Zkušenosti s dveřmi Voster či Dre

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj,má někdo zkušenosti s těmito dveřmi? Chtěla jsem Porta doors, ale uvidíme, nechám si nacenit i tyto, jen nevím..vesměs všichni Poláci, jen prý porta nestíhá a čeká se až 14-16 týdnů 😕
Odpovědět
1
2
@2masoni Dre vyrabi podle polske i podle ceske normy. Jen se to musi pri objednavce uvest, ale nas se na to primo sami ptali. @ivaa32
Odpovědět
@ivaa32 My jsme si je montovali sami. Manzel to zvladl sam za 3 dny (mel jenom jednu sadu). Muzeme se domluvit a tu sadu vam prodat, pracuje v Pardubucich. Vysla nas na tolik, jako montaz dvou dveri u Dre.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaa32 od Poláků, co maji pobočku u nás ve městě. Stavební otvory normalni, my nevěděli jaké budeme kupovat dveře, když jsme stavěli ;-)
Odpovědět
@puhelin manžel není na tyhle práce, on je vůbec naho... :-D to bych musela já nebo někoho poprosit a to je pro nás už složité :-|
Odpovědět
@ivaa32 Máme dveře Dre Premium přez firmu Okna Macek. Měli jsme kování zdarma, montáž zdarma. Cena 40.000 Kč za 5 křídlových a jedny závěsné. Dveře máme cca 2 měsíce a zatím Ok. Dokonce mi Okna Macek uskladnili dveře na půl roku bez poplatku, protože jsem nestihal termín. 😀 Minimálně na mě kvalitativně působí stejně jako rodičů Sapeli. Pán co je přijel montovat, super.
Odpovědět
@specnaz84 no...takové bych chtěla :-| jak jste se dopracoval ke kování a montáži zdarma? =-)
Odpovědět
@specnaz84 To mate skoro za stejnou cenu, jako bychom je my meli primo od Polaku i s montazi :) Jen jste to meli bez starosti :)
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin a můžu jen poprosit ujasnit ta cena je včetně obložek? Děkuji 😊.
Odpovědět
@tulda27 Ano, jak jsem napsala tu cenu, tak je to vzdy kridlo, oblozkova zaruben, zavesy a pak kovani bez zamku. Dokupovali jsme kliku. Posuvne dvere jsou komplet (ram, kridlo, zaves a zapustena uchytka s dvema klici). Montaz jsme si delali sami, mozna by na ni byla mnozstevni sleva, ale to jsme nezjistovali. Vychazelo to cca 1.200,-/ks.
Odpovědět
Profilova fotka
Od Macka jsme měli taky nabídku, ale byli o dost dražší, s bezfalcem měli problém do našich stavebních otvorů (Poláci žádný problém nemeli ani se nic neupravovalo a když jsme se jich po zkušenostech s Mackem zeptali, tak na nás koukali), v nabídce od Macka bylo mnohem horší kování.
Odpovědět
Profilova fotka
Macek jsou zloději, nebo aspoň bylo u nás ve městě, když jsme se byli ptát. Bez ostychu nám nabídli tytéž dveře s cenou o 85% vyšší než v Polsku, bez montáže a kování. A co se týká české/polské normy, stačí říct, nás se ptali, jsou zvyklí. A myslím, že není rozdíl jen ve výšce stavebního otvoru, ale i v pantech..
Odpovědět
@worn určitě si nechám nacenit a uvidím, plus minus vidím kolik se pohybují, jen mi je divné zdarma kování a montáž =-) co je v dnešní době zadarmo, že :-D :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivaa32 Někdy má Macek akci na některé vybrané modely, tak třeba to byla nějaká taková akce. @worn u Macka nám technik řekl, že nám tam bezfalcove nedá, že se nevejdou. Ty panty jsou neviditelné z obou stran, takže prý je potřeba ten otvor zvětšit. (I u jiných značek dveří, že to není jen u DRE) A ještě nás sprdnul u zamerovani, že jsme je neupozornili. Ale přitom jsme jim rozměry otvorů dávali už k poptávce. :-( Polák přijel a my ho upozornili, že nemáme připravené otvory pro bezfalcove provedení, tak řekl, že si poradí. A nakonec ani nic neupravovali a namontovali do otvorů jaké byly.
Odpovědět
@ivaa32 Byla akce, tak jsem je jel hned objednat 😀 To kování u Dre mají myslím pořad, s montáži nevím.
Odpovědět
@puhelin Jj, já si stavím cely dům komplet sám, tak montáž zdarma se hodila. Ale měl jsem trochu strach. Protože když mi montovali dveře od Vekry, tak oboje úplně na ho*no, tak jsem si je pozval na předělání a zase na prd, tak jsem si je usadil sám a je klid. Okna a dveře od Vekry v pohodě, ale ty montážnici....zklámat ruce 😀 V tom momentě manželka pochopila, proč si radši všechno dělám sám 😀😀 Ale pán od Macka supr, jenom o kafe poprosil 😂
Odpovědět
@specnaz84 Verim. S Vekrou mame bohuzel podobne zkusenosti. Nejprve okna, po 7 letech vchodove dvere a ted po dalsich 5 letech druhe vchodove dvere a stale montaz k placi, prestoze chlapi to byli pokazde jini.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin moc děkuji protože to je samozřejmě úžasná cena. My máme 10 ks dveří, zatím jsem počítala 7-10 tisíc/ kus. Ale investor (manžel) se nebude zlobit, když to bude méně 😎.
Odpovědět
@tulda27 Urcite zalezi na povrchove uprave, ta dokaze hodne cenu snizit. Ten nas "dub polsky" byl sice priplatkovy, ale neni to plasticke, je to jen dekoracni folie - proste tapeta se vzorem toho dubu, jeho letokruhu atd. Zatim jsme je poskrabali hlavne my pri stehovani nabytku, prestoze jsme to spis cekali od deti :) Proto se do zacatku kupovaly ty nejobycejnejsi (ale manzel odmitl bile).
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin jojo já už koukala na cenový rozdíl různých povrchů, a u nás je to opačně, manžel jiné než bílé nechce :), a já zvažuju zda jít do laku za cenu toho, že se poškrábe nebo ne, protože vizuální rozdíl je veliký a cenový mi zase tak výrazný nepřišel u mnou proovnávaných CAG dveří. Ale ještě mám čas sbírat zkušenosti, stavíme příčky :).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@davex Dobrý den, mohl byste mi prosím doporučit nějaké konkrétní výrobce polských dveří? Děkuji
Odpovědět
@kajkakajce Dre
Odpovědět
@kajkakajce Take doporucuju Dre (viz muj prispevek vyse).
Odpovědět
Profilova fotka
I za mě vede Dre. Máme řadu Premium, jednu z nejdražších, u tak nás dveře vyšly v průměru na 6tis. Máme 6 let a šla bych do nich znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
A do jakého obchodu v Polsku jezdíte? Je to castorama nebo přímo přeprodejce či přímo výrobce? Diky jinak dveře vypadají pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
@jarin1 my objednávali v Merkury Marketu.
Odpovědět
Profilova fotka
@worn super dekuji 😉
Odpovědět
@kajkakajce Mám Voster a po půl roce spokojenost. Dle mě, ti polští výrobci mají všechny značky na podobné úrovni. Já bych do polských dveří šel znovu :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?