Jak doladit interiér?

Ahoj všichni, potřebuju radu, jak zútulnit obývák ☺ Fotky jsem přemýšlela dát nad sedačku, co vy na to?
Odpovědět
Za me dlouhou zaclonu, tapetu za TV, nad sedacku obraz, mozna koberec maly.
Odpovědět
Profilova fotka
@pcprincess Můžu se zeptat, odkud máte ten nábytek a co je to za serii? Vypadá moc dobře. Jinak co se týče interiéru, dal bych nad sedačku nějaký větší obraz (nebo třeba i ty fotografie) a pod konferenční stolek kusový koberec.
Odpovědět
@makymj děkuji :-)
Odpovědět
@jakuda nábytek je z Möbelix :-) je opravdu nádherný, fotka docela zkresluje barvu dřeva i na podlaze. Jinak děkuji za názor ;-)
Odpovědět
Dle mého to chce všude textil....závěsy, mraky polštářů, kusový koberec, nějaká chlupatá nebo pletená deka. Místo čistě bílé výmalby bych zvolila i nějakou barvu za televizi, stěrku nebo již zmíněnou tapetu. Fotky tomu určitě dodají taky šmrnc, ale chce to větší rozměry. Dále květináče s většími květinami, dala bych i na zem a chce to i intimní osvětlení s ,,teplým,, světlem...lampy, svíčky, takové ty koule na řetězi atd. :-D Nevím jak dlouho bydlíte, ale ono se to časem i zabydlí ,,samo,,.
Odpovědět
@pcprincess zajímavý neokoukaný nábytek! Za mě určitě rolety nebo závěsy,kytky a nad sedačku obraz :-)
Odpovědět
@rajmanka mnohokrát děkuji. Zatím si vůbec nevím rady, kam co dát
Odpovědět
@sharick děkuji :-)
Odpovědět
mně tam třeba chybí nějaká vitrinová skřín, něbo nějaký pěkná a větší komoda, nějaký stylovka
Odpovědět
Nad sedačku bych dala knihovnu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?