Nebude průchod z kuchyně do obýváku - 145cm - moc úzký?

Profilova fotka
průchod z kuchyně do obýváku (nyní 170 cm)..musíme ho o 25 cm přizdit, abychom prodloužili na levé straně zeď, kde budou vestavěné kuchyňské spotřebiče..průchod tedy bude jen 145 cm..snad to nebude málo..?máte to tak někdo?nebo i méně?
Odpovědět
Profilova fotka
My třeba máme jen 90cm, původní majitel tam měl dokonce jen 70. Máme to opravdu jen jako díru ve zdi, bez dveří a vyhovuje mi to
Odpovědět
Profilova fotka
Málo? My v bytě měli asi 80cm a stačilo to.
Odpovědět
Profilova fotka
taky máme 90 čísel bez dveří - přijde mi to akorát... větší bych nechtěla .. takže za mne je 145 čísel moc ;-)
Odpovědět
To bude bohatě stačit, my jsme také přizdívali kvůli stěně na spotřebiče, a máme průchod asi 240 cm, ale v původním domě, který jsme rekonstruovali, tak mezi kuchyní a obyvákem byla nosná stěna tak se bourat moc nemohlo( původní majitel přistavoval k domu, tak proto nosná stěně a k tomu 45cm), tak se vybourali jenom dveře a průchod byl 100 cm a stačilo to bohatě. :-)
Odpovědět
úzký nebude, my řešíme podobný problém mezi obyvákem a jídelnou, dokonce jsme si na to nechali udělat návrh interiéru a bylo nám řečeno, že už 120 cm můžeme považovat za luxus a dokonale otevřený prostor. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite uzky nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Mne to prijde OK, neco jako mame my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
....bude to ok, my máme 100 cm a v pohodě..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 125 cm a je to úplně v pohodě, rozhodně nebude úzký...
Odpovědět
Vám by se 145cm zdálo málo? To je místa až až :)
Odpovědět
Profilova fotka
U nas bude 100 cm s posuvnymi dvermi a myslim, ze to bude bohate stacit. 145cm rozhodne malo neni ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?