Interierove dvere Dorsis

Dobry den, momentalne jsme ve fazi vyberu interierovych veci. Pri vyberu interierovych dveri me pochopitelne zaujaly skryte zaribne s dvermi od firmy Dorsis. Na prodejne vypadaly naprosto fantasticky. Cena pochopitelne odpovida memu dojmu z techto dveri, nicmene skyra zariben hold tech 9500,- stoji vsude. Chtel jsem se jen zeptat, jestli mate nekdo s temito dvermi zkusenosti, trrba o ty dlouhodobe. Moc dekuji a stavbe zdar.
Odpovědět
dveře jako každé jiné, otevírají se a zavírají ;-) hodně náročné na přesnost usazení, dokáže se to pěkně z*****
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nemám zkušenost z rodinného domu, ale dorsis dveře máme v kancelářích, kde se používají dost často a jsou zcela bez problémů. Navíc je máme v obřím rozměru (výška až do stropu) a vypadají fakt super. Dorsis navíc nabízí i kompatibilní skryté podlahové lišty za skvělou cenu, což je oproti JAP výhoda pro doladění interiéru (lišta je u nich 5x dražší).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, máme zkušenost jak se skrytým soklem tak se skrytou zárubní Dorsis. Vše vypadá opravdu perfektně a funguje bez problémů. Týden po montáži jsem objevil povolené šroubky na klikách. Objednal jsem servis Dorsis a druhý den bylo vše napraveno. Jsou to již více jak 2 roky a nenašel jsem jediný problém i přes výšku dveří 2800mm "až po strop".
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?