Vchodové dveře do panelového bytu

Dobrý den,prosím jaké vchodové dveře jste pořizovali do paneláku , přemýšlíme o HT. Moc děkuji za odpovědi.Lenka
Odpovědět
Dobrý den, my máme HT - Magnum a jsme nadmíru spokojeni. Dobře tlumí zvuky z chodby, jsou kvalitně vyrobené. Výměna trvala snad jenom 4 hodiny. Můžu doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme HT - Magnum a můžeme jen doporučit. Super domluva, výměna rychlá a čistě provedená :)
Odpovědět
Moc děkuji za odpovědi :-) :-) :-) asi máme jasno ;-)
Odpovědět
Taktéž máme už druhém bytě HT dveře a maximální spokojenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Také jsem uživatelem dveří Magnum od HT dveře. Vše proběhlo 19.5.2021 k naprosté dokonalosti přesně v dohodnutém čase. Montovali dva velmi slušní pánové, bylo vidět, že přesně vědí co dělají, profesionálové, kteří precizně odvedli svoji práci. Co mě překvapilo nejvíc byl úklid, který dnes člověk u řemeslníků jen tak nevidí. Uklidili nejen v bytě, ale i v prostoru před bytem, dokonce vytřeli i schodiště do patra kde bydlíme. Za sebe mohu doporučit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Také máme dveře MAGNUM od HT dveře. Čekací doba 2 měsíce.....a veliká spokojenost. Super přístup od objednání po realizaci.
Odpovědět
Profilova fotka
Mamce jsem taky řešila dveře a též máme HT MAgnum, určitě se vyplatí připlatit. Nic není slyšet z chodby,dobře těsní. Takže doporučuji také. i servis atd je na dobré urovni. Řeší v pohodě i reklamace.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?