Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, jsou hodně výrazná, takže bych to brala, že to bude hlavní "zdobný" prvek v místnosti. Pak si myslím, že by k sobě měli jít i dvě odlišná svítidla, ale asi bych už byla opatrná s ostatními doplňky. Mě se tedy líbí hlavně to fialové.
Odpovědět
Profilova fotka
to fialovy bude vic u kuchyne, to se mi zda ok..... a to druhy fakt nevim, bily tam bude az az, tak se mi ta cerna zda takova dobra
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to černé svítí? Já bych se bála, že to černé stínidlo vezme hodně světla.
Odpovědět
Profilova fotka
je tam 6 žárovek, to by mělo byt v pohode, dám obrázek do alba, tam je to trochu videt
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to jen jako sitka, zadna pevna latka...navic tam mame svetla fakt az moc. A vecer stejne bude jeste naka stojaci lampa....vedle sedacky
Odpovědět
ahoj holky! kristi: fialový super, s tím černým nevím......... je to takový, no......zkus se ještě mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, nic jinyho nedelam, nez cumim a cumim...jeste asi pojedu nekam do Kiky nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. My zatím ještě pořádná světla nemáme a tak všude máme jen po jedné žárovce na kabelu a mám pořád pocit, že mám málo světla. S 6 žárovkama budete ale v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to nakombinovat, ve stejny barve maji tyhle a pak jeste koulicky a dokonce i stojaci lampu http://www.massive-lights.cz/barevna-...
Odpovědět
se přiznám, že to černý by se líbilo petrovi, ale mně připadne jako do trošku jinýho interiéru......... Krásný světla mají tady v Korunovační, pak je dobrej obchod v Průhonicích, v nákupáči na Chodově a pak jeden předraženej myslím v Legerce.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, mne se za ty svetla nechce davaj 30tis. to bych si vybrala hnedka, s tim problem nemam.....jen me stve, ze si musim vybrat rychle, tak volim variantu levnejsi a treba se to casem vymeni
Odpovědět
lampa super, fialový super, ale abys mohla mít ty kouličky, musely by podle mě bejt nad stolem jídelním, do obýváku jsou moc kuchyňský. Ale šlo by to prohodit!
Odpovědět
Článek se načítá
kristi: i za méně peněz se dá najít!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jenze ty koulicky jsou cerveny Evi, byla jsem dneska u Rendla, kromer toho, ze byli neprijemni jako prase, tak maji stinitka, tzn bez objimky za cenu od 4-6tis. takovy aby se mi libily...jinak jako svetla maji,ale drahy proste. tak jsem byla v Luminexu, tam taky nic. na chodove maji to, co v tomhle net obchode a za vyssi cenu
Odpovědět
já vybírala to minulýho bytu světla tak dlouho, že jsem pak koupila takový ty papírový krytky na žárovku za 100 kč/kus a už to tam zůstalo. Nic se mi nelíbilo :-( no a 30 litrů jsem dát taky nechtěla, ani jsem je popravdě řečeno neměla. A až budem vybírat do bytu, trefí mě šlak, protože Petr chce obrovskej křišťálovej lustr. Dokonce už jsme na něj nechali udělat závěsnej systém. To omdlím, jestli tam ta věc bude :-.
Odpovědět
Koukám na Rendla na netu. Do strany 9 podle ceny se mi nelíbilo ani jedno světlo :-| Fialový kuličky nemají?
Odpovědět
Profilova fotka
mame s Petou asi podobnej vkus... :-D :-D :-D jeste pohledam, no....ale to fialovy asi necham, vymenim to v obyvaku
Odpovědět
ta fialovka je dobrá. Možná to i můžeš chvíli nechat tak a pak uvidíš, co by se vám tam líbilo, chce to okoukat ten interiér a na něco přijdeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste se mi libi tohle, prisazeny uplne ke stropu http://www.123-nabytek.cz/amelia-stro... maji i bezove a sede
Odpovědět
no............. to už radši tamto
Odpovědět
Profilova fotka
mas jinej vkus no, mne se libej tyhle textilni, jednoduchy a uchylny, no
Odpovědět
mně se docela líbí tohle: http://www.123-nabytek.cz/spider-0886...
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to se zase nelibi mne, no. Tak vidis ;-)
Odpovědět
no, mně zas tak moc taky ne, nevím, říkám, že světla se mi moc nelíběj žádný, na všem něco najdu. ale ta fialová je super, ta by se mi líbila. Do obýváku vůbec nemám představu, co tam má bejt......
Odpovědět
Profilova fotka
vid? ze je to sileny, to jako me se libej takovyhle treba http://shop.kare-design.cz/product_in... http://shop.kare-design.cz/product_in... apod. jenze na to nemam ani misto, a ani prachy
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se také ta fialová líbí nejvíc a k té fialové stěně to bude úplně super. Mě se právě už dříve líbilo světlo od Kartellu, které vypadá skoro stejně, ale stojí třikrát tolik.
Odpovědět
Jo, čoveče, tak to jo, ty jsou ;-) Jako ten za 30, to už je dost, ale těch 14 by se možná sneslo, se dá koupit později ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... taky zalezi na tom, jestli od toho svetla ocekavas jen to, ze to bude mit zkrášlující efekt a nebo jestli od toho očekáváš i to, že to bude svítit, když bude tma... treba nektery lidi si do bytu poridi bodovky a potom jsou prekvapeny, ze tam maji prd svetla... a mama (pracuje ve firme se svetlama) jim vzdycky rika, zalezi, jestli tim chcete svitit a nebo topit... jestli chcete, aby vam to doma topilo, poridte si bodovky, jeslti chcete svetlo, tak si poridne neco jinyho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty diamanty jsou super - já tedy teď mám na okně také svítíci diamanty - za 200 z Ikea :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Satyyy, dik za radu, v tom Luminexu byla dobra pani, na zachod si mam pry poridt naky ty led diody nebo co, ze to nic nezere a muze to byt rozsviceny skoro furt. ja cekam zkraslovaci efekt, nad jidelakem je to jasny, v obyvaku spis dekorativni svetlo nahoru a stejne cteci lampicku k sedacce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?