Menu Forum

Plastova okna Gealan S9000

19. črc 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
margory
Registrovala se 22. ledna 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
margory
Registrovala se 22. ledna 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 9 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prostějov.
 Prosim poraďte, máte zkušenosti s plastovymi okny profil gealan S9000 kovani Siegenia Aubi Titan?
Idealne s firmou Vkokna z Olomouce? Děkuji moc všem uz jsme z toho zoufalí emoticon
19. črc 2017 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
oskar83
Registroval se 11. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 66 příspěvků. Kroměříž, Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
oskar83
Registroval se 11. srpna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 66 příspěvků. Kroměříž, Region Kroměříž.
 Tento profil určitě není nejlepší, není to prvoplast ale v Německu hojně používaný.Taky ho příští týden budu mít ale jen kvůli ceně přes známého bez daně.Poloviční cena oproti Vekře a Pramosu. Všichni sousedé ho mají taky v novostavbách a nikdo si extra nestežuje,ale jsou určitě lepší profily.Diskuzí,pomluv i chvály bude plný internet.
19. črc 2017 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
requied
28
Registroval se 4. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 947 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
requied
28
Registroval se 4. prosince 2015 na modrastrecha.cz. Přidal 947 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele. Region Praha.
 Jak píše @oskar83 tento profil sice není nejlepší, ale poměr cena/výkon je super.
Mám ho nainstalovaný asi 2 roky a zatím naprosto v pohodě.

Jediné co mi vadí, že na dveřích není kování které se nechá zamknout zvednutím kliky.
19. črc 2017 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
margory
fotoportrét
fotoportrét
margory
 Dekuji, no je mi jasny ze jsou lepší. Ale resime i cenu. Tak hlavne at par let vydrzi a budu spokojena 😀
19. črc 2017 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí