tedy máme dubovou podlahu, ale ne klasický dub, ale Country. Dveře taky dub, dýha. Původně jsem chtěl také bílé, ale nakonec jsme zvolili tyto a nelituju, protože to ty zdi trochu oživí a hlavně ty dveře vypadají hezky. Fotky trochu zkreslují, jde to vidět na tom rozdílu dvou fotek. Hodí se to jak k dřevěné dlažbě na WC a koupelně, tak k šedé dlažbě v zádveří a technické. Podle mě to je o vkusu. Mi se třeba líbí jak bílé dveře, tak i tmavší.
Odpovědět
@davex jakého máte výrobce dveří a podlahy, obojí vypadá fakt pěkně..
Odpovědět
@windu Podlaha je Moduleo Country Oak - lepený vinyl a dveře jsou polské, kupované v ČR s českou normou, VOSTER - dub olejovaný. Celkem mě překvapily kvalitou, na to, že stály komplet i s kováním a zárubní 4 650 Kč.
Odpovědět
@andik.cz děkuji za foto, co máte, prosím, za výrobce dveří?
Odpovědět
@davex jeee koukám, že máte Loxone, všude máte bílé vypínače?taky resime,jestli bílé nebo anthracit
Odpovědět
@ditava No popravdě, asi bych teď volil antracit. Mám na tom vypínači ovládání žaluzií a více funkcí, tak to je takové blbé ve tmě, kdy bílá splývá se zdí a občas se spletu. Antracit bude určitě v kontrastu.
Odpovědět
@davex aha,take tam budeme mit vic funkci,do obyvaku asi dame ty skleněné, a ja se priklanim k bilym,manzel k anthracitu🙈
Odpovědět
Profilova fotka
@ditava jsou to DRE, více najdeš v mých albech 😉
Odpovědět
Máme světlou plovoucí podlahu ala dub, v koupelně pak tmavší dlažbu v dekoru dřeva (mumble caramel) a zvolili jsme dveře v dekoru betonu. Nenašli jsme žádný dekor, který by byl 100% jako plovoučka a dávat další trochu jiný dekor dřeva jsme nechtěli, bílé dveře ani tmavé jsme nechtěli. Výběru rozhodně nelituju, manžel se toho dekoru zprvu bál, jak to bude u nás vypadat, ale vyplatilo se mu věřit mi 🙂 Jiný dekor si tady už nedovedu ani představit.
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a okna máme antracitová 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nemáte někdo interiérové dveře v barvě cappuccino? Rozhodujeme se mezi světle šedou až béžovou a kamennou šedou ( připomíná mi barvu cappuccina. Na podlaze budeme mít dekor dřeva, viz foto. Kuchyňská linka bude bílá, deska dub halifax , sedačka tmavě šedá a stěrka nad krbem též, jinak stěny budou bílé, koupelna je tedy tmavší šedo béžová (imitace kamene). Nábytek převážně bílý. Jenom ty dveře se nemůžu rozhodnout. Líbí se mi ta tmavší, ale říkám si, jestli se neokouká.. prostřední nebo krajní zprava?
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynka_fousova_smolikova Okouká se časem vše takže bych to nehrotila a brala to co vás zkrátka samo oslovilo. Chybu udělat nemůžete, tvoříte své vlastní bydlení a to má být autentické, ne podle módních časopisů o bydlení 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?