Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.levneelektro.com/p21318-va...
Odpovědět
pěkný, jen možná zvaž, jestli bys nehctěla desku s tou oválnou možností
Odpovědět
Profilova fotka
myslis na pekac? nemela jsem doted a tak mi asi chybet nebude
Odpovědět
no, myslela jsem na pekáč
Odpovědět
Profilova fotka
boli me hlava, ach jo...
Odpovědět
já jsem před chvílí vstala z gauče :-| taky mi není nejíp, ráno jsem neskutečně promrzla v letadle, úplně mě bolely nohy od zimy, děsný, chodila jsem pak v tyrkysovej fuseklích s krtečkem, mi to bylo úplně jedno
Odpovědět
Profilova fotka
vsak jo, jeste aby nastydla
Odpovědět
no, asi jsem nastydla, protože už jsem doma 5 hodin, topení jede a já se furt klepu zimou :-| na šíšu prášek, nemá cenu to překonávat, já beru vždycky hned a je pokoj
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vemu si prasek a bude mi lip varim si cajik, taky mi neni teplo, ikdyz topim celej den
Odpovědět
čoveče, jdu si ho taky udělat a pak se vrátím na gauč, jsem dnes úplně nemožná :-| zatím pp
Odpovědět
Profilova fotka
no, a to my pojedem v sobotu na lyze, my, ktery nesnasime zimu, to bude des 8-)
Odpovědět
kristý, my jedeme taky, v únoru, teda, Petr lyže miluje, já se na to zabiju :-. kam to jedete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my jsme si o vikendu oba koupili lyze a vybaveni, pac to meli ve sleve a dost jsme usetrili, nicmene oba jsme lyzovali naposledy pred 10 lety, toz bude sranda. Jedem na jeden den do Janskych lazni, pak uvidime. A mozna na jare nejak do ciziny, uvidime, jak to pujde
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já bych jela lyžovat hnedka... Ideálně do Itálie, tam je to super. Sluníčko, sníh, výborné jídlo... Evi, ten obklad je od Villeroy & Boch, série Scope. Včera večer jsme konečně připevnili těsnící lištu, takže už je kuchyně oficiálně dokončená.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, nemas nejaky odkaz, kam do te Italie jezdite?? kuchyn je bozi
Odpovědět
Profilova fotka
Celkem rádi jezdíme na Kronplatz (http://www.kronplatz.com/en/) - je to v Alto Adige, kousek od Brixenu, ještě německy mluvicí oblast, tak se tam domluvíme :-) Ale jídlo a atmosféra je už italská. Není to extrémně veliké, ale je tam právě moc příjemně a dobrý sníh. I dlouhatánská černá sjezdovka tam je, ale tu asi nevyužijete. Bydlíváme v hotýlku ve vesničce asi 10 min autem od sjezdovky, kde naprosto skvěle vaří, i na děti jsou celkem zařízení www.hotel-weisses-lamm.com Itálie je fakt super, jedinná nevýhoda je, že je to delší cesta. Hned bych jela, ale s tím břichem... Ani bych se už nevešla do kalhot :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom na jare urcite jeli jeste bez Mii, tu vezmeme nejdriv sem,ale az pristi rok, az budem trosku vyjezdeny, dam ji do skolicky at se uci atd. diky za odkazy mrknu na to
Odpovědět
Profilova fotka
Primo na lyze je urcite jeste potreba s Miou rok pockat. Zatim si optimisticky planuji, ze bychom pristi rok mohli na lyze vyrazit s mymi nebo Mirovymi rodici a stridali bychom se v hlidani maleho. Ale uvidime, jak to pujde. Ale do Italie by byla s malym dlouha cesta, takze asi budeme hledat neco bliz.
Odpovědět
Profilova fotka
a kam se tak jezdi bliz? ja se v tom neorientuju, nejvic se mi libi ve Svycarksu, ale to je taky docela daleko prosim te, mam problem s tou sedackou. Nejde mi se dostat pres objednavkovej formular, tak jsem jim psala v nedeli mail a zatim se neozvali, ale on byl vcera st. svatek, tak nevim. Jsem z toho nervni. Zase to neni tak daleko, asi 350 km, bychom pro ni museli kdyztak dojet
Odpovědět
baarca: Kuchyn vypadá fakt moc hezky. ;-) My snad konečně o víkendu jedem kouknout na obklad do kuchyně a koberec pro Matesa.
Odpovědět
Profilova fotka
Moru a kam???
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, no asi Rakousko, sice to tam moc nemusim, ale je to nejblize. Svycarsko je take skvele, jen krapet drazsi a je take daleko. Drzim palce s tou sedackou.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to by mi udelali caru pres rozpocet teda, kdyby to neposlali...ale snad se to vyresi
Odpovědět
kristi:tak to netuším zatím, nějaký typy?
Odpovědět
Profilova fotka
obklad , to zalezi co chces, A-keramika, Siko, prodejna dole na Vinohradsky tam maji Villeroy, opravdu krasny obklady maji i v Bauhasu koberce v metrazi slusnej vyber v Avanti,a vubec bych se nebala omrknout i Breno a spol.
Odpovědět
kristi: díkes ;-) Představa je mozaika bud to v bílé barvě a nebo tyrkysové,ale taky je možný,že něco padne do oka a naproto změníme názor.
Odpovědět
Profilova fotka
a to mas za kuchyn??
Odpovědět
Profilova fotka
mozaiky napr. zde http://mozaiky.eu/sklenena-cloudy.html
Odpovědět
kristi: současnou převezme, doplníme, je dva roky stará,vyjde to líp než ji přenechávat a prodávat.
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, takze nakonec bude bila teda......k tomu by tyrkys. mozaika byla moc krasna
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?