Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, kde jste??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem v práci, jako obvykle :-) Připadne mi toho čím dál více a už mi zbývají jen 2 pracovní měsíce na předání a tak... Máme už připojený internet od UPC, akorát mi ho včera obsadil Míra. Včera také vyměnili tu sprchovou zástěnu, jenže tam zase nechali upatlaná místa od silikonu, na to že bude muset přijít někdo další. Asi odborník na odstraňování silikonu z dlaždic :-) Mimčo se už celkem hodně projevuje a kope do všech stran.
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja oddelavala silikon okolo celeho zrcadla, pry na to je z hobby marketu primo odstranovac silikonu, takze to budu muset koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já je ještě trochu zkusím poprudit, máme to nahlašené jako nedodělek ještě od přejímky, protože ten silikon byl úplně všude - na umyvadlech, vaně, dlaždicích, tak bych raději, aby s tím to práci měli oni. Ale možná nakonec vyměknu já a také se na to vrhnu. Horší je ale spárovačka, kterou to tam také trochu zamazali.
Odpovědět
Profilova fotka
sparovacka jde vodou, uplne krasne, jen cistou houbicku a omyt....to budu dneska taky delat na te mozaice.. tak miminko je akcni, no to je dobre, pockej, az bdues v 8 mesici, do zeber a tak, to je moc prijemny. Moje nej kamoska ceka kazdym dnem, snad se trefi do Mii narozenin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Spárovačka jde dobře, dokud není zaschlá, ale jak to nechali zaschnout, moc to nejde. Obkladač mi radil, že akorát rejžák a možná octová voda... No, raději bych to přenechala někomu jinému... S mimčem, to si také říkám, když kope takhle v 6. měsíci, co mě ještě čeká...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no ja jsem to zkousela tedka umyt a jde to....takovy ty smouhy na tom, no. :-)
Odpovědět
ahoj holky! tak petr byl včera na schůzce s developerem a ten mu zase řekl, že čeká kolaudaci 17.3.! tak to jsem teda zvědavá :-S jako dodělané to tedy není ani náhodou, možná o tom ani on sám neví............ teprve včera se opět dotazovali na to, co chceme na podlahu, aby se to dalo objednat, že to trvá tři týdny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to by bylo krasny v breznu, no tak to preju, at to dopadne.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi, taky držím palce, ať to máte co nejdříve. Jen bohužel u dnešních staveb neznamená kolaudace, že to je k předání a bydlení. Ale je to určitě krok dopředu. Máte ve smlouvě pak nějaký termín, dokdy od kolaudace vám to mají dát? My jsme měli a to dodrželi.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, všimla jsem si nových fotek - ta kuchyně je moc hezká... Ten fialový pruh nad dlaždicema je fajn. A takový botník bych také brala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, dik...ja jsem furt nevedela, zda to udelat az nahoru, ale to by bylo az moc bile, spis jsem to mela jeste zkratit....
Odpovědět
Článek se načítá
kristi: v březnu to nebude, to je prostě naivita a nebo kecá záměrně baru: jo, máme ve smlouvě konec druhého čtvrtletí 2009, takže 30.6. to musí být zkolaudováno
Odpovědět
kristi: krásný fotky ;-) ta skříň je bezva!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dekuiiiiiiiiiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to ta fialová oživuje. Já také musím vymyslet do obyváku nějakou barvičku. Zatím tam máme bílo-šedou kuchyni a zbytek v hnědé nebo bílé, tak to chce oživit. Líbily by se mi vínové závěsy nebo něco takového.
Odpovědět
Profilova fotka
já videla krasny posltarky, libila by se mi na jare treba i vyrazna zluta k tomu, na doplncich, taky jeste potrebuju kvetiny, nejaky obraz nad stul
Odpovědět
Profilova fotka
Kyticky take musim dat do kupy. Samotné kvetiny sice celkem mam, ale chci jim poridit poradne kvetinace - asi se odhodlam koupit Lechuzu, ty hranate se mi libi.
Odpovědět
Profilova fotka
ja vezmu fial. a zlute asi z Ikei, mne kytky stejne vzdy umrou
Odpovědět
Profilova fotka
Me bud umrou nebo se rozrostou to obrich rozmeru, ze je musim vystehova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja vubec nevim, kde ty kytky kupovat a hlavne jaky
Odpovědět
Profilova fotka
Dokud jsem bydlela na Praze 6, kupovala jsem kytky v zahradnictvi/kvetinarstvi na Bile Hore (u konecne tramvaji), ale to je pro tebe hodne z ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Vim,ze manzel byl nekde na Pze 5, velkoobchod, snad v Radotine, nevim...asi tam zajedem na jare a neco pokoupime na firmu
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si chci určitě pořídit sloní nohu - to je celkem nenáročné na péči. Už jsem se rozhodla, že pořídím do dětské pokojíčku fatboye, jen nevím, zda tmavě modrou nebo hnědou. Pro malého asi lepší ta modrá, ale ta hnědá se mi také moc líbí a říkám si, že barevných věcí v pokojíčku bude až až. Říkám si, že by mohl byt pohodný na kojení, tak ho využiju i já.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem chtela fatboye outdoorovyho, barva mi je jedno, chtela jsem ho na terasu.. jinak na MMB delaji maminy i takovy vetsi polstare, cena uplne nekde jinde http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb...
Odpovědět
Profilova fotka
tak zitra dorazi sedacka, jsem rada, pac zitra taky prijde televize, coz znamena, ze o vikendu uz budem normalne fungovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, to je super zpráva s tou sedačkou, dorazí tedy z Německa? My se pořád nejsme schopni rozhodnout a euro je pořád dražší a dražší... No, zatím máme sedačku půjčenou, takže fungujeme a čekám, až mě něco chytne za srdce. Už si užívám připojení z domova, zatím naprostá spokojenost. Připojení je opravdu rychlé - to se s tím, co máme v práci, nedá srovnávat. Jinak dneska jsem si udělala volné odpoledne, byla jsem na těhu cvičení, pak jsem trochu trajdala po obchodech na Smíchově a teď se vrhnu na resty ze školy a z práce.
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano, jela vlakem a ted je nekde ve SC, presne nevim odkud mi pani volala, kazdopadne zitra je tady :-) tak to je fajn, ze vam to doma uz funguje, ja jsem taky rada, mam obcas dost prace, co mi zada manzel...pondelky uplne zabity. zitra nebo mozna az v pondeli si jdeme nechat udelat nove obcanky, uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
Super, tak se těším na reference, jak se na sedačce sedí.. válí.. a tak. To jste vážně rychlíci s těma občankama. Já se ještě ani nedokopala dojít pro výpis z katastru a ten budu potřebovat i kvuli daňovému přiznání na úroky z hypotéky. S občankou mě štve, že ji nemám ani půl roku změněnou od svatby, teď bych měla změnit bydliště a za 3 měsíce si budu chtít přidat mimčo. Takže si řikám, že asi s tím bydlištěm počkám až na malého, ať pořád něběhám na úřady.
Odpovědět
Profilova fotka
manza ma ty vypisy v praci, jako online, maji to nejak predplaceny. My uz vazne potrebujem mit tu adresu tady, stale jsme trvale hlaseni v Cercanech, coz je drobet z ruky. dam si tam samo i Miu a muze, at mam klidek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?