Sušička prádla. Máte skúsenosť?

Zobraz úvodní příspěvek
mam zalusk na susicku pradla, nechcem mat v byte ani na balkone pradlo. pride mi to sikovna vecicka. zatial som pocula, ze pracuje 2 hodinky a nemozu sa tam davat tricka s napisom, lebo sa olupe....ak mate info, prosim vas poradte....
Odpovědět
1
15
16
Profilova fotka
Mel někdo možnost z vlastní zkušenosti porovnat sušička miele s AEG, Siemens, bosh, beko?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahoj děvčata,chci se zeptat- snad tu ještě chodíte pročítat......kdo má sušičku Whirlpool-AZA799,? líbila by se mi,má dobré hodnocení....6 smysl k hlídání sušení....ale dle obr a programů na stránkách tam má být program RYCHLÉ/KRÁTKÉ SUŠENÍ A FRESH CARE, ale dle obr. na sušičce to nevidím/nebo nevím ani jak se to pak pustí,nebo jestli je to nějak přidavné tlačítko k progr....no jsem z toho jelen...jinak může být asi kvalitní. máte někdo? a poradíte mi? moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@benzd mame aza 999 a uz bych do ni znova nesel. Mela by to byt strjny rada jen na 9 kg pradla. Je strasne hlucna a susi dlouho, blbe se cisti filtr a nema oplach vyparniku. Aby rozumne fungovala musim ji vyfoukavat kompresorem po kazdych max 10 pouzitich, vycistit filtry nestaci (ten v bubnu pokazde a u vyparniku kazdych 5 suseni)
Odpovědět
@jumpmans děkuji za názor, ale myslím, že hlučné budou všeobecně všechny...? aspoň si myslím.....ale sušení by mělo přece být dle suchosti" prádla, podle toho jak je nebo není vyždímáno prádlo, a čas by se měl zkrátit né?
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme sušičku, nedávám tam všechno, třeba na ponožky a kapesniky je zlatá, suším v ní i ručníky, i trička se v ni dají sušit, my to ale neděláme, manžel si stěžuje, že to pak má takový divný čmuch.
Odpovědět
Profilova fotka
@benzd za ty prachy je lepsi treba bosch. Hlucnost 65 dB oproti 71 u whirlpoolu je obrovsky rozdil. Se susenim se to ma tak ze po vycisteni je to ok ale pres ptavidelne cisteni filtru se doba strasne prodluzuje. Zdimame na 1400 otacek a je Jasne videt jaky vliv ma zaneseny kondenzator. Filtr kondenzatoru se ma cistit po 7 cyklech, my cistime po 5. Osobne bych ted sel do siemensu s automatickym oplachem kondenzatoru.
Odpovědět
@jumpmans no v tom asi máte pravdu, takže zvažuji....a Vy na té vaší 999 máte ten fresh car?? co to vlastně je k čemu je to dobré, nebo nějaký důležitý poznatek? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@benzd sice to je u ni v technickem listu napsane, ale nemame ji tam. na tlacitkach neni - ty jsou stejne jako u te AZA 799
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Jdu se pochlubit. Tyhle krásky jsem si zrovna objednala a už se nemůžu dočkat sušičky ;-) https://www.eberry.cz/set-susicka-pra...
Odpovědět
My máme pračku se sušičkou a největší spokojenost. Neměli jsme moc místa, tak jsme to museli skloubit do jednoho. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Manželka začala před časem používat tenis míčky do sušičky.asi po padesáti sušících cikllů se jeden míček rozpadl na dva kusy a jeden prasknul.Míčky za provozu dělají dost kravál.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti se značkou Beko? Koukali jsme na nějaké porovnání sušiček a třeba tady https://www.nejlepsi-susicky.cz/ je první od nich i když stojí podstatně méně než ostatní. Dá se na tu značku spolehnout? Děkuji moc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@emizula Beko bych už nekoupil a to jsem ji před čtyřmi roky vybral sestře kvůli dobré ceně a 5 leté záruce. Sestra s ní spokojená není, cena odpovídá kvalitě. Už měla dvě reklamace. My a moje mamka máme Miele s 10 letou zárukou (mají občas akce), ale myslím si, že prodlouženou záruku ani nevyužijeme. Kvalita je fakt znát a testují na 20 let provozu. Stála nás 21 000 kč, ale nelitujeme. Pokud nechcete miele, tak ještě možná aeg. Bosch a Siemens bych nebral kvůli prý poruchovému samočištění a poté drahému servisu. Toto mi potvrdil i jeden o opravář sušiček a o beko mluvil také špatně. Ale co člověk, to názor.
Odpovědět
@emizula Máme doma Beko sušičku, a jsme moc spokojení. Sám jsem se jí naučil používat, když je žena pryč a musím říct, že jak máme chundalatého psa, tak susšička věci krásné odchlupí a jsou čisté. Máme jí necelý rok a zatím fakt spokojenost.
Odpovědět
Máme Bosch a super. žena je rada, že nemusí stále žehliť. Prádlo je rovné a vonia dlho
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pračku i sušičku AEG a maximální spokojenost. Sušička s tepelným čerpadlem. 10 let záruka.
Odpovědět
Tiež AEG. nemenil by som
Odpovědět
Profilova fotka
Máme sice levnější Whirlpool ale jsem s ní spokojená. Prodloužili jsme 10let záruku na motor. podle chlapa moc suším ale to je účel neměl mi ji tedy kupovat, hrozně to usnadňuje práci
Odpovědět
1
15
16
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?