Termostat BMR VTM 3000, máte někdo?

Prosím nemáte někdo doma termostat BMR VT 3000? Pokud ano, jak se vám osvědčil a doporučili byste nám ho?
Odpovědět
Profilova fotka
Sice reagujem o 3 roky neskor, ale mozno pre inych... Mam ho doma asi mesiac. V podstate spokojnost (funguje a toje hlavne), ale dizajnovo nic moc, plast posobi lacno. Chyba podsvietenie LCD displeja, ked mate v kupelni bodove svetla zhora, tak na displeji nevidno skoro nic. Ale to by tak nevadilo. Najviac ma stve cvakanie rele, ktore je na moj vkus as prilis hlasne. Ked termostat dosiahne nastavenu teplotu, tak ju udrzuje a v intervaloch cca 30sekund cvaka rele (vypne, zapne, vypne, zapne....atd). Spalnu mame hned vedla kupelne a vecer ked je ticho v dome, tak to lezie na nervy. Dnes by som kupil inu znacku, ale uz by som si zistoval aj hlasitost toho rele. Skoda. :-S
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Jo, je to šmejd (BMR VTM 3000). Po pěti letech mi jich přestalo fungovat 4 ze 6ks (asi ten supercap? Nevím). Navíc plné nedotažeností SW. Hystereze při topení na stálou podlahu není nastavitelná a není tam nastavená žádná, takže relé neustále cvaká (tak 1x za 5 sekund) - navíc neuvěřitelně hlasitě cvaká. To samé, když máte nastavenou regulaci na teplotu v místnosti a je zadaná např. 28 st teplota podlahy ale v místnosti je ještě zima. Podlaha se natopí na 28 a dokud se místnost nenatopí na 20stC (např./prostě na nastavenou teplotu vzduchu), tak zase bez hystereze cvaká jak šílené. Po dotazu na výrobce, zda si nechce tuto SW chybu opravit mi bylo sděleno, že podle něj to chyba není a že to takhle cvaká jako šílené správně, protože jsem to já, kdo špatně topí (jsem to já, kdo si dovolí, nechat místsnost tak moc zchladnout!) Jednání majitele na prd, postavení se k problému na prd, kvali na prd.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?