Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
no, u kluka se to da cekat, ze bude vetsi nez ta nase prdola
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc mu bude 6 měsíců v listopadu, tak ho tam asi budeme ještě potřebovat nacpat se zimním fusakem, tak aby se nám vešel. Některé ty kočárky mi přišly jak pro panenky. Je sice hezké, že jsou lehounké a působí tak nějak elegantněji, ale raději teď pořádný kočár a pak nějaké lehounké golfky. Včera jsem byla na těhotenském cvičení a byla jsem tam sama, tak jsem měla soukromou hodinu. Úplně parádní, jen jsem se ale nemohla ulejvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to mas recht, do Quinnyho by se ti v zime s fusakem uz nevesel, i kdyz ja nemam fusak do tedka, nejak nebyl potreba... jsi teda zaregistrovana do porodnice? jsem cetla min. tyden, ze uz maji rezervace i ve Vinohradske porodnici, no mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se registrovala v Podolí asi v 10. týdnu, dostala jsem naštěstí hodně brzo průkazku. Říkala mi kolegyně, že ona dostala průkazku standardně v 12. týdnu a šla se registrovat do Podolí a už prý byla poslední, koho na ten měsíc zaregistrovali. Je to fakt šílené. Řikám si, že státní politiku podpory rodiny vážně nechápu. Raději bych se vzdala porodného a investovala to do kapacity porodnic, jeslí, školek... To by pomohlo, ne rozdávat dávky, které se "projí".
Odpovědět
Ahojte, zdravím vás po delší době opět. kristi, baarca: jak jste se, holky, zabydleli? vše v pohodě? U nás se to dává taky trochu do pohybu, už jsem byla u libovickýho kvůli vestavěný skříni, obvolala jsem pár firem na všechno možný, jediný,co nemůžem pořád rozseknout, je obklad do kuchyně.Našli jsme krásnou mozaiku, ale ta by vyšla cca na 25tis bez práce a to se nám tam nechce dávat vzhledem k tomu, že za pár let chceme dělat jinou kuchyn a i se v kuchyni mozaiky trochu bojím, že všechen bordel a mastnota bude v těch spárách vidět. No a sklo mi zase jaksi barevně úplně nejde k vymalování, si myslím, no prostě prekérka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moru, u nás už všechno v pohodě, i jedinný problém s teplou vodou, která se musela ze začátku dlouho odtékat, je vyřešen. Držím palce, ať dobře vybereš. Mozaika za 25tis, to je tedy pálka. Já si tedy zatím nemůžu vynachválit ty naše veliké odklady - jednoduše se otřou a spár je opravdu minimum, takže žádné velké drhnutí.
Odpovědět
baarca: Asi jsi mi to už říkala, ale mohla bys ještě jednou hodit odkaz, kde jste je kupovali? a vás tam vyšly na kolik?
Odpovědět
Profilova fotka
Kupovali jsme je u Koupeny Ptáček, ale je to Villeroy and Boch (to seženeš i jinde): http://www.villeroy-boch.com/en/cz/ho... Stály asi 1700 na m2, takže celkem jsme platili necelých 6tisíc a to nám zbyla ještě rezerva.
Odpovědět
Děkuju ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moru, ja mozaiku mit budu, vybranou mam bilou, zadny velky blazneni. Spary se napenetruji akrylovou penetraci, tzn. ze je jakoby zalakujes a nemas v tech sparach bordel......je to sice prace se steteckem, ale ja se chystam jak na koupelnu, tak na tu mozaiku....
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte a co nového s bydlením? Prosím o přímé info, jsem líná dočítat... Aloha kristi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre dobre a co ty? uz to mas za par,co??? zlobi te?? my jsme uz tyden prestehovany, zatim jeste cekame na nejaky veci a melo by to byt pristi tyden snad uz komplet
Odpovědět
Článek se načítá
Tak super, gratulace k bydlení. My to tu tak nějak doděláváme za pochodu, ale už je to super. V pondělí konečně budeme mít skříňky do koupelny. Nojo, blíží se čas rozpadu. Ani si to nedokážu představit a mám panickou hrůzu z porodu. Ale dobrý na tom je to, že mi nic jinýho nezbejvá, než to podstoupit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, mas recht, ze se to jinak vyresit neda, proste ven pujde a hotovo... my taky jeste delame za pochodu, takovy ty vyprcavky do kterych se nikomu nechce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak prisla skrinka pod TV, jupiiii...Roba uz pro ni jel
Odpovědět
jehe, holky ahooj tak zase musim uznat, ze uz vam docela zavidim, protoze uz ted nam rekli, ze maji dva mesice zpozdeni se stavbou......... tak se to zacina nabalovat, jakoby nestacilo, ze uz ted je vlastne pulrocni zpozdeni, takze uz z toho mame osmimesicni a to tam jeste nejsme. Ja uz se tak tesila na leto, ze budeme bydlet. Takze koncim opet s vybiranim vybaveni, protoze buhvi, jestli se toho bytu dockame :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to me mrzi, ja myslela, ze u vas to bude v pohode.....no vsak vidis, jak to bylo u nas, oni si proste delaji co chteji, no.... tady ted v jednom baraku predelavaji snad vsechny vnitrky, pry to po tom krachu st. firmy delali ukrajinci a bulhari a podle toho to taky vypada :-S
Odpovědět
pane jo, ještě, že to není ve vašem domě :-o příští týden se k nám asi zajedeme podívat a zkontrolujeme to
Odpovědět
Profilova fotka
a co se tam tak protahuje u vas? dyk to stoji, jezdime okolo a vypada to dobre.... :-o
Odpovědět
kristi, já nevím ]-( srali se s tím, než začali vůbec stavět, pak jim to šlo dobře a teď mají dva měsíce zpoždění a to je jen to, co nám prozraděj, bůhví, jestli to není více. Měli v březnu dodělat, to asi těžko ]-( jestli si ještě někdy budeme kupovat byt, tak hotovej ]-( je to právě dva roky, co jsme si tenhle vybrali ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je sila fakt....ja doufala, ze vy budete ok... vcera jsem si koupila mozaiku, v utery prijde pan to udelat, moc mi toho uz nechybi, nastesti....mame i koberec a stolek, oboje z Ikei, poslouzi to dobre a i to je pekny
Odpovědět
jupíí, tak aspoň vy ;-) budu se těšit na nějaký fotky nový my teď frčíme cvičit, zatím papapapa
Odpovědět
Profilova fotka
jo, neco nafotim, az to bude uz tak trochu kompletni my se jdeme koupat, tak se mejte a hezky zbytek nedele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, my jsme také byli včera plavat. Jen mi připadne, že mi ve vodě "drhne" břicho. Zítra dopoledne nám budou měnit tu špatnou sprchovou zástěnu a také dorazi UPC napojit internet, tak konečně budu připojená i doma. Evi, to je hrůza, my jsme za 2 roky měli byt hotový a stěhovali jsme se. Teď se přeci už nemůžou na nic vymlouvat, takový převis poptávky nad nabídkou už není a nebude, tak by se měli snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
my mame nakonec net i tv od O2, nejaka nova technologie, opticky kabely, no mazec. Net mi lita neuveritelne rychle, fakt super. za chvili mi prijdou dodelat jednu skrinku, zitra dorazi pan na obklad, akorat me stve, ze nemam ukoncovaci listu k te mozaice, jsou jen siroky, nejmene 6mm a to je na tu skl. mozaiku dost...vubec nevim, jak to vyresime...
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tu zakončovací lištu myslíš něco z boku na stěnu nebo mezi obkladem a pracovní deskou?
Odpovědět
Profilova fotka
z boku a na stenu, ja ten obklad prave nebudu mit az k tem hornim skrinkam. da se to ukoncit jedine sparovackou a to je blby, pac to bude urcite krivy.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to nevím, nic takového jsem také nikde neviděla. Mohl by ti poradit ten obkladač, určitě už něco takové dělal.
Odpovědět
Profilova fotka
no doufam, prijde zitra, tak se nejak domluvime, jsem na to zvedava.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?