Interiérové dveře 210cm, kde sehnat a na kolik cca vyjdou?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosím o radu. Potřebujeme interiérové dveře 210cm. Poradíte mi firmu za rozumnou cenu a kvalitu? Na kolik Vás takové dveře vyšly i se zárubněmi a klikami? Dekuji!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@houzkova můžu se zeptat, jak přesně jste to řešili? Byli jste to tam osobně objednat nebo nějak přes internet? A kdo vám dveře a obložky montoval? Vůbec nevím, jak to řešit, kdybych si je objednala bez montáže. Jste s nimi spokojení?
Odpovědět
@ptjj První návštěva byla osobně v Polsku na prodejně. Neumime vůbec polsky, ale vzali jsme s sebou jednoho znameho, co umi trochu. :-) Chtěli jsme se podivat na kvalitu a typy. Něco jsme si tam nafotili, dostali jsme nějaké materiály a zbytek jsme řešili po mailu za pomoci google překladače. Sami jsme si to zaměřili a namontovali. Koupili jsme sadu na montáž dveří a po montáži jsme ji hned zase prodali, byla do tydne pryč. :) Bylo to dost napínavé, protože jsme je nejprve vsechny zaměřili špatně a pár dní před výrobou jsme jim hlásili změnu. :-) Zda jsou levé či pravé se posuzuje, když otviras křídlo směrem k sobě. No a my to samozřejmě otočili :-). Ani neuctovali nic navíc, takže s firmou fakt spokojenost. Přítel si to vše nastudoval na youtube. Ale zvažovali jsme, ze by to nekdo z CR zameril a namontoval. Nakonec jsme to zkusili sami. Ne, že by to bylo úplná hračka, trvalo nám to trochu dyl, ale dalo se. S dveřmi jsem fakt moc spokojena. Jsou krasny a provedeni naprosto bez zavad! Jeste jedna chyba byla, ale zase nase. Nestihli jsme u nich vybrat kliky a ty ceske maji snad jiny prumer osicky na zamku, tak nam nejde zamknout zachod. :-) Coz to muzeme casem vymenit, u nas se ten jiny rozmer tez prodava, ale jeste jsem ani nemela potrebu ten zamek pouzit.
Odpovědět
@ptjj Kdyztak koukni ke me do alba Interier, mam je tam vyfocene.
Odpovědět
Profilova fotka
@houzkova díky moc
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?