Rolety Den a Noc, Zebra - máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny, chci se zeptat, jestli někdo má tyto rolety Den/noc, zebra, duo apod - chci se zeptat na zkušenosti s používáním, jaké máte uchycení - jestli na rámu okna nebo vrtané na stěně a jak jste s nimi spokojeni? Ještě by mě také zajímalo, jak je to s jejich čistěním, plánujeme je i do kuchyně, tak se chci zeptat, jestli se dají otírat nebo nějak jinak čistit. Předem děkuji za každou zkušenost a popř. i doporučení, kde koupit :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Obnovují diskuzi. Prosím vás hodí se tyto rolety i na okna na severní světovou stranu? Jde mi o to, zda přes ně dost pronikne světlo když jsou na pozici DEN. Dekuji
Odpovědět
@katkaloch626 ono je to asi individuální, co považujete za dost světla. tyto rolety máme v dětském pokoji, kombinace zelená + ten světlý pruh. světla máme dle mě dost za slunečného dne, pokud je zamračeno, tak logicky je světla méně. ale reguluju to tím, že rolety povytáhnu do půli oken a světla to pustí tím pádem víc, nebo se holt musí dřív rozsvítit. Pokud budete mít tmavý odstín, toho světla Vám to pustí méně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@katkaloch626 My jsme synovi pořizovali do pokoje roletu od FEXI: https://www.fexi.cz/otevrena-kazeta-p.... Je prezentována jako vysoce zatemňující. To synek požadoval kvůli tomu, aby mu slunko nesvítilo do monitoru. Teda slunko nám svítí asi jen do 9 rána. Okna máme na sever a ještě k tomu do ulice s vysokými stromy, ale když je roleta nastavena na Den, je v pokojíku vidět normálně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?