Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Necháme si to namontovat. Skřínky bychom asi i dohromady dali, ale jednak na to nemáme moc čas a také bychom sami nezvládli namontovat pracovní desku včetně výřezů na varnou desku a dřez.
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasny, ja bych si taky sama netroufla
Odpovědět
Profilova fotka
Ušetřili jsme opravdu hodně tím, že jsme to vzali z Ikea, takže cenu montáže už uneseme. Kolega si montoval kuchyni z Ikea sám a dělal to po částech asi 3 týdny a na pracovní desku si stejně musel montéry objednat. Tak to by za to nestálo.
Odpovědět
baarca: určitě rozumný rozhodnutí s tou montáží, my si to taky nechávali montovat, dělali to dva chlapi od rána do jedenácti do večera s pouze půlhodinovou přestávkou na oběd, jeli fakt jak fretky, takže se to opravdu vyplatilo, my bysme se s tím picali bůh ví jak dlouho.
Odpovědět
barčo, to mě na ikee štve, jak prostě občas něco nemají. My jsme si v Ikea nechali udělat projekt kuchyně a kuchyň nám udělal truhlář. Za polovinu ceny. Jsem na ní zvědavá, tak neříkám Hop, dokud nepřeskočím. Jinak Kristi, já jsem čistotná holčička a naše bílá sedačka je jak prase. Tak do baráku kupujeme tmavě béžovou, páč čekáme kluka. Od mé milované bílé jsem upustila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, u nas je rozhodnuto, tak proste bude bila a hotovo
Odpovědět
kristi: Závidím 8-) Jsem naštvaná,že mám tolik oblečení. Nemám ho už kam sbalit ]-( Přeju bájo víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, ja jsem s kazdym stehovanim rozdala tolik hader, ze jsem rada, ze mam aspon v cem chodit. Ale az budu mit tu 3m velkou skrin, tak se do nakupovani hodlam pustit.. :-D
Odpovědět
Ahoj kristi,jdu se uklidnit na chvíli k netu. Furt nadávám. Já taky spoustu věcí rozdala kamarádkám, jejim dcerám, mámě, dokonce jsem poctila kontajner charity. Ale furt je toho hafo a tohohle oblečení už se nemůžu zbavit, sic teď se vejdu do jedněch džín :-O ...na ty jsem už alergická, jen se na ně podívám :-D Jdu si vyžehlit vlasy a pak pokračovat ]-( Nesmím se rozčilovat, bo budu mít vzteklé mimi :-D Tak pá, užívejte víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
krasne rano, tak co, Peto, uz jste se prestehovali? Baru, co u vas noveho??? a albu mam koberec do loznice, je fakt mnam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme v sobotu udělali komplet rozvod elektriky v kuchyňském koutě a vymalovali tu zelenou stěnu v ložnici - moc hezké. Dokoupili jsme ty horní skřínky v Ikea, co neměli ve čtvrtek, takže kuchyně je kompletní a 16.12. jí příjdou namontovat. Nabízeli se, že příjdou už dneska :-) Ale my ještě nemáme tu pracovní desku. Zítra příjde instalatér a přijede myčka a pračka. Takže zatím všechno beží podle plánu. S oblečením mám tady problém :-) Teď jak se postupně přestávám vejít do oblečení, tak se mi to také třídí trochu snadněji, ale lehké to rozhodně není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tehu odchodila v teplakach, zaplatbuh, ze jsem nemusela chodit do prace 8-) tak to jste pokrocili etda, skoda,ze nemas fotky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fotky rozvodů stejně nejsou moc lákavé :-) Ale zelenou stěnu vyfocenou mám - jen má pořád problém s tím přípojením. Až se přistěhujeme, konečně si vyřídím internet doma a bude to bez problemů. Teď jsem odkázána na připojení v práci, kde zase nemůžu při připojit foťák. Ten koberec je správný úlet :-) Je to i naomak tam příjemné, jak vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsou to takovy prijemny provazky, na omak super
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, barvičky ti přesně sedí k tapetě. Já mám dneska práce nad hlavu a ještě mi navíc není nic moc. Už několik dní mě škrábe v krku a je to pořád horší a horší. Za chvilku to tu zbalím a půjdu pracovat domů, tam na to budu mít i více času.
Odpovědět
Holky ahoj :-) Bydlely jste někdy ve skladišti? Přijeďte k nám. No ještě chvilku to musíme vydržet, ale máme přestěhováno a nemusíme platit nájem v bytě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, debilni na tom je, ze nemuzes skoro zadny leky, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jdeme za hodku podepisovat, to jsem na to zvedava, pak se stavime asi objednat tu bilou skrinku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, podepisovat kupní smlouvu? Jestli ano, tak super a blahopřeji. Hlavně, aby to i v pořádku předali. Já jsem byla dopoledne na bytě s instalatérem a také mi přijela myčka. Takže další položku mám odškrnutou. Přesně tak, žádné léky si vzít nemůžu. V lékarně mi včera dali nějaké pastilky z islandského lišejníku, tak snad to trošku pomůže. Jinak se léčím akorát zázvorovým čajem a zvýšeným příjmem ovoce. Petro, u nás to teď vypadá dost podobně, ale do stěhování se to snad zlepší. Teď máme v obyváku složenou celou kuchyni z Ikea v krabicích společně se spotřebiči. Hlavně, že už jste ve vlastním.
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to podepsano a enni to hotovo,ale uz to bude... zmena skrinky opet, jsem hrozna....
Odpovědět
jeje, Kristý, hurá hurá, no konečně ;-) ;-) ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ahooooooooooooooooooooj. Tak jak?? dobry, uzivate??? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, skvělé, konečně se to hýbe. Máte v kupní smlouvě nějaký termín, dokdy vám to mají předat? Držím palce. Jaká skříňka je favoritem teď? Evi, ahoj, jak se daří? Jaké byly hory?
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ted by to melo byt stylem, ze do 30 dni oni podepisou tu KS a pak je prvni vyzva k predani, na tu maji 10 dni. Skrinka je v albu, maji ji u Rihy
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je skvělé, přeji, ať to už konečně vyjde. Nám včera večer přijela ještě i pračka. Příští úterý se bude montovat kuchyně a pak už jen to stěhování. Na té nové skřínce se mi moc líbí to sklo - přes to fungují dálkové ovladače, takže je super, že se to nemusí otvírat. Moc hezká.
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se to prave taky libi, je to posuvny a pujde pres to prepinat atd, a je presne tak dlouha jak jsem chtela, coz je super...a barvy taky jdou, maj nakej dub i teak
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na toho Říhu na TV stolek a vážně to vypadá moc hezky a mají velký výběr. Ceny oproti Decolandu někde jinde... My zatím budeme mít ten náš ministolek z IKEA, ale časem by se mi také líbilo něco takového a ořech nebo bělený dub zní moc dobře. Konečně mi volali, aby se domluvili, kdy nám příjdou opravovat první nahlášené nedodělky. Ještě jsem zjistila, že nám dali úplně jinou sprchovou zástěnu. Při přebírce mě zarazilo, že máme jinou úchytku a to jsem nahlásila. Jinak na tom skle to hned člověk nepozná a navíc jsem to v koupelnovém studiu vybírala před více jak rokem. O víkendu jsem to prozkoumala a zjistila jsem, že nám namísto našeho Huppe dali nějaké Riho.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to jsou teda podvodnici.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou teda. Zkouší to a čekají, čeho si všimneme...
Odpovědět
Profilova fotka
to by me docela nastvalo, jako kdyz nam rekl, at si tu sprch.hadici privrtame sami.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?