Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
bezsáčkovej je největší krám!!!! mám jeden, jeden jsem koupila mámě a oba jsou na h..... ]-( my budeme mít centrální a je to vyřešený jednou provždy
Odpovědět
Profilova fotka
valime do kramu :-)
Odpovědět
tak papa a pěknej pokup!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, centrální je určitě nej... ještě aby sám vysával a úplně dokonalé :-)
Odpovědět
baru: jo, to mu zkusím doporučit :-D
Odpovědět
baarca: Já bych do něj šla, ten náš stál taky nějak pět litrů a jak říkám, žádná stížnost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Něco koupit musím - říkám si, že tou naší kvílející hrůzou nemůžu malého strašit :-) Ten Philips se mi zatím líbí nejvíc. No, nejraději bych Miele, ale to bych s těmto paramentry měla nejméně za 10t.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se zaprisahla, ze uz nikdy do Tesca nevlezu...kreteni jedni. Rohliky nemaj, chleba hnusnej, nemeli vejce, 3 druhy mlika pouze a jablka si mam pry hledat dle nalepky, ktera je smerodatna, se poseru fakt. :-p
Odpovědět
kristi: přijde na to, do kterého tesca! já měla vždycky tesco ráda, protože jsem chodila do toho v letňanech, minule jsem ovšem vlezla na anděla a už nikdy více!!!!! samý bezdomovci, krám vymetenej, špína, no děs a běs ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja chodila do Edenu a proste uz ne, des. Akorat pro obleceni Mie tam chodit budu, to zase maji dobry ceny.. nejlepsi je stejne hypernova
Odpovědět
ahoj, nemate nahodou nekdo zkusenost s kika konfer. stolkem Basel? jakou to ma zivotnost, pisou org. sklo, to jako plexisklo? a hodi se to k malym detem? myslim bezpecnost, ne efekt:)) libi se mi ty zaoblene tvary. v kika jsem jeste nebyla, tak nevim, jaka je to kvalita, ale vesmes na to vsichni nadavaji..diky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
netusim, ani nevim, jak to vypada
Odpovědět
Článek se načítá
http://www.kika.cz/cgi-bin/katalog.ph...
Odpovědět
na fotce to vypada dobre:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to vypada....hezky. Bych se toho nebala, na tom nejde nic moc zkazit
Odpovědět
spis jestli se to nezlomi, kdyz se o to nas maly zapre:) diky
Odpovědět
Profilova fotka
nezlomi ;-) kolik je malymu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ticianka, asi nejlepsi by bylo se na to v Kice podivat, zda se to treba neposkrabe a tak. Ale podle obrazku to je hezke.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Baru...jsem pridala fotky :-)
Odpovědět
Markovi je 13mesicu a 12kg:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, jsem se musela zabrat do práce. Fotky jsou moc pěkné a televize svítí fakt parádně :-D Moc se mi líbí ten stolek pod TV od Dřevotvaru a záclony jsi vybrala také moc dobře. Už to máte opravdu pěkně útulné. Já jsem zatím zvládla akorát změřit, jak široké budu potřebovat rolety do ložnice a dětského pokoje. Takže mi už jen chybí je vybrat, koupit a namontovat :-) U obyváku pořád nevím, co na okno.
Odpovědět
krásná telka x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, no jo..muzova chllouba
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, muzova chlouba jste snad ty s Miou, ne :-D I když nesvítíte barevně... To my mame od soboty televizi "poděděnou" - muj nevlastni otec je desny fajnsmekr a asi po necelych 2 letech si koupil novou televizi, tak jsme dostali tu vyslouzilou krasnou Sony, LCD s uhloprickou kolem 1m - pro nas naprosta parada.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, vis jak to maji chlapi :-D :-D :-D ale je fakt pekna, mozna jeste o trosku hezci nez ja, mne ta barva nekdy chybi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
kristi: když hrahe roba playstationa, neměníš barvy jak ta tv? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no skoro, to je zase pravda... tak mi ted jeste pridelali svetlo, tak uz toho fakt moc nechybi taky jsem dneska jeste zamalovavala smouhy, co nadelali delnici, uz to mame doma skoro ciste x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, ty jsi dokonala. Muj manzel prohlasil, ze smouhy zamalujeme az na jare, kdy se bude dat vetrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale prd, ty nase ale byly fakt videt, toz jsem musela, zitra prijde navsteva
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?