Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
V realitce chápu, že asi výpisy z katastru mají lépe podchycené. No, naštěstí je katastr z Holešovic jednu zastávku metrem, takže prostě si někdy ráno musím vzpomenout, že místo do práce musím nejdříve tam. Už kvůli úspoře na daních. Jsme měli dneska k večeři goudu z Cheesy, to byla dobrota. Ještě, že existují i neplesnivé sýry.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem minule koukala, ze otevreli Cheesy i na Miraku, budu se tam muset brzo stavit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě. Kolem Míráku je ale vůbec spousta lákavých obchodů s dobrotama. Já se zase těším, že až budu chodit s kočárkem do Stromovky, tak to pak vezmu nahoru na Letnou, tam je také Cheesy, pak Erhartova cukrárna...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tam toho mate, hlavne ta Stromovka je super, to si krasne uzijes prochazky a projizdky na bruslich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen aby už Metrostav dokopal ten tunel, co tam kopou. Doufám, že to půjde rychle a že se už nic nepropadne.
Odpovědět
no, aby nám tu začaly zase jezdit tramvaje, protože to je vopruz jezdit jen jednou tram ]-( holky, dnes jsme byli v bytě, už mají vnitřní omítky zčásti udělané, fotky dodám později, musím do roboty
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam prisla sedacka a taky telka a dom. kino, takze budem cele odpoledne montovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak to se zabavíte, Kristi. Evi, super, že postupují, s omítkama to hned vypadá lépe.
Odpovědět
Profilova fotka
kreslo jsem sestavila sama, boze to je takova krasa, sedacku ale sama nedam, muz je uz na ceste, takze v pohode
Odpovědět
Ahoj kristi: koukám, že máš o zábavu postaráno. Jdu tě jen pozdravit a doufat, že Davča se trefí do data Miy.To je zítra, že?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zitra....jeste moje nej kamoska ma 9.2 termin, tak zitra obe, ok???
Odpovědět
Ahoj Kristi, tak je 8.2., mám termín a nic. Snad zítra...prý těhule vcelku úplněk nezvládnou :-D Ještě jsem se chtěla zeptat....koupila jsem kámošce pro holčičku v HM botičky vel. 20 - 21. Nevíš, jestli to odpovídá 1 roku? Zdají se mi velký :-( Ale já ty prťavý nožičky neodhadnu :-/ Kujůůůů a jdu šurovat, třeba malýho vyženu ven. Hezkou neděli všem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je, cus.... Mia ma ve dvou letech 22-23 boty, no tak mozna to bude maly trosku vetsi, vsak to kdyztak vymenite.
Odpovědět
Profilova fotka
Petro, držím palce, ať se drobek v pohodě dostane na svět. Jsem zvědavá na sebe v květnu, to určitě v klidu nebudu :-) Kristi, blahopřeju, i když opožděně, Mie k druhému roku a všechno nej do toho dalšího. Jak se sedí na sedačce? Já jsem vymyslela, že bych si možná vzala od Innovation ten Splitback, který dělají v tmavě hnědé. Je to jako Oz, jen bez bočních opěrek.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, sedi i lezi se krasne, kreslo mame furt dole a prisunuty, takze se tam vejdem krasne vsichni 3. Sedajda je takova tvrdsi nez jsem zvykla, ale mne se sedi vyborne, material moc prijemnej, hnedka se jakoby zahreje. Spokojenost.. Mia dekuje za pranicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, to je super. Mě Innovation pořád láká... Ještě se půjdu podívat do showroomu v Klimentské znovu se na ně podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
a videlas novou kolekci na rok 2009?? fakt krasny, maji i v hnedy kuzi, ty jsou bozi. A pak maji jednu jakoby semisovou sedou, taky krasa www.innovationliving.com
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě na to mrknu, zdálo se mi, že v těch barvách mají jen ty splitbacky. Díky za tip.
Odpovědět
Ahoj holky! Kristi: gratuluju k sedačce! Na hory nejedeme, Petr nemůže z práce. Hotel jsme zrušili, oblečení uložili do skříně a já budu dovolenou trávit doma ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to je na potvoru teda.....blby :-(
Odpovědět
fakt mě to mrzí, protože už jsem se těšila, všechno bylo zařízené a ještě ke všemu si jinou dovču vzít nemůžu :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to mi je líto. Teď je prý i hezké počasí. Snad si to nějak vynahradíte. Co třeba nějaký víkend? I když ty asi víkendy také moc nemáš, co?
Odpovědět
víkendy nemám a do arozy daleko, je to na hovno, musím počkat na příští rok, ale to chceme mimi, takže už asi nikdy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pak budete jezdit s malým/malou a naučíte se společně. Ale to fakt škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám další dilema - potřebuji nový vysavač. Máme necelé 2 roky starou Etu, ale to je naprosté neštěstí, takže chci něco lepšího. Zatím se mi nejvíc líbí toto http://www.bilezbozi.cz/vysavace-such... Co myslíte? Máte nějaké dobré zkušenosti s něčím? Chci to jen na klasické suché vysávání - stejně máme všude parkety nebo dlaždice a u tohohle právě chválí super hubici na tvrdé podlahy (má to po stranách kartáčky :-) )
Odpovědět
baarca: Máme takovej podobnej,sice od Electroluxu, ale myslím ,že to není zas tak důležitý. Máme ho asi čtyři roky a jsem s ním fakt spokojená, a to vysávám fakt často, jelikož máme psa. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam vysavac za 1000 Kc a staci, nejak to neresim, stejne musim i setrit
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám s Etou problémů několik: je hrozně hlučný, po roce se nám na vysávací hubici utrhlo takový ten "semišový" proužek, takže se hrozně "přicucává" a musí se na to hrozně silou, objem sáčku je sice 3l, ale je v mnohem menším prostoru, tím pádem pořád měním sáčky, i když jsou poloprázdné... No, prostě hrůza. Já bych to také moc neřešila, ale po téhle zkušenosti nechci koupit další krám.
Odpovědět
baru: vypadá dobře, ale zkušenosti s tím nemám, já mám jeden bezsáčkovej - neštěstí, už nikdy více ]-( a pak jeden hoover, ten je super, ale zbytečně drahej a těžkej
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem slyšela, že bezsačkové nejsou nic moc. Ještě to promyslím, ale než bude malý, raději bych měla pořádný vysavač.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?