Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
cauky holky,jsem tu zase :-D kristi,moc krasna tapeta, uplne zavidim ;-) byt jsem nekoupila zatim zadnej... hyposka nam dela starosti,davaji spatny uroky,tak budu jeste chvili resit,a pak na to prdim..ted se budu stehovat do novyho pronajmu...co taky jinyho..kdyz svoje nemuzu mit :-( :-| psala jsem tu novy tema,ale nikdo mi neodpovedel,tak se zeptam tady.jakou mate banku? ja mam komercku a jsem vazne vytocena...porad platim poplatky.slibila mi bankovni poradkyne ze do konce roku mi zrusi kreditku a ted jsem zase platila za vedeni uctu kreditky.... premyslim,ze i spojim finance s pritelem....ale nevim nevim....poradte :) diky
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, já to taky špatně napsala :-) Sarusinko, já moc neporadím - jak pracuji v bance, mám zaměstnanecký účet, kde máme takové podmínky, že to je prostě nejlepší účet na světě :-) Takže ve výsledku vůbec nevím, jaké jsou bežné podmínky.
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, ja mam GE a neresim to, mam ji 10 let a asi ji zrusim, co se prestehujeme a necham si to CSOB, co stejne musim mit kvuli hypotece a budu mit teda jinej ucet, no... Baru :-) jaky byl Silvestr??
Odpovědět
Profilova fotka
Silvestr byl u nás takový trochu přízemní. Míra měl ráno teplotu, já ve svém stavu - udělala jsem alespoň dobrou večeři a k tomu jsme měli každý jedno deci vína :-) A pak jsme koukali na filmy z DVD. Letos to bohužel na společnosti nebylo. Ale také fajn.... A na Nový rok jsem si dopoledne užila prázdého bazénu zatímco všichni vyspávali :-) Jak bylo u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
u nas to slo, udelali jsme asi tak milion chlebicku, jednohubek atd, jeli ke kamosovi na byt, tam jsme s dalsima znamyma byli do pulnoci, pak na namesti, vypustit par rachtejtli a pak krasne na diskoteku, no sranda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jste si to užili :-) Tenhle víkend musíme dokončit vyklizení pronájmu, odvézt poslední knížky a uklidit tam. Také chci do Ikey, protože budeme vracet jednu skříňku z kuchyně, co nám zbyla, a potřebovala bych nějaké nádobí - jaksi mi pár hrců a stará teflonka na tu indukci nejdou. Tak nejdříve omrknu Ikeu, jinak mám vybranou pánev od Tefalu.
Odpovědět
Sarus: já mám účet u spořitelny už 12 let a jsem spokojená, poplatky relativně přijatelný. Měla jsem chvíli GE, ČSOB, ale nějak jsem se s těmahle bankama neztotožnila. Manžel má ještě jeden u KB, ale tam jsou poplatky děsivý, budeme ho rušit a musíme založit účet u GE kvůli hypotéce. Jinak u spořitelny mám taky hypo a spokojená. My strávili Silvestra na horách u Petrových přátel, bylo spoustu jídla a hlavně šampaňskýho, v životě jsem nevypila tolik, jako nám. My jsme milovníci šampusu, ale pijeme ho jen jako aperitiv, tam se ale pilo celou noc s přestávkou u červenýho vína k večeři. Taková zimní pohádka. A dneska zase do roboty. Kristi: ta designérka je vařechová? Teď má v marianne kuchyň a nic moc, stůl děsivej. Líbí se mi tam teď dětskej pokojík s pruhovanou tapetou a absolutně vůbec ne jeden obývák, co z něho vyrobili tovární skladiště :-S Co se úklidu v domě týče, já v minulým baráku strašně prosazovala, abysme uklízeli sami, nebo někdo z domu za peníze, protože jsme několikrát měnili úklidovou firmu a nikdy to nebylo ono. Dokonce jsem jeden čas jako "žena v domácnosti" chodila s uklízečkou po domě a ukazovala jí bordel, ale nepomohlo to. Takže, ono se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ja budu kupovat cely novy nadobi, bud Tefal nebo jsem videla hezke i od Ety, takovy to cerny, stara dobra klasika... Evi, tak to byl pekny Silvestr, na horach je vzdy krasne. A ja pulku sektu vylila, na me moc bublin...
Odpovědět
Sekt brrrr, ale šampus moc bublin nemá, mňam mňam ;-) Nádobí se dá koupit na výstavě se slevou, bude v únoru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak v tom ja se nevyznam... :-|
Odpovědět
sekt je sycenej, v šampusu vznikají bublinky přirozeně kvašením myslím koňaku, ale teď nevím přesně, každopádně je to jiné....... Nádobí mají na výstavě třeba takový černý taky, různý druhy, jsem si tam kdysi koupila nějakou pánev a pak jsem vařila jen na ní a to všechno, včetně brambor :-D teď mám už hrnců víc, ale je skvělá a dávají slevy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono zase budou dny Marianne, tak i to by se dalo vyuzit, s nekteryma vecma muzu jeste pockat
Odpovědět
Článek se načítá
já si myslím, páč ty slevy jsou významný! ty jo, jdu do práce, se mi nechce, to zas bude noc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave vylezla ze sprchy a hodlam se akorat tak valet ;-)
Odpovědět
jo, tak to bych taky snesla, podotýkám......... no nic, já se loučím, práce volá :-S next week bysme mohli na obídek, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to bychom mohly, dobrej napad....ja toho sice budu mit asi dost, ale casik si udelam
Odpovědět
baarca: Myslím ,že Matyáš je jedno z nejhezčích jmen. ;-) :-p Co se týče nádobí, tak já jsem fandou Zepteru, doživotní záruka, úspora energie, tuku, zdravý vaření prostě a na indukci jde taky. Kristi: kolik jste nakonec zaplatili tomu malíři, jestli to není tajné?
Odpovědět
Profilova fotka
Moru, to bych necekala, ze se ti bude libit Matyas :-D :-D :-D :-D zaplatili jsme 16 vc. materialu, delal nakonec i stropy a i to,co bude schovany za nabytkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, řeším teď pořád připojení na internet, když už jsme přestěhovaní, abych nebyla závislá jen na pracovní době. UPC se netváří, že by k nám chtěli dělat rozvody, takže zbývá akorát ADSL. Nechceme ale pevnou linku, tak jsem našla jedinou alternativu od O2 a to kombinaci s mobilem. Mobil mám stejně u O2, takže bych jen změnila tarif. Nemáte někdo s O2 zkušenosti? Funguje to dobře? Jinak jsem zatím koupila hrnec a pánev v IKEA - oboji serie Favorit a jsem spokojená. Já bych nevydržela několik měsíců čekat... Teď vařím mnohem více jak dříve :-) Moru, doufám, že přesvědčím manžela...
Odpovědět
baarca: Připojení od O2 máme doma a měli jsme ho i v práci a musím teda říct, že to je jedna velká hrůza, internet neustále vypadává, vypadával mi i v práci, kde byly zakoupené nové modemy, počítače, ale prostě jim to moc nefunguje, doma, když mám zapnutej notas, tak mi to vypadne třeba pětkrát za dopoledne, čímž prakticky nemám šanci cokoliv stahovat, popřípadě někam loadovat ( videa atd), to už jsem vzdala, jinak bych přišla o nervy, další věc je, že když chceš s nima něco řešit, tak je to na strašně dlouho, trvá třeba třicet min než se vůbec dovoláš operátorovi ( bylo o tom dokonce i ve zprávách), pak si tě přehazujou jak horkou bramboru, mně takhle omylem vypli internet, nepochopili náš požadavek vůbec, nešlo to asi dva dny,až jsem jim tam fakt furt volala a otravovala je ,tak to zapli,z práce mám s nima,co se týče jednání tu samou zkušenost a to jim firma platila nemalé peníze za vše a přesto se nesnažili, takže já za sebe říkám velký NE a jsem ráda ,že se tohohle připojení brzo zbavíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Moru, tak to jsi mě nepotěšila :-) Raději bych to UPC, ale tam jsme závislí na tom, zda k nám dovedou svoji síť.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja zase musim oponovat, my mame rok tady v tom byte televizi a internet od O2 a vypadlo mi to 2x cca na 1-2 hodky, zadny problemy nejsou, vse funguje, tedka mame dokonce nejaky balicky programu zadarmo, takze ja jsem fakt spokojena. operator to je jina, 30-50 minut nez se dovolas, ale jinak vse ok. a se chlubim, uz mam loznici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nam stejně asi nic jiného než O2 nezbyde, tak snad budeme také spokojeni. Kristi, blahopřeji k ložnici, tak to už skoro můžete bydlet :-) Teším se na fotky. Já mám nafocenou kompletní kuchyni, ale zase mám problém s tím, jak dostat fotky na web :-(
Odpovědět
baarca: A ted si vyber :-p Každý holt má své zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, to vis ze ma....my zase nechceme UPC, meli sjme s nima problemy. Nastesti v baraku teda to vymysleli za nas a maji to s O2 predpripraveny
Odpovědět
Profilova fotka
mam furt problem s temi svetly, byla jsem dneska u Rendla a nic, teda jako jo, ale za stinitko 5tis proste nedam libí se mi toto: nad jídelní stůl http://www.massive-lights.cz/svitidlo... a do obýváku tohle http://www.massive-lights.cz/svitidlo...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, svetla mas vybrana moc a moc pekna
Odpovědět
Profilova fotka
dik, myslis, ze nebude blby, ze budou tak cca 3m od sebe, ze to jako neni stejnej styl? protoze ty co se mi libi, tak proste nemaji celou radu, no
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si myslim ze to blbe nebude, vas byd podle toho, co tu mas bude super
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libily jiny svetla, ale holt je nemuzu mit, to jedno z nich ma 2 zdroje a to mi uz tedka nikdo neudela, no. :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?