Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dost dobré... To vám vážně řekli? U nás teď s těmi opravami zvolili vyčkávací techniku - některé věci jsem si už také raději opravila sama - třeba jsem začala drhnout ta špinavá umyvadla a dlažbu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to nam rekli, at si to udelame sami, az budem vedet v jake vysce to chceme.....tak ja jim dam takovy prachy za byt, a pak si mam vzit vrtacku a pridelat si to, paradoxy...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, to je ale dneska hnusne,co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, je nic moc, v takovéto dny ráda chodím do práce :-) Už mi naštěstí polevuje to moje nachlazení, ale v kanceláři se mi vzdycky trochu zhorší jak je tu suchý vzduch. Zítra jedu zase do školy do Brna, takže to bohužel nebude moc odpočinkový víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
mam auto dneska, tak asi zajedu k tomu Rihovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to dobře pořiď. Já bych také někam zajela obhlídnout vybavení, ale asi bych potřebovala tak 2 týdny dovolené navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
mam to, jsem zpet, byla to rychlovecka...vzala jsem teda orech + ty predni dva supliky v bilym laku..... :-D
Odpovědět
jejeje, hory krasne, vsechno super, zitra ale hura domu x-) x-) x-) jsme zase v buenos aires, jeste si dame masicko a zase do zimy, uz se moc tesime na prahu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz zitra???
Odpovědět
o ano, zitra uz letime, v sobotu odpo doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, to ja myslela,ze dyl tam mate byt
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, to tedy uteklo, co? Ale užili jste si to, ne? Štastnou cestu domů a snad vám to nebude na Ruzyni klouzat při přistání, dneska tam měli ráno námrazu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
STAL SE ZAZRAK ASI!!!! pristi tyden nam predaji byt :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No teda KRISTI, tak to budeme drzet vsechny palecky, at to dobre dopadne, ze by jste se konecne dockali?Uz by bylo na case, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no, to teda...na case uz bylo vazne dlouho :-D
Odpovědět
Kristi, tak to je super, to Vam ozaj blahozelam a prajem dobre byvanie. Tak predsa to bude do Vianoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, ja mam dneska takovyho zarizovani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak at vsecho zaridis a na nic nezapomenes :-) My ho budeme mit zitra :-(
Odpovědět
Dobre ranko ;-) Ja pádím do rachoty, ale těším se na podrobnosti ohledně bytů, Kristi, to je super zpráva, že vám ho předají, jejejeje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ahojda cestovatelko......uz se tesim, az se tady chvili zdrzis ;-)
Odpovědět
kristi:až ták? tak to je super zprávička ;-) to chce bouchnout šampáňo.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v patek jsme si dali do nosanku trosku :-)
Odpovědět
jehe, mam od zitra 3 dny volna, jen mi moc nefunguje pocitac, resp. notebook funguje, ale nejde mi tam skype a velkej se nejak zasekl, jsem chtela vcera napsat, ale neslo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je skoda, Evi..... :-(
Odpovědět
juchůůů, už to funguje, dnes tu byl nějakej ajťák x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super, tak jak to jde??
Odpovědět
jsem tě zase propásla, budu večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mám teď parádně nabito: o víkendu ve škole v Brně, v pondělí jsem jezdila po klientech a včera se montovala kuchyně. Měla jsem trochu nervy kvůli pracovní desce, kterou objednávat Míra - dovezli jí až včera dopoledne a taky jsem si nebyla jista, jak se s ní vytočí na schodišti. Nakonec opravdu dorazili, ja měli, a deska prošla s pohodlnou rezervou :-) Montéři z Ikea byli šikovní a jeli šílenou rychlostí. To bychom sami nikdy dohromady nedali. Ono, také třeba strčit vestavěnou lednici do skříně není žádná sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, no a mas fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky mam jen z mobilu, fotak jsem zapopomnela doma. Ale zase to nenapojim v praci na pocitac, tak bude behem dne, az mi je posle Mira.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?