Interiérové dveře - jaké doporučujete?

Dobrý den, stavíme rodinný domek a nyní řešíme interiérové dveře. S jakou značkou a s jakým materiálem dveří jste spokojeni? Děkuji za vaše zkušenosti.
Odpovědět
1
2
@zuzpod no ne že uplně spokojen ale neberte to za ty peníze - Hornbach - Internorm nebo tak nějak. Křídlo za 1200, obložka za dvojku? Máme je v antracitu, užitná versus cena a design. Za mě ano. Viděl jsem tam i Solodoor a to byla proti těmhle katastrofa. Jinak na obložky čekačka 8 týdnů. Na prosklení taky. Chlapi co nám je montovali, řikali, že za ty peníze jsou luxusní. Dal jsem na to MaT kliky v nerezu a hotovo. Dveře jak víno. Bral jsem i jedny do JAP pouzdra. Sedly jak ***** na hrnec.
Odpovědět
My mame dvere Dre. Vybrane a zaplacene v Klodsku. Mame 8 klasickych a jedny posuvne. Typ Deco, 5 prosklenych, 4 plne. Dekor dub polsky, 3D vzhled. Bez kliky a bez montaze. S dopravou to vyslo v prepoctu na cca 37.700,-. Za montaz chteli asi 1.200,-/ks, tak jsme za 1.500,- koupili rozpery a dve soboty je manzel montoval (zvladl to sam a to je vedec). Rozpery uz jsou prodane, takze jsme na tom ani neprodelali. Cena odpovida, necekame od nich, ze vydrzi 50 let. Ale drzi hluk i teplo a vypadaji pekne, to jsme od dveri pozadovali.
Odpovědět
Dveře mám od Sepos. Mě za monttáž účtovali taky asi 1100Kč/ks ale v případě jejich montáže byla daň o 6 % nižší. Já si radši dveře montoval sám. Nějak víc věřím sobě, než řemeslníkům a montoval jsem si je kdy se to hodilo mě. Jinak bych si musel vzít dovolenou. Nic na tom není a nejsou potřeba ani ty rozpěry
Odpovědět
Profilova fotka
Mame Sapeli, bile lakovane bezfalcove, s uzsi zarubni... jsme max spokojeni, vybirali jsme dlouho a vyplatilo se 😉
Odpovědět
@warflyer mohu pozadat o presny typ. Bohužel jsem na stránkách nenašla. Děkuji
Odpovědět
@michaelab81 třeba zadejte Art. 6288577. 1265,- za křídlo, obložka za 1895,- antracit. se zámkem, bez kliky. Mají je pořád v nabídce.
Odpovědět
@michaelab81 Cenu dveří navyšují nadstandardní prvky. Hornbach, Unihoby apod. prodávají nejlevnější verze. Voštinová výplň, ostré hrany, levnější povrchy. Já jsem je do bytu taky použil, ale není to ono. U normálních firem zřejmě taky najdete podobně očesané dveře ze podobnou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme teď čerstvě Sapeli včetně montáže a zatím dobré... http://www.modrastrecha.cz/blog/vicin...
Odpovědět
Mame od Prüm 3x klasicke a dvoje posuvne po stene. DTD vypln byla v zakladu a jsme moc spokojeni, kazdy chvali. :) fotky kdyztak v albu :)
Odpovědět
Máme prum. Jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Když jsme stavěli,jeli jsme je koupit do Polska. Nebyli to žádné prudce designové dveře, protože během stavby prachy lítaly po desítkách tisíc a milionech,ale svoji službu dělají do ted. Hlavně doporučuji alespon částečně prosklenné všude,at třebas v předsíni či na chodbě to nemáte jak v kobce. A nemusí se pak vymýšlet novodobé vytahovče peněz,jako jsou světlovody, v jednoduchosti je prostě síla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme dveře Solodoor dekor Monza, 8 dveří (2x prosklené) s DTD výplní vč. kování 48.000,- Kč. Montovali jsme si svépomocí, chtěli 12.000,- a to nám přišlo moc. S dveřmi jsme spokojeni, máme je tedy jen 2 měsíce, ale vypadají moc hezky
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Máme bílé dveře Prüm, ale hned jsme je reklamovali, protože byli nekvalitně udělaný. čekáme už 4 měsíce než je vyrobí znovu.Nejhorší byli dveře do koupelny s mřížkou , přes mřížku bylo vidět vnitřek dveří-oni to vůbec nepodlepuji paskou zevnitř. Jsem zklamaná kvalitou Prüm. Když jsem napsala manažerovi Prüm, že Prüm se označuje jako nejlepší dveří, tak mi napsal, že vůbec nejsou nejlepší.
Odpovědět
@warflyer Tak ty bych si nedal ani na suchý wc. Vyhození peníze. Male peníze ale Vyhozeny. Taky si babička takový koupila protoze si nemůže dovolit dýhu že jo, aLe po par letech prorazeny když tukla s vysavačem. Poškrábaný a fólie v rozích odchlipla. Jako rozumnou nejlevnější bych viděl DTD a CPL
Odpovědět
Mame ted lakovane Sapeli a dobre, ale drazsi
Odpovědět
@panlorenc měli v Hornbachu dvoje Solodoor a Internorm. Solodoor měl hrozně špatně dělanou folii, tam by brzy začla odcházet, tak jsme vzali ty druhé. No nevim ... ani na WC? Proč, jsou v pohodě, když se člověk chová k věcem normáně tak to vydrží. Přiznávám, že to není nic extra oproti dveřím za bůra křídlo, ale užitná versus cena naprosto super. Stejně těch dveří využiju tak půlku, zbytek je furt otevřený. P.S.: Hlavně je to o prioritách a samozřejmě o penězích. Já také jen doporučím že HS portál v alu je top a nehaním lidem PSK systém v plastu.... Někdo si dá do kuchyně beko, někdo zámkovku 1000 za čtverec, někdo hliníkový plot dopředu 20 metrů za 200... někdo bioklima pergolu za 250 ...asi bych to nějak neřešil. Prachy se dají vyhodit oknem za cokoliv. Každému co jeho jest. ;-)
Odpovědět
@warflyer No právě...a já jsem se řídil především heslem, že nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci. V hornbachu dveře internorm? =-) Vždyť fa internorm vyrábí jen okna a vchodové dveře. To budou asi zase nějaký obchodní taktiky.. Každopádně nejde o značku/výrobce. Jde o to, že nejlevnější dveře, tedy papírová voština a folie dlouho nevydrží a to i přesto, že je člověk opatrný. Jenže to máte tak, že vysáváte, vytíráte, něco nesete, ťuknete/škrábnete.... na těchto dveří je všechno hned vidět a vypadá to pak "blbě". Jistě někomu to nevadí, ale do novostavby bych si to nedal, to si raději trochu připlatím a vím že vydrží jako nové delší dobu.
Odpovědět
@panlorenc uvidíme jak dopadnou. Jsme tam krátce.
Odpovědět
@petrikcz1 máte je přímo od Sapeli nebo kterou firmu byste na ně doporučila?
Odpovědět
@lulitka9 nene, lokalni prodejce
Odpovědět
Profilova fotka
@petrikcz1 jsou krásné, taky jsme o nich uvažovali - mě akorát od laku na prodejně maličko odrazovali kvůli zvířatům (máme doma akčního kocoura). Takže půjdeme zřejmě do CPL. Ale lak je krásný. Máte i na těchto černou hliníkovou hranu, nebo se mi to jen zdá? Mohu se zeptat na podlahu - výrobce, barva? Děkuji.
Odpovědět
@beruska80 Jsou lakovane, je to cerny hlinik, ale je to kamen urazu, jiz z vyroby nam dorazily s drobnymi skrabanci temer na vsech dverich,tak cekame na vyrobu temer vsech dveri znovu. Podlaha je QuickStep nejaky dub, presneji uz nevim. Chteli jsme drevo, ale kvuli detem vzali nakonec vinyl lepeny.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrikcz1 díky za info. No, s těma dveřma to není příjemné - za ty peníze si mohli dát větší pozor a udělat je pořádně. To už není žádná spolehlivá firma???
Odpovědět
Dobrý den, zrovna vybíráme dveře do novostavby a zatím jsme si nechali nacenit dveře u dřevo trust v Plzni, tak jsem zvědaví na kolik to vyjde. Počítáme cca 8000kč/dveře se zárubní. Budeme jich mít celkem 9 a moc se nám nechce dávat tolik za jedny. Chceme spíše nějaké peníze ušetřit a stáhnout z celkové ceny. Máte někdo zkušenost s nějakou levnější značkou nebo zkušenost přímo vzít nějaké int. dveře třeba z hornbachu/OBI? Jestli se vyplatí vzít z těchto obchodů (OBI atd) nebo si radši připlatit za kvalitnější? Děkuji.
Odpovědět
@bendavenda Dvere Dre. Doporucuju pokud chcete usetrit.
Odpovědět
My chtěli ušetřit, zvolili jsme střední cestu. Objednali jsme dveře Zlomek. Jde o poctivou truhlařinu, detaily zpracování se nedaly srovnat s konkurencí. Doporučuji zajet do showroomů zmiňovaných firem. Zaťukat na dveře, zavřít či otevřít, jaké jsou spoje na dveřích. My viděli Sepos, Dre, Solodoor a Zlomek. Jednoznačně zvítězil Zlomek.
Odpovědět
Taktéž Zlomek.
Odpovědět
Taky máme objednané dveře Zlomek a strašně se na ně těším, když jsem je v showroomu viděla, nechtěla jsem jiné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@petrikcz1 dobry den, mohu se zeptat prosim na typ kliky? Dekuji.
Odpovědět
Dveře máme od Carman Doors z Ostravy. Dub bardolino 3D. Plné 80cm vyšly na 2290 a zárubně 2690 (bez DPH).
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?