Menu Forum

Máte stavebné púzdro JAP 720 na posuvné dvere do steny?

18. říj 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
Registrovala se 6. října 2011 na modrastrecha.sk. Přidala 5 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zuyinka
Registrovala se 6. října 2011 na modrastrecha.sk. Přidala 5 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ma niekto stavebne puzdro JAP 720 na posuvne dvere do steny? Ide o puzdro v stene, do ktoreho sa zasuvaju dvoje dvere - jedny zpravej strany a jedny zlavej. Riesim otazku zarubni. Odkial ste si objednavali zarubne? Pomohla by mi aj detajlnejsia fotografia...Dakujem
9. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rusty86
Registroval se 13. července 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 13 příspěvků. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
rusty86
Registroval se 13. července 2012 na modrastrecha.sk. Přidal 13 příspěvků. Region Bratislava.
 nemam Jap.

Mam Eclisse - talianke, t.j. kvalitnejsie a este k tomu lacnejsie. Jap len dohana a kopiruje, co Eclisse vymysli. Ak si pozries konstrukciu, Eclisse je bez zvarania narozdiel od Japu. To tiez o niecom hovori.

Zarubne mozes hociake, avsak musis povedat, ze ide o posuvne dvere do puzdra. Oni ti poradia. Taktiez dvere sa objednavaju do puzdra specialne, resp. podla sirky puzdra.
17. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_havlova (31 r.)
SEPOS - dveře, zárubně
Zuzana Havlová PRO

Interiér - truhlářské dílny, nábytek - Region Jihlava
PRO Shop: 7 inzerátů
9

“Máme pro vás nové CPL dekory dveří se synchronizovanou strukturou! Jedná se o souhru kresby dekoru s 3D strukturou povrchu. Imitace dřeva je tedy dokonalá díky jemnému rýhování. Předností laminovaných dveří a zárubní je nejenom moderní a zajímavý vzhled odpovídající současným módním trendům v nábytkářství, ale také mechanická odolnost, stálost barev a snadná údržba. Prohlédněte si novinky - dub kubánský”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zuzana_havlova (31 r.)
SEPOS - dveře, zárubně
Zuzana Havlová PRO

Interiér - truhlářské dílny, nábytek - Region Jihlava
PRO Shop: 7 inzerátů
9

“Máme pro vás nové CPL dekory dveří se synchronizovanou strukturou! Jedná se o souhru kresby dekoru s 3D strukturou povrchu. Imitace dřeva je tedy dokonalá díky jemnému rýhování. Předností laminovaných dveří a zárubní je nejenom moderní a zajímavý vzhled odpovídající současným módním trendům v nábytkářství, ale také mechanická odolnost, stálost barev a snadná údržba. Prohlédněte si novinky - dub kubánský”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, v nabídce SEPOS najdete pouzdra jak od českého výrobce J.A.P., tak italského Eclisse. Pro tyto pouzdra je možné dodat model dveří i dekor zárubní, které si vyberete. Zárubně pro stavební pouzdro vyrábíme běžně na základě odborného zaměření. Pro představu přikládám alespoň tato fota.
18. říj 2012 v 08:01  •  www.sepos.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí